Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt menekulnek a nők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt menekulnek a nők ha meghallják, h az adott fèrfi diplomas ápoló vagy mentőtiszt (mind a ketto 4 eves foiskola)?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Szerinted? Azt hiszik, te vagy a két lábon járó koronavírus

:d

2020. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem akarnak nettó 140 ezres pasi mellett vegetálni.
2020. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Sehol párnak egy diplomás ápoló férfi,"

Ez a nő pont téged keres írj rá.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Szívesen.

2020. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Többet keresek, de ne helyezzünk már mindent az anyagiakra. Rendőr Petinek is csinos párja van, pedig nem keres súlyos 100 ezreket.
2020. ápr. 23. 20:18
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Hát ebben a helyzetben nem csoda, most ne akarj ismerkedni senkivel. Bár nem hiszem, hogy az eü.-ben dolgozol, mert akkor tudnád, hogy átlagember se ismerkedjen most, nem még aki fokozattan ki van téve a fertőzésnek.

Ha a koronától eltekintünk, akkor valószínűleg amiatt menekülnek, mert rengeteget dolgoznak az ápolók és hasonlók, ha meg nem, akkor valószínűleg hullafáradtak. (Ez csak tipp, nem tudom milyen az életük.) De így azért nehezebb egy kapcsolatot fenntartani.

Ha ez sem az ok, akkor valószínűleg az adott illető személyiségével/külsejével/mindkettővel van a baj.

2020. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez kifejezetten tetszene, mert a mentősöket/ápolókat mindennél jobban tisztelem. Ha nekem alakulna egy ilyen férfivel bármi, becsülném hogy ilyen emberrel lehetek! 20N
2020. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Én például azért nem szeretnék rendőr/orvos/mentő/ápoló/bármi egyéb olyan foglalkozású emberrel összejönni, mert nekem egy normál, 8 órás állásom van (oké, bizonyos időszakokban becsúszik a 10 óra is), de a lényeg hogy reggel 8-tól délután 4-5-ig dolgozom általában, és ha összejövök egy olyan emberrel, akinek mindenféle összevissza beosztása van, akkor sokkal nehezebb a találkozókat összeegyeztetni, családalapításnál szintén nem szeretnék azzal szembenézni, hogy ő most 2x12 órát megy egyben, és így meg úgy kell aludnia neki nap közben mert éjszakás, a gyerekkel mit csináljak nincs csöndben, nem segít mert alszik/fáradt, kevesebbet van velünk, főleg ha már ovis/iskolás a gyerek, mert amikor a férfi otthon van a szabadnapján, én dolgozok a gyerek pedig oviban/suliban van.

Oké, vannak akik így élnek, és működik nekik, de én nem szeretnék így élni, hogy mindig más a beosztás, fele annyit látom, mert úgy van szabadnapja hogy otthon ül nap közben én meg dolgozok.

Valószínűleg ez egy "gagyi" kifogásnak fog tűnni, de attól még igaz, engem zavar ez a összevissza beosztás, hogy alig van szabad hétvége, ünnepkor is dolgoznia kell, stb.

2020. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Van mentőtiszt ismerősöm, és évek óta van barátnője. Tavaly nyáron költöztek össze.
2020. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BigUncleZ ***** válasza:
91%

Én nem hallottam semmiféle menekülésről.

Én is mentőszakápoló vagyok és itt a bajtársak nagy része családos, van párja, élik a kis életüket.

22 F

2020. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hol? Rokonságban is van ápoló, nem diplomás, de családja van évek óta.
2020. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!