Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van annyi szingli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van annyi szingli a világon, mert a társkereső platformokon a nők csak a legjóképűbb férfiaknak írnak vissza, akiknek a nem gyönyörű nők maximum csak szexre kellenek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 15:10
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen. (F)
2020. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

A társkeresők platformok és épp az a lényegük (meglepi!), hogy az emberek társra találjanak. Ha mégis nő a szinglik és a társkereső appok száma is, akkor vsz. a kérdező felcserélte az okot az okozattal (gy.k. a sok szingli miatt lesznek tele a társkeresők és NEM a netes társkeresők miatt lesznek szinglik az emberek).


És néhány való életes példa a Tinderről (kommentár nélkül), hogy egyesek lássák, mennyire máshogy mennek a dolgok a fejükben élő képhez képest:


1. A 25-30 közötti, diplomás, normális családból származó, jól kinéző szingli csajok: többségük a félpucéron tengerparti naplementében feszítő macsó hapsikat instant BALRA nyomja.


2. 32 éves srác, jó állással, "közepes" külső adottságokkal, immár 6+ éve teljesen pár/barátnő nélkül a csinos csajokat is BALRA tolja, ha "túl sok instás képük van".


3. 23 éves középsulit végzett, szüleivel élő, átlagostól szebb külsejű csajhoz egy 30 éves, diplomás, átlagtól szintén jobb külsejű hapsi egy olyan kocsival megy, ami majdnem annyiba kerül, mint a szülei háza, a csaj mégse akart utána több randit.


4. Korai harmincas, átlagostól valamivel jobb külsejű és anyagi helyzetű srácnak (messze nem az új BMW + kockahas kaliber) összejön egy 25 éves, diplomás, igazi 10/10 "csajok is megfordulnak utána" bombázó.


5. 30 éves, átlagtól jobb, diplomás csajnak NO MATCH fél év alatt (állítólag sok embert húzott jobbra, de ezt nem tudom).

2020. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólása érdekes, már ha igaz ugye.
2020. ápr. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

43: valahol már írtam pár napja (bár lepontoztak érte).



A Tinder kép vezérelte társkereső. Ha nincsenek olyan fotóid (akár férfinek, akár nőnek), amik elsőre képesek eladni téged (és itt tök mindegy, hogy tengerpart, kockahas, sportkocsi), vagy éppen olyan ami a kevésbé felvágósaknak is bejön, akkor nem lesznek matcheid vagy ha igen, akkor csak azoktól, akik tényleg mindenkit félre húznak.


A csinos, de nincs találata csajjal pont ez lehetett a gond. Volt 1-2 az átlagnál bénább fotója, ugyanő elmegy egy profihoz (felkapott dolog ám a tinder fotózás), és mindjárt tömegével jön.


Az meg, hogy nem húz az ember mindenkit jobbra attól, hogy egyedül van tök természetes. Én sem kezdtem sosem insta csajokkal, és nem azért, mert csúnyák lennének, hanem mert pontosan tudom, hogy nem egymást keressük, ég és föld az életünk, az értkeink. Felesleges lenne ilyen nőre pazarolni az időt, ami ha össze is jön, nagyon max a 4. randira rájövünk, hogy nem egy a világunk.

2020. ápr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!