Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok. Miért zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok. Miért zavar benneteket, ha egy pasi mama hotelos 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére lehet magas, kigyúrt és jó autóval rendelkező még úgyis zavar benneteket. Én ilyen vagyok és egy nő beszólt nekem, hogy a szüleim nélkül egy senki lennék és még a számláimat sem birnám kifizetni. Van munkám is pedig és nem tervezek elköltözni a szüleimtől mert emeletes ház és saját emeleten élek és NEM nem keresek itt párt vissza sem írok. Csak válaszoljátok meg ez miért ciki???

2020. máj. 10. 22:26
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Oké 40-es válaszoló, ez van én vidéki legény vagyok lehet Budapesten ez ciki, de én még ilyenről nem hallottam hogy egy nőnek fontos lenne bugyiban szaladozni. Volt olyan hogy a barátnőmmel a fürdő kádban szexeltünk szóval perverz csaj volt de szerintem neki ez nem hiányzott 🤔
2020. máj. 12. 09:34
 42/49 anonim ***** válasza:
10%
Tájékoztatlak, hogy a kádban szexelés nem perverz hanem a mindennapok része és hogy nem vagyok kedves negyvenes.
2020. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Jah hát oké, ha így állunk lehet nem nekem valóak a nők pedig nem létezik olyan, hogy ne nézett volna eddig meg egy csaj. Nem az autómért mert az csak novembertól van addig is megnéztek.


Na és olyan fürdőkádad van hogy 3 személy simán beletud ülni mivel háromszög alakú és méretes? A közepes szobámban pedig van billiárd asztal is aminek ha felteszem a tetejét egy jó masszív asztal ilyenetek is van a panel lakásban? :D


Na de oké nem írok ide többé nektek tényleg minden probléma :(

2020. máj. 12. 10:18
 44/49 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ez az utsó kommentem de nem panelban lakom, hanem egy 120 nm-es családi házban, anyám nélkül, a pasim is egész jól elvan a saját anyja nélkül, a saját konyhánkban azt csinálunk amit akarunk sőt, a kertben is. Nem sétálgat a mami és a papi. Vágesz? Fura fura, hogy egy nő erre vágyik, hogy úgy mosson, mosogasson vagy főzzön neked jót anyád nélkül és akkor amikor ő akar, a házban, ahol a férfival lakik, akit szeret de ha ezt nem tudod megszokni akkor lehet akármekkora billiárd asztalod, le se fogják tojni te pedig majd anyukáddal fogsz élni családi életet. Nagyon nagyon ciki!
2020. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén SRÁCOK! (mert tuti, hogy itt unatkozó pasik hergelik egymást) írjatok egymásnak privátot és kész, hála a gyakori új kinézetének még ajánlgatja is az oldal a hülyeségeiteket, mert egyszer válaszoltam ide.
2020. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
61%

"hogy a szüleim nélkül egy senki lennék és még a számláimat sem birnám kifizetni."


Ez hülyeség. 18 éves kor felett amit a szüleid neked vesznek, az a tied, olyan mintha megdolgoztál volna érte. Ha 18 évesen a szüleid vesznek neked egy kacsalábon forgó palotát, akkor az a te tulajdonod. Egyébként meg ne vergődjél, inkább vegyél magadnak nőt. Van belőlük elég.

2020. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
62%
sok itt a ribizligizi, aki topmanager jóképű pasit akar lakással már 30 évesen. Vicc a köbön, ez abszurd.
2020. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%
Ők nem ribizligizik hanem felnőtt nők, ha engem kérdezel. Én nem topmenedzsert szeretnék (és van) aki tud értelmes párkapcsolatban élni, nem 14 évesként anyucival. Ehhez egyébként minden támogatást megadok, a párom 5 éve 4 órában dolgozott online cégnél, ma pedig már középvezető máshol. Elnézést, hogy közben vettünk egy saját házat ahol nem lakik a mamzi.
2020. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Azért mert csóró pasival egy nő sem áll szóba szívesen. Ha csóró akkor azért, ha gazdag, akkor azért.
2020. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!