Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért néztek meg engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért néztek meg engem, ha nem vagyok kifejezetten jóképű?

Figyelt kérdés

Úgy értem, átlagos arcú vagyok, elmúltam 30, de 5-6 évvel fiatalabbnak szoktak gondolni.

Semmi kiemelkedő nincs bennem arcra, mondjuk magas vagyok.


Általában pókerarccal néznek meg a nők néhány másodpercig. Nézhetnének máshova is, de tudjátok milyen, ha direkt rátok néznek. Viszont ha nincs látnivaló rajtam, miért nem kapják el azonnal a tekintetüket, miért csak több másodperc után teszik ezt?


Én úgy tudtam eddig, ha egy nő rondának tart egy férfit, akkor rá sem néz, legfeljebb a mp töredékéig, amíg észleli, hogy csúnya a férfi.


Mit gondoltok ilyenkor nők?


2020. ápr. 9. 23:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy sok barátnő. Volt néhány, de nem sok. Végre egy értelmes válasz. Van Isten.
2020. ápr. 9. 23:51
 12/29 anonim ***** válasza:
58%

#7, #13: Valójában csak az vág fel azzal, hogy mennyi nője volt, akinek valamiféle komplexusa van, és úgy érzi bizonyítania kell a férfiasságát (ebben az esetben ráadásul idegenek előtt).


Nem fogok farokméregetni egy olyan emberrel, akinek szüksége van visszaigazolásra a nőktől, meg most ismeretlenektől a neten, mert anélkül nullának érzi magát.


Egy igazi férfi nem vág fel ilyenekkel, ez a majmok meg a menőcsávók asztala.

2020. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
21%

Még azt hozzá tenném, hogy ha olyat nézek éppen, aki nem tetszik, és ő hirtelen rám néz, akkor feleszmélek, elkapom rögtön a tekintetem, aztán biztosan nem nézem újra őt, csak szégyellem magam, amiért megbámultam.


Ha viszont egy srác tetszik, akkor utána szinte biztosan újra rá fogok tekinteni. Hogy szokott nálad ez lenni a lányokkal?

2020. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszi 81. Ugyanígy vagyok én is a nőkkel. Szóval, ha többször nézel meg egy férfit több mpig, és ha rád néz sem kapod el a trkintetedet, mondjuk nem is biztos, hogy mosolyogsz, csak pókerarcot vágsz, akkor neked tetszik a férfi. Világos.
2020. ápr. 9. 23:58
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
Az 100%, hogy nem mosolygok, szerintem a legtöbb ember idegenekre nem mosolyog ilyen helyzetben.
2020. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%
Eddig arról szólt a kérdésed h miért nem néznek rád soha a nők. Most hirtelen rádnéznek erre az a baj.
2020. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Mindenkit jelentettem, aki nem a kérdésre felelt. 🙂
2020. ápr. 10. 00:01
 18/29 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy kis önbizalom hiánnyal küzdesz. Biztos neked is volt már olyan, mikor nagyon megtetszett egy lány, viszont a haverodnak egyáltalán nem volt az esete. Na a nők is így vannak ezzel. Nem csak a Brad Pitt típus tetszik nekik. Mindenkinek más jön be.
2020. ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
72%
Pl furcsa vagy. Szuggesztiv vagy. Ijeszto vagy. Megszolalasig hasonlitasz Vlagyimir Putyinra, pl.
2020. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
62%
Én nem nézlek meg.
2020. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!