Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket ha 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ha 36 éves férfiként 2 szobás panelban élek (7 még hitel) és nem vagyok hajlandó eladni, mert soha nem vennék senki kedvéért sem kertes házat?

Figyelt kérdés
Zömében 28+ korosztállyal jövök össze, vagyis 4 ilyen volt az elmúlt pár évben. Ebből 3 nak lakása sem volt, csak valamennyi megtakarítása. Mind rá akart venni, hogy adjam el és közösen vegyünk kisebb házat kerttel. De nem mentem bele egyik esetben sem. Mondom miért nem: mert egyszerűen tönkrementem 20 év alatt. Fizikailag félig roncs lettem, vagyis értsük úgy fájnak az izületeim, a csontjaim. Mondom miért. Édesapám korán, a 40 es éveiben meghalt. Mindkét nagyapám szintén korán meghalt. Édesanyámnak nagy kertes ház, egyik nagyszülőmnek nagy kertes ház, másiknak is. Egyedüli férfi maradtam, lány testvérem van. Mindent én csináltam 15 től 34 éves koromig, amíg otthon éltem. Hatalmas kert édesanyámnak, tavasszal hónapokon át műveltük napi 5 órában munka után késő estig. Egyik nagyszülőmnek óriási kert, 3 focipályányi. Tartsd rendben, vágd le a füvet nagy bozótvágóval havonta. 3 nap még reggeltől estig levágod. Másik hónapban kezdheted elölről. Másik nagyszülőmnek rossz állapotban volt a vályogháza, minden nyáron azt újítgattuk, hogy ne kelljen sokat fizetni mesterembereknek. Aztán ott volt az ősz és a tél. 10 köbméter fa itt, 7 egyik nagymamámnál, 5 másiknál. Ezt bedolgozni haverommal ketten. Hidegben, esőben, egész októbertől decemberig mindezt munka után délután és minden hétvégén. Csinálj disznóólkát, tyúkólat, gondozd a csemetést, mert mindkét nagyszülőm abban élte le az életet, hogy 10 disznó van, 50 tyúk, 20 kacsa, 200 facsemete, stb. Mindent nekem kellett évtizedeken át. Soha többet, nem bírom és lelkileg összetört. Soha egy fűszálat nem vágok le többet. Amennyit én vágtam le, vagy amennyi fát stihleztem össze majdnem 20 év alatt, annyit egy közmunkás sem biztos, hogy csinál az élete során. ÉS követelőznek a nők, mind, hogy kell a kertes ház. Inkább vagyok egyedül, mintsem újra kertes házba kényszerüljek. De ez a nők nem fogják fel, nem érzik át, nem látták mi volt. Csak a saját érdekeiket nézik szem előtt, meg ha van gyerek, akkor hol fogj játszani, stb. Elég volt.
2020. ápr. 28. 20:31
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Kertesből kényszerültem panelba. Eleinte minden bajom volt. Mára megszoktam. Ugyan tudom mennyi meló van a családival, de vissza akarok menni, gyerekestül.

Viszont megértelek kérdező. Szerintem nem(csak) a sok munkába fáradtál bele fizikailag, hanem lelkileg is, hogy egyedül és neked kell csinálnod. Tulajdonképpen nem volt életed. Persze, hogy nem kívánkozol vissza.

2020. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
En falusi lany voltam. Most varosban elek , annak regies, tortenelmi reszen, muemlek epuletben. Tartozik hozza egy kicsi udvar. A gyerekeimnek volt homokozo, igaz nemcsak az ovek volt. Az ott lako gyerekek mind jatszottak benne. Meg labdaztak, bicikliztek is az udvaron. 12 eve lakok itt. Szeretem, minden kozel van. Ha kimegyek nem rogton az utcan talalom magam. Tehat nemcsak panel es csaladi haz letezik.
2020. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

"ÉS követelőznek a nők, mind, hogy kell a kertes ház. Inkább vagyok egyedül, mintsem újra kertes házba kényszerüljek."

Hol itt a gond? Akkor legyél egyedül. Vagy keress olyan nőt, aki szívesen lakik panelban.

Én pl. kertes házban nőttem fel - no nem egy farm volt. Hanem még abszolút kezelhető mérettel: gyümölcsfákkal, néhány sor haszonnövénnyel és bokrokkal. Hihetetlennek hangozhat, de szeretem a kerti munkát, havat lapátolni is kifejezetten szeretek (bár idén nem sokat kellett). Nem laknék én sem panelban. Engem frusztrálna, hogy minden áthallatszik, a wc-zéstől kezdve a beszélgetésig. Nem lehet egy normális összejövetelt rendezni. Arról nem is beszélve, hogy az ember hova menjen ki levegőre? Arra a pici erkélyre (már ha van erkély)? Nem látok bele nyilván, de itt nálunk a 2 szobás panellakásoknak még erkélye sincs.

Van egyébként sok olyan nő, aki ebben szocializálódott és megszokta. 2 barátnőm is panelban él a párjával, de ők így nőttek fel.

2020. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
65%

Van itt színvonal.....


A legnagyobb ellenérv a panellal szemben, hogy nem lehet ott fingani, hát komolyan......


Vagy asztmás lesz a gyerek? Vajh, miért lenne az?

2020. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
60%

"nem tudsz egyet nyugodtan fingani, hangosan zenét hallgatni, veszekedni, sokáig aludni, mert mindenki hallja. 2 hete felújítanak a felső szomszédban és nem tudok rendesen tanulni, mert annyira hangosak. Közben a kölykeik meg a folyósón futkosnak egész nap mert halálra unják magukat a lakásban. Dolgozni home officeban is alig lehet, mert ez a szomszéd felújít, az meg veszekedik minden nap a pasijával a másiknak meg a kölykei felverik az egész lépcsőházat a nap 24 órájában. "


Te laktál egyáltalán kertesben? Mert ha igen, akkor nem mondanál ilyen ökörségeket.


Ha a szomszéd gyerekek az udvaron sikongatnak egész nap, azt te nem hallod? Mert én igen.


Ha a szomszéd augusztustól egészen tél végig nyomatja a sthilt meg a körfűrészt, azt te nem hallod? Mert én igen.


Ha a szomszéd füvet vág, azt te nem hallod? Mert én igen.


Ha a szomszédban májustól szeptemberig éjszakáig buli van, azt te nem hallod? Mert én igen.


Ha a szomszéd felújít (bömböl a zene, röhögnek a munkások, megy a betonkeverő), azt te nem hallod? Mert én igen.


Ha éjszaka az utca kutyáit felveri valami és ugatnak egész éjszaka, vagy hogy tavasszal és ősszel egész este a bagzanak a macskák, azt te nem hallod? Mert én igen.



Egy kertes házból panelba költözött.

2020. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Panelben élek gyerekkorom óta, egy szomszédot sem hallottam még fingani. Max azt, hogy ha épp én is vécén vagyok, és ő is, és ott köhög, vagy rókázik.
2020. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
79%
Bsszátok meg, én téglaépítésű társasházban élek és le tudom szólni a béka segge alá mindkét oldalt. Fölösleges verni a nyálat, kinek ez, kinek az a prioritás. Nem szabad olyannal összejönni, akivel ekkora az egyet nem értés a lakhely szempontjából és kész.
2020. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Na iden, de ha 4 ből 4 olyan nőbe futsz bele, akinek veled semmi baja, de bezzeg a lakás milyenségével, hogy az nem kertes, azzal minden baja van, akkor nagyon nem örül az ember.
2020. ápr. 29. 17:07
 39/45 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy csak ilyen nők vannak. Én sem mennék soha kertes házba, van lakásom. Mondjuk gyereket sem akarok, értelmetlen lenne így nagy házban tespedni.
2020. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

35-ös, 30-as vagyok.


Igen, laktam kertesben, ott nőttem fel. Sőt, , minimum 5 kertesben laktam mindig más környéken mert albérletben éltünk a szüleimmel. Szerencsére sosem voltak olyan szomszédaim, akik minden nap nyírták a füvet vagy házibuliztak, vagy esetleg flexeltek egész nap. Nyílván ha egy utolsó zsákfaluba költözöl, ott lesznek munkálatok, de egy városi kertes házban a sok munka mellett nem lesz energiája a szomszédnak éjjelig flexelni... Füvet meg lenyírják 2 hetente. 2 éve vagyok téglalakásban egy belső zárt udvarral, de nincs olyan óra, amikor mindenki kussban lenne és ne visítana valamelyik szomszéd gyerek. Ellenben ha meglàtogatom anyukámékat kb 8-tól 5-ig max 1x ugatnak a szomszéd kutyák a postásra, de csend van. Szerintem ez megfizethetetlen...

2020. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!