Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van annyi szingli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van annyi szingli a világon, mert a társkereső platformokon a nők csak a legjóképűbb férfiaknak írnak vissza, akiknek a nem gyönyörű nők maximum csak szexre kellenek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 15:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
63%

"Az ábra szerint a férfiak egy része a csúnya, kövér nőket választaná a szép helyett."


Itt arról van szó, hogy a csúnya, kövér férfi szívesen összejönne egy csúnya, kövér nővel. Fordítva viszont ez nem igaz. Ez az ábra lényege, remélem segítettem az értelmezésben.

2020. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
60%
De az ábra azt mutatja, hogy a csúnya kövér férfi nem szívesen jönne össze a szép, vékony nővel. És most itt nem az esélyekről van szó, hanem hogy kivel jönne össze.
2020. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
81%

#22 nem, az ábra nem mutat semmi ilyet, csak te próbálod bele magyarázni.

Azt mutatja, hogy a férfiaknak sokkal több nő megfelel, mint fordítva.


Ezt látni a való életben is.

2020. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
53%

#22: Nyilván az ábrát lehetne finomhangolni, például a csúnya férfitől lehetne vonalat húzni az összes nőhöz, nem csak az alsó kettő-háromhoz. De akkor le se tudnád olvasni az ábrát, mert mindenhol vonal lenne.


A lényeg hogy amíg a csúnya kövér férfi szívesen párba állna a csúnya kövér nővel, addig a csúnya kövér nő ezt nem tenné meg és csakis a saját szintje fölött hajlandó választani. Ha pedig nem kap olyat, akkor inkább lesz szingli még 40 évesen is, macskákkal.

2020. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
39%

Jaj, de emlegetitek itt a csúnya kövér nőket. Egyikőtök se volt még csúnya kövér nő, csak lúzer férfi a gyk-n.


Amúgy ez is röhej, hogy 25 éves korig nézitek a nőket. Jó, hogy nem tinikkel kezdtek még 40 évesen is b+.

2020. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
58%

Én néhány napig tindereztem, direkt az átlagos férfiakat húztam jobbra, a drága kocsival, órával vagy egyéb szirszarral, trópusi helyeken pózoló, tökéletes testű, félmeztelen modelleket nem. Még az így szerzett párjaim között is olyan szánalmas volt a felhozatal, hogy sírni tudtam volna egy-egy üzenet után. Képtelen vagyok megérteni, hogy aki elvileg társat keres, az miért nem válaszol, ha én írok neki először. Ha válaszol vagy ő kezdeményez, miért gondolja, hogy célravezető kommunikáció az, ha egyszavas mondatokban kommunikál és így is csak kb napi kétszer válaszol az üzeneteimre? Miért nem mondanak maguktól semmit? Ha rájuk bíznám, hogy vigyék valamerre a beszélgetést, akkor két üzenet után kifulladna az egész még akkor is, ha egyébként ők írtak rám eredetileg, szóval elvileg szimpatikus voltam. Ha kérdezek, miért kitérő válaszokat adnak? Ha én veszem a fáradságot, hogy elolvassam a leírásukat és személyre szabott szöveget írjak nekik, akkor ők erre miért nem képesek? Aki ennyire egyértelműen nem akar ismerkedni, de még csak beszélgetni sem velem (azt nem tudom, hogy másokkal is hasonlóan kommunikál-e), akkor 1) miért húzott jobbra és 2) miért nem töröl a pba?


Szóval ennyit rólatok, kedves nemalfa férfiak bétától az omegáig.

2020. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
#26: Ezeket a kérdéseket ugyanúgy fel lehetne tenni a női nemnek is.
2020. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
74%
#27 akkor tedd fel. Személy szerint lexxarom, hogy más nők mit csinálnak és nem vagyok hajlandó semmiféle közösséget vállalni senkivel egyedül amiatt, hogy egyforma nemi szerveink vannak.
2020. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
#28: De te mégis elvárod, hogy közösséget vállaljunk azokkal a férfiakkal akik ezt csinálták.
2020. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
63%
#29 semmilyen elvárásról nincs szó, ezt te hallucináltad a kommentembe.
2020. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!