Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok. Miért zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok. Miért zavar benneteket, ha egy pasi mama hotelos 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére lehet magas, kigyúrt és jó autóval rendelkező még úgyis zavar benneteket. Én ilyen vagyok és egy nő beszólt nekem, hogy a szüleim nélkül egy senki lennék és még a számláimat sem birnám kifizetni. Van munkám is pedig és nem tervezek elköltözni a szüleimtől mert emeletes ház és saját emeleten élek és NEM nem keresek itt párt vissza sem írok. Csak válaszoljátok meg ez miért ciki???

2020. máj. 10. 22:26
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
83%
Még Mustangod sincs.
2020. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Direkt ezért nem írtam le milyen autóm van csak látom élveztek kötekedni, persze most már troll vagyok én az összes pénzemet az autómra költöttem mert azt hittem úgy leszek nagy ember. Erre jön egy 23 éves csaj és azt mondta nekem egy senki vagyok a szüleim nélkül.
2020. máj. 10. 23:30
 23/49 anonim ***** válasza:
78%
Bámulatos amikor a troll kérdezőnek jobbára troll válaszolók felelgetnek.
2020. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

21-es egy jó Mustang drágább meg többet is fogyaszt az enyém 198 ezer km-es használt Panamera az is hitelre.


Azoknak pedig akik normális választ írtak köszönöm, megpróbálok rajta majd a jövőben változtatni és elmegyek egy albérletbe kb 5 év múlva hamarabb nem fog menni.

2020. máj. 11. 00:04
 25/49 anonim ***** válasza:
52%

#23


Egy olyan oldalon ahol a kérdezők és a válaszolók 90%-a troll, az a ritkább amikor nem így van.

2020. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
55%

Nálam is kizáró ok lenne. Egész egyszerűen azért, mert részemről elvárás, hogy a társam teljesen önálló legyen (ahogyan én is az vagyok), és nem fér bele, hogy anyuci mos, főz, takarít rád.

Továbbá nem tartom egészségesnek, ha valaki ennyire közel lakik a szüleihez.


33N

2020. máj. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
58%
Vajon az itteni "nőknek és lányoknak" (akik mind 20-35 közöttiek) hány százaléka 150 kilós 40-es 50-es pasi, aki pont, hogy otthon lakik? 😂🤣
2020. máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
78%
27! Túlnyomó többsége biztosan nem nő valódi nő.
2020. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
79%

"Arra lennék kivancsi az a sok válogatós kis p...mit tudna vinni a kapcsolatba a görbe virgacsain kívül???"



A maximum 10 centis farkát, te komolyan elhiszed, hogy az itt írogatók többsége nő IRL-ben is?

2020. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mama hotelban laksz akkor az a gáz, én 26 évesen Budapesten úgy, hogy két éve vagyok a diplomámmal a munkapiacon, tudok bérelni egy olcsó szobát és tudok még félre rakni is mellette kb ugyan annyit. Ez is gáz nekik, már minimum egyedül kellene szerintük lakást bérelnek.

Az a helyzet, hogy a nők mindig leírják azt mennyire nem számít nekik a pénz, csak a valóság nem ezt tükrözi. És nem ribizlikkel és pláza csajokkal akartam eddig sem ismerkedni.

Én azt vettem észre, amelyik lány a leghangosabban mondja, hogy neki mennyire nem számít a pénz az csábul el miatta a legkönnyebben.

Emiatt a helyzet miatt felesleges panaszkodni, alkalmazkodni kell hozzá. Örülj, hogy otthon élsz egy csomót tudsz vele spórolni.

2020. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!