Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel nem lesz matchem Tinderen, minden 25-30 közötti férfi balra fog húzni?

Figyelt kérdés
161,5 cm és 67,5 kg vagyok. Retusált, agyonszerkesztett képeket nem fogok feltenni, nem célom senkit átverni. Őszinte válaszokat, légyszíves!
2020. máj. 5. 15:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
7# Nőként? Persze hogy van értelme. Válogathatsz. Egy lány ismerősöm pl meséli, hogy valami száz akárhány meccse van (pedig nem egy szépség királynő)
2020. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

ott még a legcsúnyább lányoknak is alap a 100+ like, de akár 1000+ is. aki nem hiszi regisztráljon egy kamu lány fiókot, és nézze ahogy ömlenek a likeok


férfiként már nagy bajban vagy, akkor is ha jól nézel ki

2020. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
A személytelent arra értettem, hogy ott legalább látok képeket az illetőről, itt meg maximum privát üzenetben a felhasználónevén kívül semmit. A pózolás, magamutogatás nem az én műfajom. 100 matchem nem hiszem, hogy valaha is lesz, de nem is annak gyűjtése miatt regisztrálnék, hanem párkapcsolat találása céljából. Nem fogok mindenkit jobbra húzni, csak azt, akiben megfog valami.
2020. máj. 5. 15:54
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémád, persze fogyhatnál pár kg-t, de még csak kövér sem vagy. Regisztrálj, és megtudod!
2020. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
49%
Hát az tény, hogy rendesen kövér vagy, de a férfiak jelentős része úgy használja a tindert, hogy mindenkit jobbra húz, szóval lesz egy jó pár matched.
2020. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Fogyj le 15 kg-t, ilyen egyszerű. Szeresd magad, légy boldog és életvidám.


Nőként válaszoltam.

2020. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Eddig 7,5-et sikerült, sajnos most stagnálok egy ideje. 15 kg minusszal már nagyon vékony lennék szerintem, olyan 58-60 kg között én már meg lennék elégedve magammal.
2020. máj. 5. 16:23
 18/29 anonim ***** válasza:
32%

Nem lennél nagyon vékony 52 kg-san. Pont ideális lenne ehhez a magassághoz.

Tudom, hogy miről beszélek.


A fogyás 70%-ban az étkezéses múlik. Mozogj intenzíven.

2020. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a magasságod és a súlyod is. Ha gondolod, fogyhatsz, de szerintem így is sok lájkot kapsz. A kérdés inkább az, hogy mire szeretnéd használni a Tindert. Én hülye módon kapcsolatot kerestem rajta, de hát az egy szextárs kereső, így nem lett sikerem. Amúgy megnéztem a női profilokat is, kikent-kifent, filterezett fotók tömkelege. Az enyémek nem voltak azok, azt hozzátenném. Meg a csinibabák a tengerparton képekhez képest is visszafogottak voltak. Én 26 évesen voltam fent.
2020. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem lenne kevés, én viszont nem érezném jól magam olyan súllyal. Mozgok is, csak most a koronavírus-helyzet miatt nehézkesebb a megszokottnál.

Tartós kapcsolat a cél, nem egyéjszakás kaland. Nem fogok én sem szerkesztett vagy nagyon ledér képeket feltenni magamról, az nagyon nem én lennék.

2020. máj. 5. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!