Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mennyire akadályoz az ismerkedésben, ha a nő keveset keres?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy külsőre teljes mértékben bejön, a beszélgetések során pedig egyre jobban úgy tűnik, hogy a világról is hasonló módon gondolkodtok. Titeket mennyire zavarna, hogy a nő csak nettó 160 ezret keres?

(Diplomája van, gyerekekkel foglalkozik)



2020. ápr. 7. 19:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Üdvözlet a közalkalmazottak világában, nekem is ennyi a fizum, gyakorlatilag szégyenfizetésért dolgozunk. Nem azt mondom, hogy az én munkám a legfontosabb a világon, de akkor is... Úgyhogy meg tudlak érteni, ha benned felmerült ez a kérdés, és hogy válaszoljak is: semennyire sem zavarna.
2020. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Az sem érdekel, ha semmit nem keres, mert pl. diák.

Ha dolgozó korú, akkor azért csináljon valamit.

2020. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavarna, viszont az mar igen, ha nem tudja beosztani a penzt es hulysegekre veri el.
2020. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%

Óvónő, tanárnő, szoc. területen dolgozik -ez csak előny az én szememben. Ha kreatív dolgokat és/vagy művészeteket tanít, pláne!


Annyit keres, amennyit. Amennyiben melegszívű, intelligens és játszmamentes, nem mindegy? Ha gyerekekkel dolgozik, akkor nem az anyagiak a céljai sem.

2020. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem zavarna,hogy keveset keres.
2020. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Aki jól keres,azt zavarja.
2020. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna a dolog, de lehet, hogy őt később zavarná, hogy több mint a dupláját keresem. De én olyat csinálok, amit szeretek, így tudom, hogy ez mennyire fontos, tehát részemről nem lenne baj.
2020. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

> Aki jól keres,azt zavarja.

Havi 1,2-1,3 millióval szerintem kimondhatjuk, hogy jól keresek. Engem ugyan nem zavar...

2020. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Egyébként ehhez hozzájön az is, hogy aki kevesebbet keres jobban be tudja osztani a pénzét, mint aki mondjuk a tripláját keresi, mint te. Mert akinek több van jobban szórja a pénzt. Az aki kevesebbet keres megpróbálja azt a kevés félretett pénzét jól befektetni akár állam vagy értékpapírba.
2020. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%
#19: Részigazság. Van, aki a keveset is feléli, másrészt a kevésből elég nehéz félretenni. A vidéki városok jó részében is szerintem legalább 100 000 + rezsi körül van egy normális albérlet, amit egyedül kiperkálni nem könnyű, egy dolgozó ember meg nem feltétlenül olyan lakótárssal akar egy fedél alatt élni, aki mondjuk nem a párja. Ha lakást vesz, akkor a törlesztőrészleteket nyögheti. A fizetésének a zöme elmegy a lakhatásra, vesz magának valami kaját, alapvető higiéniai, háztartási cuccokat, és kb. ennyi. Csak a fizetése van, se cafeteria, se semmi plusz (jobb esetben van mondjuk SZÉP-kártyája, amire néha löknek is valamit). És akkor még nem költött kikapcsolódásra, nem vett egy új ruhát vagy cipőt, nem vett egy könyvet, és még csak azt sem lehet mondani, hogy eldorbézolta a fizetését. Szomorú, de ez van. A befektetés sokaknak csak álom. Ha nincs kezdőtőkéd, akkor nagy eséllyel le is zárult előtted a sorompó.
2020. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!