Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen férfiról? Lehet valami problémája vagy teljesen normális a viselkedése?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy menyasszonya akit egyszer megcsalt, aztán "becsicskult", fél év után eljegyeztem, aztán, bár sejtette, hogy a mennyasszonya évekig csalja mégsem hagyta ott, ameddig a nő ki nm lépett a kapcsolatból. Volt egy "lelkitérsa" aki más városban él, és mennyasszony a srác mégis járt hozzá d.gni. 2 évig csak komolytalan kapcsolatai voltak, de egyszerre mindig 3-4 csajjal, majd megismert valakit aki miattmár nem csajozott, és ott hagyta "szakított" a lelkitársával is. Bár azt mondta nem szerette a lányt, teljesen megváltozott és mondta, hogy ilyet még soha senki nem váltott ki belőle. A csaj át.aszta, a srác otthagyta, és mondta, hogy mindig ez van, ha valakit közel enged.

Rá egy hónapra összejött egy újabb csajjal és mindjárt bele is szeretett. Az eglésznek meg megmondta, hogy csak szórakozott vele, élvezte, hogy a lány mindent eltűr neki (holott a csaj akart vele vagy 10X szakítani,a srác nem engedte, mert a csaj érezte, hogy nem működik, sőt minden másnap összeveszett a sráccal)azóta viszont pincsikutyaként megy az ujabb lány után, holott előtte azt mondta, hogy ő nagyon nehezen enged közel magához bárkit is.

Am. 30 éves, Chron beteg, de nem foglalkozik vele, heti 4-5X részeg, a diétát sem tartj. Abból áll a napja, hogy elmegy dolgozni, hazamegy iszik és filmet néz, vagy ha van barátnője közösen isznak és filmet néznek. Hónapról-hónapra él, esmmi megtakarítása,hónap végén is, ha kevés a pénze inkább olcsó sört vesz.

Magát mindenkinél okosabbnak hiszi, az emberekkel bunkó, kivéve, ha van valakije azt isteníti.

A betegsége abból is akad, hogy mindent elfojt, nem áll ki magáért, nem alakult ki a konfliktuskezelő készsége, így magában örlődik egy adott problémán, ameddig más meg nem oldja helyette.


2018. márc. 5. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmi normális nincs a viselkedésében, az egy dolog, hogy pszichés problémái lehetnek, amikker lusta bármit is kezdeni, de még egy jellemtelen alkoholista is mellé, igazi főnyeremény. Nem tudom, ki ez az ember az életedben, de ha van egy kis eszed, elkerülöd messziről.
2018. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát bazzzmeg ha neked ehez tanács kell hogy ez normális e akkor sajnállak nagyon.....


Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, ha neki így jó éljen így! Én le se szarom, amúgysem foglalkozom mások életével.

Mindenki a saját háza táján sepregessen...

2018. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez sehol sem normális. Talán az az egy, hogy szereti a sört filmnézés közben:-) de hogy ez mindennapos legyen??
2018. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem érdemes volna felbontanod vele az eljegyzést, ha még nem tetted meg.
2018. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Barátnőm exe a srác.

Igazából azért érdekelne, mert bár én csak párszor találkoztam vele és akkor elég jó fejnek tűnt ( még meg is jegyeztem, hogy barátnőm legnormálisabb pasija), minél többet mesélt a kapcsolatukról annál betegebbnek tűnt a srác.

A legfurcsább, hogy erról a csaj aki elvileg a lelkitársa volt, mindent elmesélt barátnőmnek, üzeneteket is mutogatott nekik, ez miatt volt nagyon sok veszekedés közöttük, ez miatt is szakítottak, majd a srác lelkileg "kínozta" barátnőmet, hogy minden az ő hibája és, ha nem tette volna meg ezt a lépést együtt lennének, majd eltelt 2 hónap és azt mondja, hogy bocs. hazudtam, hogy ne jöjjünk össze.

És azért érdekelne, mert baránőm is egy f.nak tartotta a szakítás után, sőt a kapcsolatuk közben is sokszor figyelmeztettük, hogy szálljon ki, valami történt és a barátnőm hirtelen megváltozott és mintha nem látná tisztán a srácot, mondja mennyire rendes, meg milyen sok jó értéke van, holott ő is tudja, hogy egy manipulátor és arra nyal, ahol érdek van, legalábbis én így látom.

Ezt a lelkitársat is nagyon szidta barátnőmnek miután összejöttek, közben meg a legjobb barátja, és minden exével ezt csinálja.

2018. márc. 5. 13:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és a legjobb barátnőm exéről van szó :)
2018. márc. 5. 14:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Elírtam, ő jegyezte el.
2018. márc. 5. 14:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Az alkohollal egy probléma van, hogy mivel van ez a betegsége ilyenkor megy a hasa. Ez egy este alatt 4-5-6 alkalmat jelent és ilyenkor már nem úgy törli ki, tehát a lepedő az néha kakifoltos marad.
2018. márc. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!