Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai 20-25 éves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20-25 éves lányok miért gondolják magukról tömegesen, hogy ők hercegnők?

Figyelt kérdés

Rendszeresen látom társkeresőn, instagramon, egyéb közösségi portálon, hogy kiírja magáról, hogy ő egy hercegnő, esetleg hozzá is teszi, hogy vele úgy is kell bánni.


Eddig azt hittem, ez a korszak 14 éves korban lezárul a lányoknál, de ezek szerint tévedtem. (Vagy egyre kevesebben érik el egy 14 éves szellemi szintjét huszonévesen 🤔) Bíztam benne, hogy ez a highlife-maxi csajoknál lett divat csak, akik sugardaddyt keresnek valójában, de már átlagos, vagy az alatti, tanult csajok is ezzel a tévképzettel élnek.


Miért alkar valaki annyira más lenni, mint ami a való életben? Ennyire nincsenek tisztában az emberek a saját értékeikkel? Ennyire elégedetlenek magukkal?


Mielőtt még vki megkérdezi, persze, ha az ember picit jobb színben tünteti fel magát az oké, de ez a valóságtól, racionalitástól kilométerekre van. Én sem írok ki, h engem meg kezeljen hercegként, nem is várom el...



2020. ápr. 30. 20:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
37%
Rád meg egy szaftos nemibeteg p**na
2020. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Csak szeretnének azok lenni.
2020. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!