Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ellenkező nemű társkeresőző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellenkező nemű társkeresőzők hány százalékát likeoljam, hogy "ne legyek válogatós"?

Figyelt kérdés
Ti hány százalékot "húztok jobbra"? (Tinderen le lehet kérni a saját statisztikánkat, ha valaki nem tudja) Kort és nemet is írjatok!

2020. ápr. 26. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Nyilván ne az legyen, hogy tíz emberből egy vagy egy se tetszik"


Na, megmondta :D


Párt magadnak/magad mellé választasz, nem pedig mások miatt. Nem azért mész tinderre hogy jótékonykodj olyanokkal, akik nem is tetszenek igazán, pusztán azért, mert félsz, hogy valami nemlétező ember válogatósnak tart.

Nem házi feladat jobbra húzni, amiből ha nem teljesítesz elég jól, büntetést kapsz. Aki tetszik az tetszik, aki meg nem, az nem.


Személy szerint szörnyen érezném magam ha valaki csak azért adna nekem esélyt, hogy meglegyen valami képzeletbeli kvótája.

2020. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól függ te hogy nézel ki. Az átlagos férfi szinte mindenkit lájkol, nem?
2020. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11: Szerintem azért elég nehéz tinderen vagy akárhol tíz olyan embert találni, akik közül egy sem fog meg (kivéve ha a világ tíz legrondább nőjét nézed meg egymás után). De lehet, hogy csak én vagyok rosszul összerakva, és emiatt teszik külsőre elég sok lány. Nem kvótákat akarok összerakosgatni, de azt azért nehezen hiszem el, hogy mondjuk a tinderen is valakinek csak 10-20% tetszik a másik nemből, vagy még annyi sem.
2020. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

70% jobbra 30% balra, állítólag ez a "jó arány"

De szerintem azt húzd jobbra aki tetszik neked. A Tinder ez alapján dob be profilokat. :)

2020. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

11.


A legjobb mércéje annak, hogy eldöntsd magasak-e az elvárásaid, hogy elvileg jó fogás lennél, mégis évek óta egyedül vagy, mert elutasítasz mindenkit, aki tőled akarna valamit, akiktől pedig te akarsz valamit, azok veled nem akarnak semmit.

2020. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én bevallom, hogy a csajok kb. 20%-át húzom jobbra, néha még annyit sem. Inkább "lottónak" használom az app-ot, hogy tényleg csak a "hűű, B+" kategóriájú match legyen. Így jobban lehet fókuszálni, ha kapás van :)

32F

2020. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!