Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mennyire akadályoz az ismerkedésben, ha a nő keveset keres?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy külsőre teljes mértékben bejön, a beszélgetések során pedig egyre jobban úgy tűnik, hogy a világról is hasonló módon gondolkodtok. Titeket mennyire zavarna, hogy a nő csak nettó 160 ezret keres?

(Diplomája van, gyerekekkel foglalkozik)



2020. ápr. 7. 19:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Nem várom el senkitől, hogy eltartson. Együttélés esetén külön kasszán is lennék, ha a másik úgy akarja. Lényegében amennyire igazságosan csak lehet, mindent 50-50%ban fizetni.


Alapvetően spórolós vagyok, de igyekszem ésszel csinálni. Például a vitaminokon nem spórolok, hogy utána esetleg a betegségek miatt kétszer annyi pénz elmenjen stb...

2020. ápr. 7. 21:15
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

Először azt hittem úgy érted, hogy ő alig hív alig ír alig jön hozzám.


Amúgy ez bazira nem zavarna.

2020. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
17%

Pont így jártam most Tinderen egyik matchemmel. Volt egy aranyos, de nagyon alacsony és még gyerek testű/arcú lány, aki óvónőként dolgozik. Sokat törtem a fejemet, mert láttam egy rendes lány, komoly kapcsolatot keres, de végül nem írtam neki, mert összeadtam ezeket a negatív tulajdonságokat és úgy gondoltam "nem éri meg" nekem.


Volt már 0 Ft-ot kereső barátnőm, de ő az egyetemen olyan szakra járt aminek az elvégzésére büszke lehetett az ember, később jó elhelyezkedési lehetőségek voltak benne. Sajnos az óvónő / tanító (/ tanár) szakra jelentkezők értelmi szintje az elmúlt években adaptálódott a fizetésekhez.


Summa: önmagában nem gátol meg, de sajnos egy elég negatív tényező. (2,5x-ét keresem csak főállásból)

2020. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2020. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 mikeXxX ***** válasza:
Ha munka nélküli lenne akkor sem zavarna ha csak ennyi a probléma. 40f
2020. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én kizárólag milliomos nőkkel álok szóba.
2020. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem az érdekel,h mennyit keres,hanem az,h milyen igényei vannak.De leginkább az,h kijövünk-e egymással v.sem
2020. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!