Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 lányból mennyi keres komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én mindig is komoly kapcsolatot szerettem volna, de még sosem volt barátnőm. Nem találok hozzám illő lányt, meg aki szintén hosszú távra tervez. Meg nem is vagyok jó az ismerkedésben.

Engem az nem zavarna sőt örülnék is neki, ha az első barátnőm lenne az egyetlen lány az életembe.


10 lányból kb mennyi keres hosszú távú kapcsolatot?


2020. ápr. 26. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
1,8 a legfrissebb adatok szerint.
2020. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
#2 az a múlt heti adat, a legfrissebb felmérés szerint már csak 1,477.
2020. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Egy buliban kb 1. Egy könyvtàrban, klubban, templomban 9
2020. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

#3-ra reagálva... Sokat bulizom és tudjátok hány sráccal mentem haza egy éjszakára? 0. Nulla. Viszont egy látásból ismert sráccal buliban jöttünk össze. 4 éve együtt vagyunk és hosszútávú terveink vannak. Most is (ha a vírust nem nézzük) járunk bulizni együtt is, külön is. Könyvtárban és templomban is megtalálsz.

Az első 10 lány akik eszembe jutottak az ismerőseim közül... 10 keres komoly kapcsolatot.

De ez így nem reprezentatív.

2020. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
10 lányból 10 keres komoly kapcsolatot, amennyiben találkozik olyan férfival akivel ezt el tudja képzelni. Az, hogy valaki veled nem akar összejönni nem azt jelenti, hogy nem keres komoly kapcsolatot.
2020. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Az igazság az, hogy a mai fiatal lányok, már úgy állnak az egész ismerkedés dologhoz, mint a fiúk. Minél több kapcsolatot vagy inkább egyéjszakás kalandot akarnak, hogy megfeleljenek a kortársaiknak. Egy részről nem rossz hozzáállás ez, mivel kiélik magukat, és később már tudják mit akarnak, viszont van egy mondás, miszerint az a kulcs, ami minden zárt kinyit, az mesterkulcs, ám az a zár, amelyet szinte minden kulcs kinyit, csupán egy hitvány zárszerkezet.
2020. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én hosszú távra tervezek, de nem vagyok társas lény, így én olyasmit keresek, ahol nem vagyunk együtt éjjel-nappal.

Ettől függetlenül mondhatjuk ezt komolynak, mert könnyen leszek szerelmes, és nem kell olyankor senki más.

2020. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy kevesen, és még azok is kiesnek, ha megfogadják Győrfi Pál ajánlását, íme:

[link]

2020. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen Győrfi Pál. Hogy kifigurázzák😂😂
2020. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az összes!


Arról igazán nem ők tehetnek, hogy elhiszik az összes szépfiúnak, hogy végre megkapják a herceget, de csak egy este lesz belőle.

2020. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!