Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket miért zavarja annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért zavarja annyira, ha egy férfi nem úgy néz már ki teljesen pl 40 évesen, mint 25-30 évesen? Pl mutatok egy képet,24 voltam, jöna reakció, hogy wow, aztán most 36 évesen ha meglátnak, akkor menekülnek (nem vagyok kövér, ronda)?

Figyelt kérdés

Pl itt egy felnőttszínész a képen: Johnny Castle (kinek esete, kinek nem). Rosszabb lett férfiként? Már 40 körül az sem ér semmit egy férfinak, ha sportos? Én is az vagyok.


[link]


[link]


2020. ápr. 24. 12:54
1 2
 1/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
42%

Megint ez a "nők".Te minden nőst ismer, aranyapám? :D

Az első képen gay a bástya, a másodikra végre emberformájú a feje :D

2020. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Küldj mar nekem képet 24 és 36 éves korodról légyszi. Hadd nézzelek mar meg.


32N

2020. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, hogy mindek mutatsz magadról az ismerkedéskor 12 évvel korábbi képet?? Teljesen irreleváns és senkit nem érdekel. Mivel te MOST ismerkedsz, az a lényeg, hogy MOST hogyan nézel ki. Hidd el, a fordítottja se érdekel senkit...ha 24 éves el voltál hízva, de utána összekaptad magad és MOST jól nézel ki.
2020. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
De miért olyanról mutogatsz képet aki rgy a millióból? A legtöbb ember nem így néz ki és nem is így öregszik. :D
2020. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Ha korodbeliekkel ismerkedsz, akkor jobb, ha csöndben maradnak.

A Magyar nők 35 éves kortól zuhanórepülésben mennek lefelé, 50 éves korukra egykettő már mint a nagyanyám, úgy néznek ki.

De válogatni azt tudnak, kb mintha még tinilányok lennének.

2020. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagy a férfitöbbet, 106 férfira fiatal korban 102 nő jut. Ugye ez 10 ezernél már 400 szingli férfit jelent automatikusn.
2020. ápr. 24. 13:11
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

csak hogy ez így működik:

106 férfiből


16 tetszik 66 nőnek

10 tetszik 33 nőnek

80 férfi nem tetszik senkinek :(

2020. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Minek mutatsz régi képet?

Ha fele olyan jól nézel ki, mint a pasi a második képen, és nem az izmok az egyetlen dolog, amit fel tudsz mutatni 40 évesen, akkor nem lesz gond a csajozással.

A régi képeket meg majd megnézitek, ha már régóta együtt vagytok

2020. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem a koroddal van a baj, hanem a külsőddel. Ez van, változtass, ha nem tetszik. Életmód, sport, de még a mentális állapot is számít. Ha meg a vonásaid csúnyák alapból, akkor úgy jártál.
2020. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavar, ez az élet rendje. Csak ne próbálkozzanak nálam a bácsik, hanem a saját korosztályuknál.
2020. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!