Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak! Ti örültök a koronavírusnak vagy nem? Külföldi pasik vs. Bezártság?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy most nem lehet kijárkálni, bulizni, csajozni. Ez a negatív része. De legalább nincs tele az ország külföldi pasikkal sem, ez legalább pozitívum.

Ti melyik felé hajlotok inkább? Örültök neki, vagy szerintetek ez összességében inkább szívás?


2020. ápr. 7. 23:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Szoval amennyit a külföldi pasik elvesznek annyit az itt élők is külföldről.... 🧐😏😓 meg ezzel csak a hangulatot fejezem ki hogy emiatt okolja azt hogy nincs nője...
2020. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
En kulfoldi ferfival hentergek osszezarva.
2020. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
Egészségedre 😂 remelem a kérdező is látni fogja
2020. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
Netalán majd e miatt elveszíted egy vagy több szerettedet, akkor gyere vissza kérdezni, hogy akárki akármi miatt, örül - e neki..., gyökér.
2020. ápr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Incelként mondom, hogy ez a külföldi pasik elveszik előlünk a nőket ez egy baromság.


Ráadásul én nagyon sok külföldi nőt is láttam, csak ők nem a szórakozóhelyekre mennek, hanem pl. múzeumokba vagy a Hősök terére.


Külföldön dolgozom, sokszor mikor jöttem haza látogatóba Magyarországra repülővel, tele volt a gép turista lányokkal. Férfiak alig voltak.

2020. ápr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
erről beszélek utolsó... több a csaj turista mint a férfi valamint amennyi külföldi pasi csajozik itt ugy ugyan annyi külföldi csaj pasizik itt be...
2020. ápr. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy ellopják a nőt? Ellopni olyan tudnak, ami a tied. Az meg egy nagyon hibás feltételezés, hogy a magyar nők a magyar férfiakhoz tartoznak és vice versa.
2020. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem lehet nőm, mert olyan ronda vagyok, de attól még nem vigasztal, hogy most éppen más sem tud becsajozni.
2020. ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy tud valaki örülni ennek a vírusnak, sok helyen látok olyan eltúlzott pozitivista baromságokat, ahol úgy állítják be ezt az idei beköszöntött helyzetet, mint valami üdvösséget. ne vicceljünk már..
2020. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
De b+, örülök neki. Pont úgy hiányzott ez az egész, mint köröm a farkam végére. Itt egy újabb kórságnak, ami szedi az áldozatait. Ami miatt nem találkozhatok a barátaimmal és nem látogathatom a négy hónapos unokahúgom. A gazdasági helyzetről már nem is beszélve. Lehet meglep, de ezek a negatívumok l zavarnak nagyon. Nem az, hogy ki kivel nem tud most kavarni.
2020. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!