Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz lehet, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lehet, hogy egy nő hiába akarja 100+ neki nem kellő férfi megdugni/párkapcsolatot, rosszabbul érzi magát, mint egy férfi, aki 0 ellenkező neműnek kell bármely célra?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 05:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
71%

#17 Bocsi, nem szeretnék indiszkrét lenni, de milyen szakról van szó? Férfitöbbletes? Nem mindegy...

A másik kérdés: ezekhez a lányokhoz odamentek vagy nekik kellett kb. a fiúk nyakába mászni? Bár ez költői kérdés, írod, hogy próbálkoztak náluk... A jó humor, jól el lehetett velük beszélgetni stb. akkor derül ki ugyanis, ha már van valamiféle interakció a két fél között. Ha nincs, ha a közelébe sem mennek egymásnak, akkor nem.

Én "vegyes", némileg azért nőtöbbletes szakon voltam, de más szakokkal is voltak közös óráink. Hozzám meg egy-két másik hasonló "szépséghez" senki nem jött oda. Benne voltunk a kapcsolódó fb-s csoportokban is - mint kiderült, másoknál azon keresztül is kezdeményeztek, minket ott is lesz*rtak. Ez ilyen, és a többi közegben is nagyjából így megy, kivéve, ahol rengeteg férfira jut csak pár nő.

2020. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#21: Műszaki szak, tényleg férfitöbblet volt. De, olyan is volt, hogy elmentünk kocsmázni haverokkal és összeverődtünk bölcsész csajokkal.

A 2 lányhoz a szakomon odamentek. A humoros csaj meg 1-2 haver által ment közös programokra és sok srác ott figyelt fel rájuk.

Azt elhiszem, hogy valakinél nem mindig és mindenhol próbálkoznak, de ha nem zárkózik el az ember mindentől és emberek közé mer menni, akkor fognak. Sok felsőbb éves egyetemista csajtól hallottam akkor, hogy gimiben szürke kisegerek voltak, aztán elmentek gólyatáborba vagy pár egyetemi programra és kinyílt előttük a világ.

2020. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
43%

#16: "Na, és mégis mit csinál rosszul, ha már "biztos nem" a külsejével van gond?"


Valami a kisugárzásával van. Egy nőnek gyakorlatilag 2 dolga van, ha ismerkedni akar:

1.: tudatni a férfiakkal, hogy ő ismerkedni szeretne, amit a legkönnyebben a nőiességének kihangsúlyozásával tud megtenni. Ez nem egyenlő a prostinak öltözéssel!

2.: szem előtt lenni és mutatni a világ felé hogy nyitott.


"Lehet, hogy nem szépségkirálynőkkel van tele az utca, de azért nem is néznek ki rosszul a legtöbben... "

Igen, legtöbben teljesen átlagosak, bár ezt a nők nem szeretik hallani. Gyakorlatilag van 10%, aki tényleg átlag alatti, 10%, aki nagyon szép, a maradék 80% pedig az átlag. Valakinek az arca szebb, másnak jobb az alakja vagy a mozgása, de összességében átlagos. Szerinted te mivel lógsz ki ebből a 80%-ból?

2020. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
36%

Azért hagyjuk már ezt a baromságot, hogy a nők inkább maradnak egyedül, minthogy olyannal legyenek együtt aki nem kell nekik 100%-osan.

Én férfiként szerintem több nőt utasítottam vissza, mint ahány nekem kellett volna. Nyilván reálisan tekintve, azt, hogy kellett volna.

Alapból kevés az olyan nő a környezetemben akivel lehetne egyáltalán valamiféle kapcsolatot kialakítani. Vagy túl idősel, vagy foglalatak, vagy egyszerűen egyáltalán nem tetszenek.

Szerintem a nők is így vannak ezzel. Minél nagyobb a potenciális jelöltek száma, annál jobban lehet válogatni. Ha nincs kiből akkor jó LEHET az is akinek amúgy az ember nem adna esélyt. És még az is megtörténhet, hogy azzal lesz a legjobb aki elsőre nem tűnt megfelelőnek.

2020. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
79%

#23 Nem kérdés: azzal, hogy a 10%-ba tartozom. Tehát sem az arc, sem az alak, sem a mozgás (még az is szempont? :()...

Továbbra is tartom, hogy nem csinál semmit rosszul egy szerencsétlenebb nő, és nem csak kényelmes kifogás a külső. Hiába van szem előtt, tesznek rá magasról, max kiröhögik, fanyalognak, lesajnálják (jobb esetben nem face to face, hanem a háta mögött). A nőiességének kihangsúlyozásáról pedig annyit, hogy egy jobb nőt még jobbá tesz, egy rondát meg röhejes, szánalmas kis bohóccá, ennek következményét pedig lásd az előző mondat végén.

2020. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

"a férfiak (tisztelet a kivételnek) kizárólag a másik nemet okolják a sikertelenségükért. Véletlenül sem jut eszébe egyiknek sem, hogy változtatni kellene, inkább mi, nők változtassunk magunkon, az alap (ami szerinted irreális, de attól, hogy lusta vagy megugrani, még nem az) elvárásainkon"


Mivel a nők érzelmi lények, mindent magukra vesznek, ha meghallják, hogy ők az oka, akkor megsértődnek. Mindig ebből indul ki a vita.


A biológiai tulajdonságaikat azonosítják az egójukkal és megsértődnek. A férfiak pedig inkább racionális oldalról közelítik meg. Attól, hogy valaminek te vagy az oka (például hozzájárulsz a széndioxid kibocsátáshoz már önmagában azzal is, hogy levegőt veszel) még nem kell miatta rosszul érezned magad.


De ha tudatában vagy ennek a dolognak, akkor már hozzájárultál egy jobb világ létrejöttéhez, mert például tudod közölni finoman és nem bántóan a férfiakkal, hogy nem jönnek be és nem rosszabbnál rosszabb kegyes hazugságokkal próbálod meg a tudtukra adni, ami gyakran félreértelmezéseket eredményez.


Vannak dolgok, amiken nem tudunk változtatni, de ha kellő önismerettel rendelkezünk, akkor megkíméljük magunkat is a kellemetlenségektől és a másik félnek sem raboljuk az idejét, energiáját, pénzét, stb. azzal hogy teljesen feleslegesen ismerkedik velünk.


És főleg nem csinálunk frusztrált hülyét a másik emberből.


Az elvárásokat pedig azért nem lehet megugrani, mert mindig átlag fölé lőttök és egy álomhercegnek sokkal több hibáját elnézitek, mint annak, aki nem jön be különösebben, de nem is taszít. Aki pedig taszít, ott legtöbbször csak pénzzel tud kompenzálni a férfi. Ismételten akinek nem inge, ne vegye magára, de ismerje fel, hogy vannak nők szép számmal, akik akár egy számukra nagyon visszataszító emberrel is összejönnek ha kellően sok pénze van.


És itt már társadalmi felelősségről beszélünk, hiszen a nők teszik ki az emberiség felét. Ti is kollektíven beleszóltok abba, hogy milyen világot szeretnétek, milyen értékrendek mentén határozzátok meg.


Ha az az értékrend, hogy legyen vonzó pasi (ami többnyire genetika), vagy ha már nem ilyennek született, akkor legalább pénzes és sikeres, akkor nem értem miért kell csodálkozni azon, hogy azok a férfiak, akik ezt a szintet megugorják, ugyanilyen felszínes, nőket darab húsként kezelő állatok lesznek és nekik is lesznek elvárásaik?


Lehet itt tyúk vagy tojás volt előbb-et játszani, de tejesen mindegy. Ez van, ezen kell változtatni.


Ami meg még ennél is károsabb, mikor társadalmilag elfogadott, polkorrekt köntösbe bújtatjátok ezeket a dolgokat, olyan, általában belső tulajdonságokat hangoztatva, aminek nagyon sok férfi megfelel.


Leszólja a társadalom az őszinte embereket, ha az őszinteség kellemetlen igazságokat takar és bizonyos csoportok érintve érzik magukat. Pedig ez lenne mindennek az alapja. Egy pszichológus is csak azzal tud kezdeni valamit, aki őszinte.


9-es: "Egy nőnél általában nincs olyan, hogy valaki "nem kell, de azért x célra jó lesz""


v.ö.: barátzóna, Sugar Daddy

2020. ápr. 23. 16:27
 27/29 anonim ***** válasza:
57%
#25: Több olyan nőt ismerek, akik ezt vallják magukról. Meg vannak róla győződve, hogy csúnyák és ezért nem kellenek a férfiaknak. Valójában külsőre átlagosak, viszont egyáltalán nem nőiesek. Nem kell bohócot csinálni magadból ahhoz, hogy nőiesen nézz ki. Ha nem jön ösztönösen a "dögösség", akkor tényleg sután fogsz kinézni amikor elő akarod adni a nagy csábítót, és valóban nem vonzó, hanem nevetséges leszel. Ha viszont az látszik rajtad, hogy tisztában vagy azzal amid van (és amid nincs!!!) és ennek alapján alakítod ki a saját stílusod, akkor már lesz, aki közeledni fog. Oké, nem leszel a környék legjobb csaja, nem akar 100-ból 90 férfi megkapni, de ha 1-2 igen, akkor már nyertél.
2020. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
60%

"azok a férfiak, akik ezt a szintet megugorják, ugyanilyen felszínes, nőket darab húsként kezelő állatok lesznek és nekik is lesznek elvárásaik?"

Tehát akinek elvárásai vannak vagy képes egy egyébként véleményem szerint nem olyan szörnyű szintet megugrani automatikusan szemét is?

Épp ezzel a hozzáállással van itt a baj. Vagy te/ti meg a többi gonosz undok szemét... Mert mindenki aki nem sorstárs az ellenség.

Én soha nem tagadtam hogy vannak nők akik a pénzért bármit is megtesznek. És vannak akik csak szállnak kukiról kukira mint a pillangó van akinek csak a szőke herceg kell. De épp így vannak értelmes nők is és véleményem szerint ők (mi) a többség. Ahogy vannak férfiak akik szemetek vannak akik rendesek és érdekelnek is vannak akik rendesek de nem érdekelnek és vannak a "rendes" fiúk akik épp addig rendesek amíg van sansz a pnára.

És persze ezek minden variációja.

Abban szintén nincs igazad szerintem hogy a belső értékek csak alibiként jelennek meg. Az igaz hogy nagyon sok férfi hozza amit kell belső terén de jellemzően nem is ők azok akiknek "nem jut" pár.

Legalábbis aki az én elvárásaim hozza az rendben van magával és a világgal. Az ilyen személy pedig általánosan nézve vonzó.

Az hogy külsőre ki a vonzó változó. Talán egy olyan barátnőm van akivel hasonló az ízlésünk.

A tetszés nem egy két tényezős valami. Nem érzem magam hibásnak ha valaki nem jön be. Akkor sem ha ezen ő megsértődik. Mert bár szerinted a férfi racionális ennek ellenére megy az anyázás meg a de csak egy esélyt adj hiszti sok esetben a tiszta egyértelmű nem után is.

Nem én vagyok az oka annak ha Pistinek senki nem teszi szét a lábát és azért se én vagyok a hibás ha tesped az önutálatban. Ő se tehet arról ha én vagy a szomszéd van xarban. És ellene se tehetek helyette.

"ha kellő önismerettel rendelkezünk, akkor megkíméljük magunkat is a kellemetlenségektől és a másik félnek sem raboljuk az idejét" Én épp a tapasztalataim és az önismeretem miatt nem jövök össze bárkivel. Épp ezért vannak a "megugorhatatlan" elvárásaim amiket azért csak csak sikerül megugrania időről időre embereknek és nem csak egy két éjszakára vagy hónapra.

Ha a férfiak tényleg nem érzelmi alapon működnének akkor már rég a megoldáson dolgoznának és nem a sértett ego és a megbántot lelkük miatt morognának itt mindenkire. Valamint belátnák hogy nem működhet mindenki egyformán így semmi értelme annak ha a nőket úgy egyben hibáztatják. Hisz a nők egy teljesen elenyésző részével volt csak dolguk.

2020. ápr. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#19-es


"Teljességgel hibás az az állítás, hogy a nőknék százasával állnak a sorok és csak válogatni kell. A többi átlagos barátnőmnél is jó, ha évente volt 2-3 jelentkező. Pedig ők szociálisabbak voltak, mint én."


Tehát három évente 6-9 jelentkező?

Szerinted mennyi hasonló eset mondható el egy férfi életében?

2020. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!