Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ferdítenek ennyien és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ferdítenek ennyien és ennyire a társkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A "nem kellek senkinek" csajoknál bőven akadnak próbálkozók. A "mindent megpróbáltam" srácok még egy normális hajat sem akartak összehozni vagy egy súlyzót sem emeltek fel. A "nem olyannak tűnt az elején" embereknél pár nap után már látszott, hogy valami nem okés. A "nekem nem számít a külső" embereknél első körben csak a külső számít. És még mesélhetném, a lényeget gondolom értitek. Itt is rengetegszer látni, hogy veszekedés alakul ki 1-2 témán belül. Sokszor látni, hogy ott van az érintettség, a mellébeszélés, a frusztráció és hasonlók.

A társkeresési igényekről nem is beszélve... Ott konkrétan mesedélutánt tart a legtöbb ember.

Ezek alapján 100 vagy 1000-ből 1 ember, aki korrektül mesél magáról és adja elő az életét, elvárásait, hasonlókat. Ha sokan ennyire nem képesek, akkor miért vágynak arra az egyre? És miért olyan nehéz a valóságot mondani mesék helyett?


2020. ápr. 23. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek elsősorban saját maguknak hazudnak és komolyan elhiszik. Nekik ez a valóságuk. Egyszerű pszichológiai védőmechanizmus, nulla önismerettel pont erre kell számítani.
2020. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert te külső szemlélőként, objektívan jobban megtudod ítélni, mint ők, akik konkrétan benne vannak. Ez nem újdonság, másnak én is hamarabb megtudom mondani, hogy mit csinál rosszul, mint magamnak.
2020. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Jogos, a környezetemben az ilyen kategóriájú embereknél az önismeret hiánya látványos. A védőmechanizmusra nem gondoltam, köszi! Ez tényleg hasznos válasz volt! :D
2020. ápr. 23. 12:57
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: Oké, de itt nem annyira bonyolult helyzetekről van szó. Pl. ha az illető azt mondja, hogy mindent megpróbált, de feltesznek neki egy kérdést, hogy azt megpróbálta e és a válasza nem, akkor nem próbált meg mindent. Sokszor, mégis újrakezdi a saját mondókáját, hogy ő mindent megpróbált.

A másik oldalról én megszoktam kapni, hogy milyen jó, hogy annyira tárgyilagos tudok lenni és jó az önismeretem. Nem, igazából ez szívás, mert nehéz hozzá megfelelő közösséget találni. Társat meg még nehezebb, pedig voltam már pár kapcsolatban.

2020. ápr. 23. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van.
2020. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: Hát pont ez a lényeg. Nagyon sok ember (de tényleg, szinte az összes) nem tud tárgyilagos lenni önmagával szemben. Nem olyan nagy megfejtés ez a kérdés.
2020. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Normális hajat nehéz összehozni ha nincs...

Amúgy igaz, a "nekem nem számít a külső" embereknek csak a külső számít, a "nekem nem számít a pénz" embereknek a pénz számít. Nőkkel való ismerkedéseim során kiderült, hogy annak amit magukról mondanak, annak általában pont az ellenkezője igaz, nagyon kevés a kivétel.

Ebben a témakörben is rendszeres, hogy vetítenek, méghozzá úgy, hogy a nem tetsző nekik ellentmondó hozzászólásokat le is szedetik.

2020. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!