Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten hol lehet komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol lehet komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok közvetlen senkivel így a net jobb lenne, de régebben sokat próbálkoztam neten, de alig volt akivel el kezdtem irogatni, de az sem tartott sokáig, meg csak én érdeklődtem.

Milyen társkeresők vannak ahol komoly szándékkal regisztrálnak az emberek, és 18-25 év körüliek?

24f


2020. máj. 1. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Itt.
2020. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Ha csunya vagy,akkor sehol.Ha jóképu vagy,akkor bárhol.


Szóval mivel itt vagy szerintem bajban vagy,de aszért legyen szerencséd.

2020. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Itt lehet ismerkedni,de hogy komoly lesz-e belőle az nem biztos.
2020. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egész jóképű vagyok és amikor felmegyek Tinderre, és ha megállom hogy össze-vissza csajozzak és egyszerre csak 1 csajra koncentrálok, akkor egész hamar tudok barátnőt találni. (Persze ne képzeljetek el 100% siker arányt. Hanem mondjuk írok 10 csajnak, abból 5-tel átmegyünk face-re, abból 3-mal találkozom és abból 1-gyel azért szoktak menni a dolgok. De ez csak az átlag, néha kicsit több kell, néha kicsit kevesebb.)


Ott amúgy a legtöbb csaj tényleg párkapcsolatot keres, csak hát az elvárásaik vannak kicsit elszállva a férfiakkal kapcsolatban.


25/F

2020. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!