Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok. Miért zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok. Miért zavar benneteket, ha egy pasi mama hotelos 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére lehet magas, kigyúrt és jó autóval rendelkező még úgyis zavar benneteket. Én ilyen vagyok és egy nő beszólt nekem, hogy a szüleim nélkül egy senki lennék és még a számláimat sem birnám kifizetni. Van munkám is pedig és nem tervezek elköltözni a szüleimtől mert emeletes ház és saját emeleten élek és NEM nem keresek itt párt vissza sem írok. Csak válaszoljátok meg ez miért ciki???

2020. máj. 10. 22:26
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
83%

"Főzni, mosni anyám szokott ez igaz de mit számít az?"

Mondjuk mert senki nem akar egy óriáscsecsemővel élni akit ki kell szolgálni... Ugyan úgy 8-10 órát dolgozom mint bárki más, nem fogok még utána egy életképtelen pali után ganézni.

2020. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
82%

A guggolástól majd kaja kerül az asztalra?


Anyád még nem vágott le neked két hatalmas pofont, hogy úgy el vagy telve magadtól a semmire? Még a kocsid is hitelre van. 😂 Lakás meg?! Akkor mi a f..szra vagy úgy leszállva magadtól?

2020. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
87%
Jav: elszállva magadtól..
2020. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
87%
Mert én 22 éves korom óta nem vagyok az és égne a pofám, ha szegény anyámnak, miután felnevelt, nem hagynék ennyi magánéletet és könnyebbséget sem. Szerintem ez undorító. Meg az sincs rendben, hogy egy 30 éves ember nem szexelhet egy jót, mert anyuka a szomszéd szobában/szinten alszik.
2020. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj, hogy a szüleid nem vettek neked lakást, akkor te lennél az ALFAHÍM a nőknek csak addig van baja a mamahotelesekkel, ameddig nincsenek tele pénzzel, ha apu-anyu megveszi a kocsit a menyüknek meg a fiuk kap egy lakást, akkor nem mamahoteles, hanem szereti a szüleit, ezt hidd el. Csak a csóró mamahotelesekkel van bajuk, akik nem tudnak külön költözni.
2020. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
23%

Nem nőként, de semmit nem jelent. Tudod milyen dolog ez? Mint az érettségi, ami ha nincs, akkor kizárnak mindenhonnan, de ha van akkor "leszarják".


Na, ez is így van. Ha otthon élsz "gáz vagy, incel vagy, mama kedvence vagy". De ha elköltözöl és megélsz szegényen, az se érdekel senkit. Én már csak tudom, több éve egyedül élek, kellemes így, mert nem piszkál senki, magamnak takarítok, magamnak főzök, de ez sosem lesz "plusz" senkinek a szemében, mert szegény vagyok, ami miatt a dolog "nem érvényes". Nagyobb eséllyel indul egy mamis fazon aki egymilliószor annyit keres, mint én.

2020. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Azért megnézném akik a kocsimat fikázzák nevetnének-e azon hogy kölcsönre. Szűz meg nem vagyok ez hatalmas tévedés. Csak éppen azt tartom nevetségesnek, hogy a nők mindenben megtalálják a hibát 🤔🤫
2020. máj. 10. 23:19
 18/49 A kérdező kommentje:
* hogy kölcsönre van. Porsche Panamera azért nem sokatoknak van...
2020. máj. 10. 23:21
 19/49 anonim ***** válasza:
90%

#18


Annyira átlátszóak ezek az esti trollkodások. Tényleg van aki ezt komolyan veszi?

2020. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
74%

Mert mindig köszönni kell hogy csókolom Gizus néni.:)

Meg azért ez a mosás főzés dolog érdekes ám. Gondolom takarít is rád, neked meg csak gyúrnod kell. Szóval veszélyes ilyen pasival összejönni, de ettől még lehetsz kivétesen életrevaló pasi, csak ez ne túl gyakori. Ha anyukádnak van esze, akkor belevon a munkákba egy kicsit.

2020. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!