Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van annyi szingli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van annyi szingli a világon, mert a társkereső platformokon a nők csak a legjóképűbb férfiaknak írnak vissza, akiknek a nem gyönyörű nők maximum csak szexre kellenek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 15:10
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

#30: Akkor ezt talán hallucinálom?

"Szóval ennyit rólatok, kedves nemalfa férfiak bétától az omegáig."

2020. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
54%

#26 sok férfinak már annyira töke tele van ezzel a szarral hogy valami automata dolgot vetnek be ami minden nőt automatán jobbra húz. Mert mondjuk olyan ritkán van meccs és ha van meccs akkor sem válaszol a nő vagy egy üzenetváltás után and meccsel. Így az automatán jobbra húzott matchekből válogatnak.


És azért az is közrejátszhat hogy a kutatások szerint a nőknek az "átlagos férfi" az gyakran nagyon nem átlagos, hanem átlag feletti...


Na meg az is lehet, hogy nem egy létező emberrel matcheltél hanem a Tinder által generált kamu, töltelék profillal.

2020. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
47%

#31 akinek nem inge... Gondoltam már elég nagyfiúk vagytok, hogy ezt ne kelljen külön elmondani.


#32 gondoltam, hogy valaki meg fogja magyarázni, hogy nem tudom, mit jelent az átlagos férfi. Most nem fogom itt bizonygatni, hogy tudom, aki akarja, az elhiszi, aki nem, annak pedig pofázhatok egy millió kommenten keresztül, akkor is jobban tudja majd a dolgokat, mint én.

2020. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
31%

"kutatások szerint a nőknek az "átlagos férfi" az gyakran nagyon nem átlagos, hanem átlag feletti..."

Kutatások.....muhaha......

2020. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

"akinek nem inge... Gondoltam már elég nagyfiúk vagytok, hogy ezt ne kelljen külön elmondani."


Ennyi erővel ti se hisztizzetek, ha egy mondat úgy kezdődik, hogy "a nők". Elég nagylányok vagytok már ahhoz, hogy ezt ne kelljen külön elmondani, ugye?

2020. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
65%

Én ilyet még nem sokszor írtam, de most megvédem a nőket. RENGETEG, önállóan létezni képtelen, botkezű, fantáziátlan, buta, sötét, unalmas férfi van a "piacon".

Volt alkalmam kipróbálni, vagyis megnézni egy női ismerősöm társkereső profilján keresztül a férfi felhozatalt. GYALÁZAT, a pofámról égne a bőr ha csak ennyit lennék. Sótlan, semmitmondó sorok, vagy ctrl-C, ctrl-v sablon blablabla levelek, hogy szimpi vagy, Béla vagyok, szeretek biciklizni stb., meg szeretnélek ismerni lőzungok. Aztán ezt még szorozd meg azzal, hogy a fele házasságban él, "válófélben" van... jó duma. Aztán ott van az örök egysoros: szex?


Ha nő lennék, én sem tudnék választani a sok jelentkező közül :D


Sőt, 3 nap múlva meg inkább törölném magam, mert haláli unalmas ez a sok és semmitmondó levél.


Uraim, hol marad a kreativitás? Kérdezem ezt férfiként.

2020. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
36: Az a baj, hogy férfiként néztél egy női profilt. Az első üzenet semmi másra nem jó, mint közölni a kiszemelt nővel, hogy szimpatikus. Gyakran el sem olvassák. Lehetne akár egy sima "tetszik" gomb is. A nő reakciója az lesz, hogy megnézi a férfi profilját (elsősorban a képeit) és ez alapján születik meg az ítélet. Ha szimpatikus a férfi, akkor állhat az az üzenetben, hogy "Süss fel nap, fényes nap...", mert ezt egyedinek, humorosnak fogja találni. Ha meg nem szimpatikus, akkor írhat egyedi, személyre szóló üzenetet is, arra sem fog választ kapni. Mert ugye a nők többsége szerint ha nincs válasz, az is egy válasz. A sokadik ilyen válaszra sem méltó egyedi üzenet után pedig a legtöbb férfi egyszerűen leszokik róla, mert teljesen felesleges időt és energiát pazarolni rá.
2020. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%
Itt gyk-n különösen sok a pszichés sérült férfi, aki nem feltétlen lúzer vagy béta, hanem egész egyszerűen kezelésre szorulna. Komoly tanulmány már, ami itt megy.
2020. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
58%
#36: Hagyjuk már, lehetsz bármilyen kreatív, ha 90%-uk úgyse ír vissza, a maradék 10% meg eltűnik max. pár nap múlva, mintha beszippantotta volna őket a fekete lyuk. Úgyis jön egy nagyobbdumás, jobbképű, pénzesebb fazon, és akkor oda fordítja a figyelmét a nő, aztán jön még egy, és így tovább. Mindig van nagyobb hal a vízben, és a nők nem restek türelmesen várni akár 40 év fölött is a macskáikkal együtt a lehető legnagyobb halra amit ki tudnak fogni. Ez egy soha véget nem érő folyamat.
2020. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
#26 Akkor vedd úgy, hogy feltettem neked, kedves nemalfa nő. Hogy melyik vagy bétától omegáig, rád bízom.
2020. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!