Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 lányból mennyi keres komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én mindig is komoly kapcsolatot szerettem volna, de még sosem volt barátnőm. Nem találok hozzám illő lányt, meg aki szintén hosszú távra tervez. Meg nem is vagyok jó az ismerkedésben.

Engem az nem zavarna sőt örülnék is neki, ha az első barátnőm lenne az egyetlen lány az életembe.


10 lányból kb mennyi keres hosszú távú kapcsolatot?


2020. ápr. 26. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12, brit tudósok szerint
2020. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen kérdéseket. Mostanában annyira félre ismerik a nőket. Én is csak hosszú tavban gondolkozom. Barátnőim is mind házasok már v több éves kapcsolatban vannak. Elkepzelni sem tudom hol találkoznak egyesek ezekkel a nőkkel, akik csak egy éjszakát akarnak.
2020. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

3-as: azért a templomba járó csajokról is tudnék mesélni... Nemrég egy csajszi pont a templomban flörtölgetett velem, aztán utánanéztem a neten, és mit látnak szemeim: kapcsolatban van xy-nal. Még szerencse hogy online misék vannak pont azóta.

Ugyanúgy buliban vagy akár tinderen is találhatsz rendes lányt csak szerencse kell.

2020. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én mindig komolyat akartam sosem jött össze...
2020. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

10-ből 10 keres komoly kapcsolatot, de aki túl magasra teszi a lécet, az nagyon sokáig vagy soha nem találja.


Aki a második csoportba tartozik, az nem fogja megvetni a testiséget, csak nem fogja senki orrára kötni.


A nők sokkal intelligensebbek, mint a férfiak és még ha marják meg fúrják is egymást, mint a politikusok, ha támadás éri őket, akkor összezárnak. A buta férfiak egy része meg a punci reményében a többiek ellen támad.


A buta férfiak meg mindennel dicsekszenek, néha még azzal is, aki meg se volt nekik.

2020. ápr. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"A nők sokkal intelligensebbek, mint a férfiak"...

Sok szerencsét, az ilyeneket kell kiírtani a társadalomból. Lefogadom nincs semmid, vagy vmi lópikula lyukban éldegélsz, de verni a mellet az nagyon megy..

Jah a cigányok is összefognak, meg "ott se vót", meg a "mik kötött bele"... Pont olyanok mint ti akkor ha jól nézem. Okosak, összefognak, és "ott se vótak".

2020. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindegyik komolyat keres, csak nem átlag férfival.
2020. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#15 Ez az évezred poénja volt :DDDDDDD
2020. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!