Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz ilyen nőt találni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz ilyen nőt találni? Túlságosan magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi vagyok. Már az évek alatt be tudtam lőni, hogy milyen nő lenne nekem ideális. Nagyon fontos számomra, hogy kedves legyen, olyan akiből árad a kedvesség. Én is ilyen vagyok és ez számomra fontos. Szeretek sportolni. Ahogy időm engedi mindig eljárok valahova. Futok, konditerembe járok, fallabda... Mivel mindig is kicsit irigyeltem azokat a párokat, akik együtt jártak futni... Így azt szeretném h a leendő párommal együtt tudjunk menni. Azt hiszem hogy egy jó rendszeres és közös kikapcsolódás lehet, ami fontos hosszú távú kapcsolatban. Fontos hogy hasonló legyen az érdeklődési kör.

Nekem a magasabb nők tetszenek, de igazából 160 cm felett már nem zavaró, én 184 vagyok. Szintén fontos hogy a kedvessége mellett jól el lehessen beszélgetni vele bármiről. Szeretem az okos nőket, akik tudják hogy mit akarnak, tehát céltudatosak. Nem szeretem, ha nekem kell mindig vezetni őket, utat mutatni...

Dolgozzon vagy tanuljon, csak ne utálja azt amit csinál. Önálló legyen, de legalább törekedjen az önállóságra. Én 31 vagyok, a párom inkább fiatalabb legyen, ugyanis szeretnék gyerekeket, vagy legalábbis csak minimálisan idősebb.

Ne a világ túlsó végén éljen. :))

Nem itt szeretnék társat keresni félre ne értsen senki! Nem tudom eldönteni hogy ezek az elvárások túlságosan nagyok, vagy csak eddig nem volt szerencsém?



2020. ápr. 18. 18:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
48%os, ezt a hülye mondatodat minden kérdéshez odaböfögöd?
2020. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ha te vagy az az ember, aki az itt válaszolóknak szexkapcsolatot ajánl privátban, akkor például azért nem találsz. :D
2020. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Ha ilyen sok az olyan nő, aki megfelel az elvárásaimnak, akkor mi lehet az oka, hogy én nem találok magamnak ilyet? A válaszokban sokan írtátok, hogy ilyenek vagytok, vagy ismertek ilyet. Ti már kapcsolatban vagytok?"

Én mondjuk igen, kapcsolatban vagyok.

Egyébként ha nem lennék, akkor sem biztos, hogy össze akarnál velem jönni, mert amiket leírtál tök általános dolgok. Simán elképzelhető, hogy abszolút nem jönnék be külsőre, bár magasabb vagyok én vagy annyira nem tartasz okosnak, mert nincs közös témánk és annyira a kedvesség sem árad belőlem, mert neked a kedvesség ott kezdődik, hogy sütit sütök neked csak úgy magamtól minden találkozáskor, de pl. én olyan típus vagyok, hogy ez nekem eszembe sem jutna.

2020. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló elvárásaim vannak, ha aktívan keresel, akkor szerintem 1 éven belül találsz ilyen lányt. Pörgetni kell a Tindert és 10 randiból egy csak bejön...

32F

2020. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!