Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a kövér, pocakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kövér, pocakos férfiak inkább csak a molett vagy kövér nőkkel szoktak ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

En mar senkivel egy jo ideje.....


35F incel

2020. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, azt sem tudom mit jelent az incel, de az akarok lenni!
2020. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem, ezt így nem lehet általánosítani

Van ilyen is, olyan is

Nem csak a testalkat a mérvadó

2020. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem, én mindenféle párt látok
2020. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, tok vegyes a felallas.
2020. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Kinek mi tetszik.
2020. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem vagyok kövér, de van egy kis pocakom. Ennek ellenére nekem a kifejezetten vékony, már-már törékeny nők tetszenek. Egy dúsabb alkatú, telt nő képtelen izgalomba hozni. Fizikailag nem vonzódom hozzájuk így nem is tudnék tenni velük semmit szexuális értelemben. Még ha hónapok óta nem volt részem testiségben, akkor sem.

Szóval nem minden nagyobb férfinak jönnek be a teltebb nők.

48+Ffi

2020. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!