Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkedèskor figyelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkedèskor figyelembe veszitek az illető horoszkópját? Ez egyàltalán nézőpont, vagy nem?

Figyelt kérdés
Vàltoztat valamit a megítèlésen?

2020. ápr. 21. 09:27
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
34%
Nem, de a Skorpió nőket messzire elkerülöm!
2020. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

7 éve vagyunk együtt, de nem tudom mi a horoszkópja, sőt, a gyerekeinkét sem.

Engem ez a téma 100%-ig hidegen hagy, úgyhogy nem, nem vettem soha figyelembe

2020. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%

"Mutassatok egy nagypofájú, vehemens, az életet nagykanállal evő bakot."


Egy ismerősöm. Még a Napot is ledumalja az égről.

2020. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem annyiban szempont, hogy ha kicsit is hisz ebben a baromságban, akkor onnantól nem fogom tudni komolyan venni és kb. vége az ismerkedésnek.
2020. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem szempont, de utólagos tapasztalat szokott lenni, hogy működik. Tehát nem azért jöttem ki jól vagy voltam teljesen inkompatibilis valakivel, mert x jegyű, hanem mert olyan volt, amilyennek azt a jegyet leírják. Ha az embernek több ilyen tapasztalata összegyűlik, akkor egy picit odafigyel rá. De önmagában ez nem fog meghatározni semmit.
2020. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Természetesen, sőt a csillagok állása, szélirány, szélsebesség felhőzet sem mindegy megismerkedés idején, és még nagyban összefügg az 51-es körzetben észlelt földönkívüli lények fogmosási szokásaival.


Röviden tömörem, ne ez legyen a meghatározó, mert két azonos csillagjegyű személy közt is vannak hatalmas eltérések. :)

2020. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
#11 Mi a baj a Skorpió nőkkel?
2020. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

Mivel amator szinten foglalkozom asztrologiaval, emiatt alap, hogy megnezem a szinasztriat es a kompozit/Davison kepletet :)


"Mutassatok egy nagypofájú, vehemens, az életet nagykanállal evő bakot. Vagy egy csendes, nyuszika, visszahúzódó kost"


Mondjuk ha az a Kos pl. Bika aszcendensu, tehat a Kos Nap a 12. hazban, esetleg egyuttall egy esesben levo Szaturnusszal, akkor az a Kos elegge visszahuzodo lesz es kimert, lassitott felvetel. Vagy esetleg egy viz elemu kiralytrigon van mellette a kepletben. Retrograd Mars mondjuk a Halakban. Ami meg erdekes, hogy az evtized folyaman a Neptunusz belep a Kos jelbe, tehat akinek majd Nap-Neptunusz egyuttallasa lesz a Kosban, nem fogja hozni az archetipust ;)


A Bak eseteben, meg mondjuk egy emelkedett Mars cazimi az aszcendensen eleg nagy lenduletet tud adni neki :)


Szoval az egesz kepletet kell vizsgalni, nem csak kiragadni belole ezt-azt.

2020. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
* Mars nem lehet retrograd a Halakban, ha Nap a Kosban van, bocsi ☺️
2020. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem. És mit kéne nézni, amit a bulvár asztrológia megír?
2020. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!