Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel nem lesz matchem Tinderen, minden 25-30 közötti férfi balra fog húzni?

Figyelt kérdés
161,5 cm és 67,5 kg vagyok. Retusált, agyonszerkesztett képeket nem fogok feltenni, nem célom senkit átverni. Őszinte válaszokat, légyszíves!
2020. máj. 5. 15:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy, minden második jobbra fog húzni. Lányként, fiatal nőként ISZONYÚ könnyű ismerkedni. Ha kövér vagy, akkor is.
2020. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Az összhatás legalább ilyen fontos, pl. arc, tekintet, testtartás stb. Igen, kicsit talán teltebb vagy a kelleténél a számok alapján, de az sem mindegy, hogy arányosan telt vagy-e, vagy csak mondjuk a hasadra/fenekedre rakódik.
2020. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem lesz meccsed, minden lánynak van. Mióta vagy fent?

Küldesz képet?

2020. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ha csak abból indulok ki, hogy a lányismerőseim a közösségi oldalaikra milyen képeket töltenek fel magukról, akkor mellettük labdába sem rúghatok. Sajnos fenékre és combra hízok.
2020. máj. 5. 15:35
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az előző kolléga kért képet, és esetleg kap is, akkor szeretnék kérni én is (a ketteske voltam).
2020. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Elsősorban Tinderen szeretnék ismerkedni, itt olyan személytelen, foglamam sincs ki van az adott felhasználónév mögött valójában.
2020. máj. 5. 15:40
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyébként még nem regisztráltam, csak kacérkodom a gondolattal és gondoltam előtte megkérdezem, hogy egyáltalán lenne-e értelme.
2020. máj. 5. 15:44
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Minden nő match-ek ezreit kapja, legyen bármilyen is.
2020. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, nem vagy semmi. Nem, én nem akarok veled ismerkedni, de azzal elütni az ittenieket, hogy ez személytelen, miközben te Tinderen szeretnél ismerkedni, az enyhén ironikus.

De amúgy nem is értem a kérdést. Menj fel, ingyen van. Meg fogod látni, hogy a férfiak jelentős részénél annyira alacsonyan van a mérce, hogy fiatal lányként kevés olyan negatív tulajdonsággal bírhat valaki, hogy ne kelljen nekik.

2020. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

6# Ja nem, nem ismerkedés céljából írtam (vagy igen? :D) csak kíváncsi voltam.


Én nagyon respectálom a nem photoshoppolt képeket🤗 pont ez a baj a tinderrel, hogy kb mindenki felismerhetetlenségig agyonretusált képeket tesz fel magáról (vagy a barátnőirol/kutyajarol, aztán találd ki, melyik az illető...), Idióta pozokban, nyelvet öltögetve és hasonló

2020. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!