Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai 20-25 éves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20-25 éves lányok miért gondolják magukról tömegesen, hogy ők hercegnők?

Figyelt kérdés

Rendszeresen látom társkeresőn, instagramon, egyéb közösségi portálon, hogy kiírja magáról, hogy ő egy hercegnő, esetleg hozzá is teszi, hogy vele úgy is kell bánni.


Eddig azt hittem, ez a korszak 14 éves korban lezárul a lányoknál, de ezek szerint tévedtem. (Vagy egyre kevesebben érik el egy 14 éves szellemi szintjét huszonévesen 🤔) Bíztam benne, hogy ez a highlife-maxi csajoknál lett divat csak, akik sugardaddyt keresnek valójában, de már átlagos, vagy az alatti, tanult csajok is ezzel a tévképzettel élnek.


Miért alkar valaki annyira más lenni, mint ami a való életben? Ennyire nincsenek tisztában az emberek a saját értékeikkel? Ennyire elégedetlenek magukkal?


Mielőtt még vki megkérdezi, persze, ha az ember picit jobb színben tünteti fel magát az oké, de ez a valóságtól, racionalitástól kilométerekre van. Én sem írok ki, h engem meg kezeljen hercegként, nem is várom el...



2020. ápr. 30. 20:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
41%
Mert az összes p...na náluk van.
2020. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert a pasik kb. minden lukra rámozdulnak, fél karjukat odaadnák egy dugásért, így nem is csoda, ha a nők többsége nagyon magas lovon ül.
2020. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%
22-es: Te miről beszélsz? Jah. Nekem már csak a két lábam van meg. :D
2020. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy nő testileg 22-25 évesen van a csúcson. Őket akarja mindenki. A nagy gond az, amikor még 30 évesen is hercegnőnek hiszik magukat.
2020. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert a sok ostoba férfi a tenyerén hordozza őket. A sors furcsa fintora azonban, hogy legtöbbször nem az ilyenekkel fognak összejönni.
2020. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
35%

'Rendszeresen látom társkeresőn, instagramon, egyéb közösségi portálon, hogy kiírja magáról, hogy ő egy hercegnő, esetleg hozzá is teszi, hogy vele úgy is kell bánni.'


itt azért elég nagy fogalomzavar van. Az, hogy valaki azt írja a bemutatkozásban "szeretném, ha a férfi hercegnőjeként bánna velem" az nem azt jelenti, hogy hercegnőnek képzeli magát, csupán vágyik egy törődő férfira aki Nőként kezeli. Szóval ha eddig jutsz el egy adatlap olvasása után, akkor már az értő olvasással is gondok vannak, és ez nem a nők hibája. (33/F)

2020. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
65%
El vannak tévedve. Es azsetudjákmiaz a valóság.a szüleik buták. És ők is azok lettek
2020. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
32%
Amiért a fiúk az hiszik magukról hogy hercegek, akik garantáltan megkaphatnak maguknak egy hercegnőt, ha kiállnak bizonyos próbákat, amikre snki sem kéri őket. Ha meg akkor sem kaphatják meg a hercegnőket, mikor tettek érte valamit (udvaroltak/kedvesek voltak/meghivták őket kávéra) akkor megy a hisztike,hiszen mi az, hogy a herceg nem kapja meg, ami jár neki?
2020. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
A nők hazugok és egy alomvilágba élnek. Mindegyikre ráférne egy kanna hideg viz a fejére utánna egy két atyai csipős sajtos tejfölös lángos. Aztán hazáig sózhatja.
2020. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
#29 Rád meg rád férne egy gyógyszeres kezelés.
2020. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!