Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel nem lesz matchem Tinderen, minden 25-30 közötti férfi balra fog húzni?

Figyelt kérdés
161,5 cm és 67,5 kg vagyok. Retusált, agyonszerkesztett képeket nem fogok feltenni, nem célom senkit átverni. Őszinte válaszokat, légyszíves!
2020. máj. 5. 15:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, ahogy írtam is, csak ezzel nem lett sikerem. Szerintem ott tényleg csak az agyonszerkesztett képekkel érdemes próbálkozni. Mivel egy ilyen alkalmazáson úgyis csak a fotók számítanak, azt látják rögtön, nem a belső értékeid.
2020. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Olyan sötét vagy kérdező, mint az éjszaka. Ki mondta, hogy azért kell lefogyni, hogy egyéjszakás kalandjaid is legyenek és ne tartós kapcsolat?


B+, egy elhízott ember vagy, ami az egészséged rovására megy.

161 centisen az 52 kg egészséges súly. 58-60 kg-val is elhízott lennél! Felfogtad végre?

2020. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Pont nem egyéjszakás kapcsolatot szeretnék, ezt többször leírtam. Abban egyetèrtünk, hogy fogynom kell, ezt nem is vitattam és nyilván az egészségem érdkében teszem elsősorban, nem azért, hogy könnyebben találjak társat. Véleményem szerint nem sok értelme van BMI számításnak önmagában, inkább a testtömeg-összetételemet szeretném átalakítani.
2020. máj. 5. 17:56
 24/29 anonim ***** válasza:
Látnánk a belső értékeket ha nem 24 emoji lenne a leírásban, meg a szokásos elvárások listája.
2020. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
160 centisen 50 kilóval gebe voltam,55-60 kilósan átlagos,nem tudom hol élnek itt egyesek.
2020. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25


Lehet, hogy te gebe voltál, de én 159 centihez 50 kg-san egyáltalán nem voltam gebe. Sőt, mivel még tornáztam is, ezért látszódott ez rajtam, hogy enyhén izmos voltam.

Most 47 kg vagyok, az izmosság mára jobban látszódik rajtam.

És megnyugtatlak, egyáltalán nem vagyok gebe, a csontjaim se látszódnak ki, nincs pipaszár lábam, nem vagyok csontika.

2020. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ui.: amikor tiniként 55 kg voltam akkor nagy volt a fenekem, hasam, combom, szinte nem is látszódott a derekam, tehát látszódott az az 5 plusz kg zsírfelesleg.
2020. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A tinderen csak a képek számítanak. Adatokból semmit sem lehet megítélni. A sok balrahúzástól a sokk jobbrahúzásig terjedhet a skála.


Nyilván meg kell találnod az előnyös beállásokat, az előnyös képeket, de ezt akkor is meg kell tenni, ha nádszál vékony vagy.


Képekről szívesen mondok véleményt, adok tanácsot, ha fel mered vállalni magadat így. Amúgy lehetetlen... ismerősöket lehet kérdezni.


Azt meg nem mondhatom, hogy holnapig légyszi adj le 10 kilót, varrasd fel a melleid, növessz 10 centit a hajadon, meg hasonlók, érted.

Az a lényeg tényleg, hogy bárkiről, de tényleg BÁRKIRŐL lehet előnyös képeket készíteni. Nem lesz tőle 10/10 senki, de egy tinderen exponenciálisan növeli a like-ok számát az előnytelen képekhez viszonyítva.

2020. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sok matched. De ne tévesszen meg. A legtöbb férfi indoklás nélkül jobbrahúz minden feljövő profilt.


Egy hasonló testi adottságú exem kipróbálta előttem - 10 véletlenszerű jobbrahúzásból 9 match lett már aznap. A tizedik másnapra.


Ezzel száll el a nők egészséges önértékelése. Hogy tapasztalat nélkül fellépnek társkeresőre, az első élményük ez, és azt hiszik, ez nekik szól.

2020. máj. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!