Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai 20-25 éves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20-25 éves lányok miért gondolják magukról tömegesen, hogy ők hercegnők?

Figyelt kérdés

Rendszeresen látom társkeresőn, instagramon, egyéb közösségi portálon, hogy kiírja magáról, hogy ő egy hercegnő, esetleg hozzá is teszi, hogy vele úgy is kell bánni.


Eddig azt hittem, ez a korszak 14 éves korban lezárul a lányoknál, de ezek szerint tévedtem. (Vagy egyre kevesebben érik el egy 14 éves szellemi szintjét huszonévesen 🤔) Bíztam benne, hogy ez a highlife-maxi csajoknál lett divat csak, akik sugardaddyt keresnek valójában, de már átlagos, vagy az alatti, tanult csajok is ezzel a tévképzettel élnek.


Miért alkar valaki annyira más lenni, mint ami a való életben? Ennyire nincsenek tisztában az emberek a saját értékeikkel? Ennyire elégedetlenek magukkal?


Mielőtt még vki megkérdezi, persze, ha az ember picit jobb színben tünteti fel magát az oké, de ez a valóságtól, racionalitástól kilométerekre van. Én sem írok ki, h engem meg kezeljen hercegként, nem is várom el...



2020. ápr. 30. 20:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
42%
Amilyen szinten eldurvult a helyzet, manapság a férfiaknak négykézláb kell kúszniuk, a legkisebb esélyért, miközben a nők, pusztán a létezésüknél fogva, a kis trónjukon ülve kedvükre válogathatnak. Ilyen körülmények között az lenne a csoda, ha ne szállnának el maguktól teljesen a nők.
2020. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
39%
Én pl kimondtottan nem szeretem, ha hercegnőnek hívnak, de a jelenlegi barátom mindig így szólít, így szerintem ez valami globális mánia lehet :D 20/L
2020. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
57%
Mert most osztogatjak a koronat kinatol olaszorszagig!
2020. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%

1, A mai huszonévesek egy elég nagy része még tini.

2, Rájuk épült egy egész ipar. Rózsaszín cuccok, műkörmök és még sorolhatnám. Megéri egyesek üzletének, hogy őket ezen a szinten tartják.

3, Sok pasi is annyira lemegy pincsibe, hogy érthető, ha így érzik.

2020. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
55%

"Amilyen szinten eldurvult a helyzet, manapság a férfiaknak négykézláb kell kúszniuk, a legkisebb esélyért, miközben a nők, pusztán a létezésüknél fogva, a kis trónjukon ülve kedvükre válogathatnak. " Na jó ez kész. :DDDDDDDDDD

Lennél egy napra nő összeszarnád hugyoznád magad.

2020. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
54%
#15: Nem értek vele egyet, de miért hugyozná össze magát?
2020. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 peca1000 ***** válasza:
36%
Az ilyeneket szoktam a királyi hímvesszőmre húzni, ès utána elhajtani :)
2020. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
48%
15-ös: Na most a nők minden összexarnak és húgyoznak? Még a szobatisztaság sincs meg? :)
2020. máj. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%
Mert őszintén arra vágynak, hogy azok legyenek. Persze nem lesznek. Ugyanakkor ha szeretnél barátnőt, minden nőnek fontos, hogy a párja szemében ő akárhány évesen és akárhány gyerekkel is különleges. Ez egy átlag nőnél nem sugardaddyt jelent, csak azt, hogy előbb udvarolsz, hogy elhihesse csak ő kell és nem csak véletlenül és jobb híján vagytok együtt amíg nem jön jobb. Hanem mint a mesékben, amire szocializálódott, kimented az epekedő magányból és örök happy end lesz a lovagi társaságod - értsd: bízhat benned, hogy nálad ő az első. És persze szomorú, mert legtöbbször kettős mérce, mert nagy eséllyel részéről sem így alakul eme fogyasztói társadalomban.
2020. máj. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is inkább önbizalomhiány miatt van. Sok lány egyedül akkor hiszi el magáról, hogy vonzó és értékes, ha egy rakás pasi liheg utána és halmozza el minden szarral (értsd: hercegnőként tekintenek rá). Ha ez nincs meg, akkor nem tartják magukat semmire. Az egónak jobban hangzik, hogy csinos és értékes fiatal #hejcegnőh vagyok, jelenleg is épp 128 pasival írkálok messengeren, csak egy szavamba kerülne, hogy bármelyik összejöjjön velem mint az, hogy le sem tudtam érettségizni és saját erőből legfeljebb a tejet fogom pakolni a sarki kisbolt hűtőjébe nyugdíjig.

Volt a gimis osztályomban egy ilyen csaj, egyébként tök szomorú volt látni. Neki valószínűleg a családi körülményei okozták az önbizalomhiányát, pedig egyébként okos, értelmes, sportokban sikeres, csinos lány volt. Értelmesebb srácoknál (akikkel egy kapcsolat előrébb vitte volna az életben ahelyett, hogy visszahúzza) viszont elvágta magát az erőszakos affektálásával, gügyögésével, c. lányos viselkedésével és öltözködésével és tettetett primitivitásával.

2020. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!