Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket ha 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ha 36 éves férfiként 2 szobás panelban élek (7 még hitel) és nem vagyok hajlandó eladni, mert soha nem vennék senki kedvéért sem kertes házat?

Figyelt kérdés
Zömében 28+ korosztállyal jövök össze, vagyis 4 ilyen volt az elmúlt pár évben. Ebből 3 nak lakása sem volt, csak valamennyi megtakarítása. Mind rá akart venni, hogy adjam el és közösen vegyünk kisebb házat kerttel. De nem mentem bele egyik esetben sem. Mondom miért nem: mert egyszerűen tönkrementem 20 év alatt. Fizikailag félig roncs lettem, vagyis értsük úgy fájnak az izületeim, a csontjaim. Mondom miért. Édesapám korán, a 40 es éveiben meghalt. Mindkét nagyapám szintén korán meghalt. Édesanyámnak nagy kertes ház, egyik nagyszülőmnek nagy kertes ház, másiknak is. Egyedüli férfi maradtam, lány testvérem van. Mindent én csináltam 15 től 34 éves koromig, amíg otthon éltem. Hatalmas kert édesanyámnak, tavasszal hónapokon át műveltük napi 5 órában munka után késő estig. Egyik nagyszülőmnek óriási kert, 3 focipályányi. Tartsd rendben, vágd le a füvet nagy bozótvágóval havonta. 3 nap még reggeltől estig levágod. Másik hónapban kezdheted elölről. Másik nagyszülőmnek rossz állapotban volt a vályogháza, minden nyáron azt újítgattuk, hogy ne kelljen sokat fizetni mesterembereknek. Aztán ott volt az ősz és a tél. 10 köbméter fa itt, 7 egyik nagymamámnál, 5 másiknál. Ezt bedolgozni haverommal ketten. Hidegben, esőben, egész októbertől decemberig mindezt munka után délután és minden hétvégén. Csinálj disznóólkát, tyúkólat, gondozd a csemetést, mert mindkét nagyszülőm abban élte le az életet, hogy 10 disznó van, 50 tyúk, 20 kacsa, 200 facsemete, stb. Mindent nekem kellett évtizedeken át. Soha többet, nem bírom és lelkileg összetört. Soha egy fűszálat nem vágok le többet. Amennyit én vágtam le, vagy amennyi fát stihleztem össze majdnem 20 év alatt, annyit egy közmunkás sem biztos, hogy csinál az élete során. ÉS követelőznek a nők, mind, hogy kell a kertes ház. Inkább vagyok egyedül, mintsem újra kertes házba kényszerüljek. De ez a nők nem fogják fel, nem érzik át, nem látták mi volt. Csak a saját érdekeiket nézik szem előtt, meg ha van gyerek, akkor hol fogj játszani, stb. Elég volt.
2020. ápr. 28. 20:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem a szüleidet, nagyszüleidet miért kellett ennyire erőltetni a gazdálkodást, ha megöregedtek és nincs hozzá elég ember a családban. Mindent lejjebb lehet adni. Pl. a kertet ki lehet adni bérbe, a nagy udvart pedig pénzért lenyírja bárki időnként. Állatokat se muszáj néhány darabnál többet tartani egy idős embernek. Neked kellett volna a sarkadra állnod és leállítani a családot.


Nők. Próbálj olyant keresni, aki szeret panelban élni. Rengeteg család él így, sokan kedvelik ezt az életformát.

2020. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
79%

19-nek:

Én például világ életemben kertesben éltem, most is abban élek kétgyerekes egyedülálló anyaként, de akkor is én nyírtam a füvet, amíg volt "uram", (igazi panelos egyke), meg most is én nyírom. Én, meg a 70 éves anyukám... Mellette meg szaggatom a nokedlit is.

Szóval le lehet szállni a magas lóról, mielőtt még lehajít a fenébe.

Egészséges gyereket te nem nevelsz panelben. Vagy egy szottyadt, asztmás nebáncsvirág lesz belőle, vagy egy idegbajos kis hiperaktív, aki sose tudta rendesen kimozogni magát.


Normális családban amúgy nem gond, hogy ki nyírjon füvet. Amióta nagyobbak a gyerekeim, örömmel segítenek, locsolnak, elsárgult leveleket vagdosnak, söprik a lombot. Együtt csináljuk, és ők élvezik. Ugyanígy élvezik a szemétszedést is a patakparton a többi gyerekes családdal. Így lettek szocializálva.

Panelban mit csinálnának vajon?


Tudod egy normális OTTHON, az alap kellene hogy legyen mindenkinek. Ott pedig mindenkinek van saját kuckója, ahová elvonulhat, van közös tér, ahol együtt lehet a többiekkel, van szabad tér, ahol levegőhöz juthat, és mozoghat, és van biztonság, meg harmónia, ahol feltöltődhet.

2020. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Nekem jó a panel, elveszel? :)
2020. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Palpatine_order66 ***** válasza:
40%

Ja, mert keleten ahol kb egy zsebkendönyi területen élnek 12en azok mind hiperaktív, asztmás idióták. Mert, hogy olyan népsűrűséggel bírnak. Ott családi házat csak a hyper gazdagok tudnak venni.


Imádom ezeket a szocreál ideológiákat, hogy lakásban nem lehet gyereket nevelni.

Mindjárt szülés szabályozást is vezessenek be.


On:én is éltem kertes házban sok évet. Kéne a fenének, állandóan elromlik/vetemedik/rongálódik valami a kertről nem is beszélve...


Lakásban ilyyen gond nincs, ha meg gazokat akarok nézni felveszem a cipőm és kimegyek. Mert különben is jót tesz az aszgmámnak másrészt meg hyperaktív vagyok és lemozgom.


Lol

2020. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
76%
Én is imádok panelban élni, nem is értem ezt a kertes ház dolgot.
2020. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
76%

Építőanyagot is szállítok. Mostanában kertvárosok, agglomarációk is olyanok ,nagy alapterületű ház+ kocsibeálló+filagória+kis füves rész+ 5 palántányi kert.... füvön mobil medence.

34 éves leszek több helyen kertészkedtem mint te, mert nagyapa 28 éve halt meg 1992 ben,bomlott a téjesz:) tsz gyümölcsösökből 4sor szedret, 1sor barackot, 1sor almát vettek nagyi és apa testvérei. Mi semmit,tehát mindenhová mentünk segíteni. Nagyinál a nagyid féle óriásporta. Szőlőhegyen parcellák bevetve ,teheneknek kaszálni....

Másik nagyszülőnél hasonlóan ,de nagyapa élt (5éve halt meg).

Keresztapámnál 10 tehén 9disznó 100 baromfi.

Nekem a gyerekkori nyaralás munka volt.

Anya unokanővére 1és 3/4 (sarok) portán lakott a szüleivel, a szülők és a férje halála után valamiért illet segítenünk,ott is nagy kert.

Ja, azért itthon is pár fa 50nm kert 200nm fű,ikerházban lakunk az öreg szomszédét és a beteg 2. szomszédét is én vágom.

Ezek nem egyszerre voltak jelen egyik gyengült a másik erősödött. 2 nagyi keresztapu fával fűt.

Túl éltem,megedzett. Fiatalon volt mindig pénzem... Gyümölcsösben kínlódást szombat éjjel a discoban lányok hada feledtette. Piát sose vettem inkább adtam el pálinkát...

2020. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
2%

#20: Így van, ez így a legjobb. Különben mi újság ott a Havannatelepen? Mikor volt csótányirtás?

#22: Értem. Akinek nem inge... nem tettem hozzá. Mellesleg a semmittevés sem teljesen panelproli szokás. Ahol laktam (vidék, szintén hatalmas kertes ház), ott is előfordultak olyan csöves trógerek a környéken, akiknek a dzsuva, a gaz ette az ingatlanját, mégis naponta oda tértek haza aludni. Ahol meg most lakom (belváros, téglaépület), több szomszédommal is társalgok, s mesélik, hogy alig tartózkodnak otthon, elég gyakran eljárnak a gyerekekkel kikapcsolódni. Paff.

2020. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Neked amúgy bugyifétised van? Mert folyamat a csomag bugyikkal jössz.
2020. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
56%

Pedig ott az igazság a #19-nél. Megértelek kérdező. Együttérzek veled. Ott indul hogy azért akarja hogy add el és vegyetek közöset hogy ha válás van vihesse a felét, mert zavarja hogy a jelenlegihez nincs. Kertesházban meg majd csinálj mindent te, meló után szépen, de meg ne merd szólni hogy ő nem csinál semmit, nem takarítónő :D

Hetente zavartam el ilyen nőből kettőt :D a jósten megbszza mindet :D

2020. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
85%

Akinek kertes házra van pénze, annak arra is, hogy a szomszéd tinifiú 4 ezerért lenyírja a füvét havonta. Meg 5 ezerért összegereblyézzen ősszel. A javítási szerelési munkákra meg lehet hívni ezermestert. Nem kell túlzásba esni, paprikát kapálni, azoknak a nőknek pont elég lett volna 200 nm fű meg 5 db tuja. Hűha nagy munka lehet azt lenyírni 2-4 hetente...

Szerintem fogadd el, hogy nem mindenki akarja a panelgangon tologatni a babakocsiját, ha épp levegőzni akar. Illetve az sem mindegy, hogy a gyerek a nyakadon lóg amíg te főzni próbálsz, vagy kirakod az udvarra és elvan a homokozóban.

Annó anyukám kiküldött minket az udvarra játszani (mentünk magunktól) és nyugodtan megfőzött meg kitakarított. Egy 7 évest hova küldesz egy panelban mondjuk nyáron? Elengeded egyedül? Vagy majd te, apuka fogod a szabadidődet rááldozni, hogy ücsörögj a paneljátszótéren a gyerekeddel? Semmi élettér nincs egy panelban, nem tudsz egyet nyugodtan fingani, hangosan zenét hallgatni, veszekedni, sokáig aludni, mert mindenki hallja. 2 hete felújítanak a felső szomszédban és nem tudok rendesen tanulni, mert annyira hangosak. Közben a kölykeik meg a folyósón futkosnak egész nap mert halálra unják magukat a lakásban. Dolgozni home officeban is alig lehet, mert ez a szomszéd felújít, az meg veszekedik minden nap a pasijával a másiknak meg a kölykei felverik az egész lépcsőházat a nap 24 órájában. Akkor sem kéne panel, ha ingyen adnák...

2020. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!