Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok. Miért zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok. Miért zavar benneteket, ha egy pasi mama hotelos 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére lehet magas, kigyúrt és jó autóval rendelkező még úgyis zavar benneteket. Én ilyen vagyok és egy nő beszólt nekem, hogy a szüleim nélkül egy senki lennék és még a számláimat sem birnám kifizetni. Van munkám is pedig és nem tervezek elköltözni a szüleimtől mert emeletes ház és saját emeleten élek és NEM nem keresek itt párt vissza sem írok. Csak válaszoljátok meg ez miért ciki???

2020. máj. 10. 22:26
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez számít, ahogy az sem, hogy a másik mennyit nyom ki fekve vagy hogy milyen autója van.

Hanem pl. az, hogy a szülei mennyire szólnak bele az életébe. Az egy háztartásban élés nem jelent semmit, van, aki így is teljesen önálló. És van olyan is, hogy külön él, de naponta átmegy az anyja és amúgy totál életképtelen.

2020. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
65%

Mert nem akar arra ébredni, hogy anyuci behozza a kakaót neked vagy egy év múlva ha beteg vagy anya basztasson titeket az ágyban, hogy megittad-e a tejádat, esetleg bejár a lakásba összeszedni a szennyest, amikor éppen szexeltek, vagy csak bekopog, jól vagy-e.

Mert felnőtt ember és szeretne egy értelmes felnőtt életet élni amikor nem lebzsel ott anya. Nagyon becsülöm a 23 évest, hogy nem vállal be olyat, ami hosszú távon nem jó neki.

Bárcsak ilyen lettem volna én is és akkor nem kellene elviselnem, hogy az anyósom gyakorlatilag rátelepszik a páromra.

2020. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Az, hogy külön emeleten élsz, mit takar? Kívülről van feljáró, és teljesen külön lakás? Vagy fönt vagy egy szobád és egy fürdőszobád, de lentre jársz a konyhába, és belülről a feljáró?

Nem mindegy.

2020. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
33-as van saját fürdőszobám wcvel, van egy kis szoba, egy közepes meg egy hálószobám jó nagy ággyal de amúgy a közepes szobában is van egy kisebb ágy ott alszok én. De belülről kell feljönni a lépcsőn, igaz van csinálva elhúzhatós ajtó féleség a lépcsők elejére meg végére is. Ha nem ordibál a csaj nem lehetne lehallani, hogy szexelünk (volt már barátnőm és megtudtuk oldani a szexet meg kulcs is van). Sajnos most nincs de majd lesz csak szerintem egy kicsit fura, hogy mindenen kiakadnak a mai nők 🤔
2020. máj. 11. 16:53
 35/49 anonim ***** válasza:
0%
Konyhád nincs, úgyhogy majd lementek anyával reggelizni! Wow! Hát tényleg bazi jól hangzik! Én egy jó szex után bugyiban és átlátszó kispólóban sütök palacsintát éjszaka a pasimnak és közben hangposan röhögünk. Majd kicsoszog a mamzi, hogy bevegye a gyógyszerét? Gondolod, hogy ha téged nem zavar az anyucid akkor ez így mindenkinek frankó? Nagyon cink, nagyon.
2020. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Konyhám az tényleg nincs, de tök jó fejek a szüleim nagyon nagy stílek és a volt barátnőm eddig sosem akart bugyiban menni a konyhára enni hozzájuk de ez biztos valami új divat :)


Ha megmondom a szüleimnek ne jöjjenek fel nem jönnek apám meg szinte egész nap melózik csak éjjel jön haza aludni meg borotválkozni és megy vissza mert pincér.

2020. máj. 11. 17:21
 37/49 A kérdező kommentje:
A kertben meg én dolgozok persze... fát is én vágom kimegyek félmeztelen és csinálom amit kell nem vagyok gyökér, gyepet is vágom és közbe elfog legalább a nap. Ez mellett kondiba is járok napi 5x meg melózni is.
2020. máj. 11. 17:28
 38/49 A kérdező kommentje:
* heti 4-5x nem minden nap megyek kondiba
2020. máj. 11. 17:28
 39/49 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is nagyon frankó arcok mégse tukmálom rá őket a pasijaimra mert őket nem anyuka érdekli hanem moi. Felnőtteknél ez alap, nem csak a csajoknál csak azt nem értem, hogy te melyik bolygón élsz :D
2020. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
20%

Egyébként meg nem hozzájuk mentek enni hanem a felnőtt emberek együtt esznek. Nem a mamival hanem kettesben, kb. mindig. Amikor gyerekük lesz akkor többesben, neked ez baromi fura lesz de csak sejtetem, hogy anyuka olyankor a közelben sincs :D

Anyuka akkor jön amikor hívják és normál esetben egy harmincas férfinak és nőnek van saját konyhája. Ezek nagyon új infók lehetnek neked ha azon csodálkozol, ha valaki kimegy bugyiban a konyhába.

2020. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!