Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, hogy valaha lesz kapcsolatom vagy legalább szexelni fogok?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, akinek még semmi tapasztalata nincs az ellenkező nemmel. Nem túlzok, a legtöbb amit eddig csináltam velük az a beszélgetés, azt is munka miatt. Tinderre is regisztráltam és 1 db match lett, aki utána szétvált velem, mindezt úgy, hogy Budapesten élek. Az arcom sajnos nagyon gáz, tele vagyok pattanásokkal, hegekkel (elvakart, piszkált sebek maradványa), hormonzavarom van, így olyan helyeken is szőrösödök, ahol nem kellene (áll, has, derék), fejem is olyan, mint egy nagy kerek labda és a bőröm is sápadtfehér színű (nyáron sem tudok lebarnulni, csak leégni). Aki képet akar kérni, az ne fáradjon, nyugodtan lépjen tovább.

2020. ápr. 10. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem igen.


Ne aggódj, mi Gyakoris incelek befogadunk, mindig lesz hova tartoznod. :)

2020. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
simán fogsz szexelni meg kapcsolatod is lesz, nyugi
2020. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A szexről azért nem kell lemondanod, csak a jó nőkkel ellentétben be kell vállalnod pl. a másodhegedűs szerepet. Így néha összejöhet valami. Nem túl gyakran persze, de a semminél több. (Tapasztalat, hasonló "szépség" vagyok, emiatt hasonlóan "sikeres" is.)
2020. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

A szőrzet ellen tudsz tenni a bőrhibák javításáért is szerintem. Fehér bőrre szoli, de csak ha a ragyákat sikerült eltüntetni nyomtalanul.

Volt egy osztálytársam annak is csuparagya volt a feje, de sikerült neki megoldani valami módon. Szerintem egy bőrgyógyász véleményét kérd ki.

2020. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az hogy teszel-e azért hogy javuljon a helyzet? ha ennyire elégedetlen vagy magaddal, még mindig vannak dolgok amik ellen lehet tenni. Menj el (majd) pl bőrgyógyászhoz, hátha tud-e mondani valamit, hormonkezelés stb. Kozmetikus.

lézeres szőrtelenítés, ha azt drágállod, akkor járj el gyantáztatni.

Tanulj meg előnyösen sminkelni, nem vagyok a szolárium híve de esetleg óvatosan érdemes lenne megpróbálni. Egyébként vannak kultúrák ahol a nagyon fehér bőr a szép tehát ez relatív.

Fodrászhoz menni, csináltass egy előnyös frizurát.

Sportolj. Egyrészt mentálisan is segít, plusz legalább formálhatod a tested.

2020. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Jézusom, nem vagyok incel, soha nem jutna eszembe szidni a fiúkat amiatt, mert nem volt még senkim.

Eddig 8 különböző magánrendelésen voltam bőrgyógyásznál, olyan kence nem létezik, amit ne próbáltam volna ki, de semmi sem segített. Hormonproblémára szedek gyógyszert.

2020. ápr. 10. 19:42
 7/22 anonim ***** válasza:
A hormonzavarból (PCOS, pajzsmirigy?) adódó problémákon pont nem fog segíteni a bőrgyógyász. Ez az endokrinológusok terepe. DE! Esetemben pl. olyan durva diétát kéne tolni, hogy kb. levegőn élhetnék, de kalóriadús és megfelelő ch-mennyiségű, -minőségű, -eloszlású levegőn ám, hogy ne legyek még gebébb... Élhetetlen. A kérdezőnél is ilyesmi lehet a "megoldás". Azért az idézőjel, mert ez nem megoldás. Egy átlagos embernek nem fér bele, hogy totálisan rácsavarodjon az étrendjére, arról szóljon minden, abból álljon a nap...
2020. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szoláriumtól sem lesz barna színem, csak égővörös, próbáltam már. 1 hete elkezdtem edzeni, azóta mindennap mozgok (futás vagy biciklizés), rám fér jópár kg mínusz.
2020. ápr. 10. 19:45
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy eltúlzott dolog ez? Mármint ha megláttok magatokon egy pattanást már fejre áll a világ.

Mennyire komoly ez? Neten biztos találsz hasonló képet hasonló problémáról. Belinkelsz egyet?

2020. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kepet vagy meg sem tortent. Van olyan no ismerosom, aki hasonlokat mesel magarol, de egyszeruen csak lekoptat minden sracot.
2020. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!