Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért néztek meg engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért néztek meg engem, ha nem vagyok kifejezetten jóképű?

Figyelt kérdés

Úgy értem, átlagos arcú vagyok, elmúltam 30, de 5-6 évvel fiatalabbnak szoktak gondolni.

Semmi kiemelkedő nincs bennem arcra, mondjuk magas vagyok.


Általában pókerarccal néznek meg a nők néhány másodpercig. Nézhetnének máshova is, de tudjátok milyen, ha direkt rátok néznek. Viszont ha nincs látnivaló rajtam, miért nem kapják el azonnal a tekintetüket, miért csak több másodperc után teszik ezt?


Én úgy tudtam eddig, ha egy nő rondának tart egy férfit, akkor rá sem néz, legfeljebb a mp töredékéig, amíg észleli, hogy csúnya a férfi.


Mit gondoltok ilyenkor nők?


2020. ápr. 9. 23:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%
Nyuszika, néhány másodpercig rengeteg embert megnézek nemre és korra való tekintet nelkul. Az egadta világon semmi olyant nem jelent, amire gondolsz.
2020. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%

Ez lehet az oldal legfeleslegesebb kérdése...

Honnan tudjuk? Szerinted a nők minden nap végén telepatikusan megtárgyalják, hogy épp milyen férfira néztek aznap?

2020. ápr. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%
Mert éppen te voltál ott.En is bambán bámulok a semmibe/re,mikor várom a buszt.
2020. ápr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%

A 80 éves bácsira is rá szoktam nézni, ha arra jár éppen a tekintetem, van akit több másodpercig is. Nem tudom kivenni a szemem, amikor éppen nem akarom használni, tehát nézni/látni fogok dolgokat.

Inkább arról beszélj, hogy miért vagy ennyire iszonyat frusztrált. Feltettél egy értelmetlen kérdést és hisztizel, mert nem azt kapod, amit hallani akarsz.

2020. ápr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok frusztrált. Csak a kérdésnél válaszoló gonosz, patkány embereket gyűlölöm.
2020. ápr. 10. 09:25
 26/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem mi tehetünk róla, hogy ennyire gyenge idegrendszered van.
2020. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem gyenge, aranyapàm, te már meghaltal volna azoktól, amiket ateltem. Egyébként meg inkább csinált volna belőled apád kisszéket.
2020. ápr. 10. 10:13
 28/29 anonim ***** válasza:
54%
Igazad van, erős vagy. Nyilván azért vergődsz és hisztizel, mikor nem tetszik amit kapsz. Ez egy igazi erős ember ismérve. 🙂
2020. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%
Én mondjuk arra is ránézek néhány másodpercre, akit nagyon rondának találok. Meg arra is akit nem, mert éppen ő áll ott, ahol ha más állna, pont ugyanúgy rá tekintenék. Tömegközlekedésen egyébként fel sem fogom általában amit látok, mert csak bambulok ki a fejemből. Szóval a kérdésedre válaszolva: valószínűleg az ég világon semmit nem gondolnak, vagy ha van valamilyen jellegzetesség rajtad (ritka szemszín, karvaly orr stb.) akkor amiatt néznek meg. Persze most azt akartad hallani mindenkitől, hogy azért néznek rád a nők mert ilyen döglesztő férfiállatot mint te még nem láttak és gondolatban neked estek mint részeg a biciklinek, de ha eddigi életed során nem kaptál gyakorta olyan visszajelzést, hogy kimondottan vonzó vagy, akkor több mint valószínű hogy nincs is így.
2020. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!