Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A házas férfiak akik a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas férfiak akik a netes társkereső oldalakon regisztrálva vannak, tulajdonképpen miért csinálják ezt? Tudja / érti valaki?

Figyelt kérdés
Például megismerkedett valaki a neten, egy ilyen oldalon, magát egyedülállóként beállított taggal, majd idővel kiderült hogy házas. Magyarán hazudott. Ennek tulajdonképpen mi értelme van? Miért csinálják? Ha szereti a feleségét minden tekintetben - erre nem igazán lenne szükség ugye? Ha nem szereti már vagy megromlott a kapcsolata stb... Miért nem válik el az ilyen?
2020. máj. 16. 22:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ezek nem társat keresnek, csak mellékest, élőben meg túl bénák vagy nem elég jóképűek hozzá, hogy összehozzák :(. És igen, ez a fajta a feleségét nem igazán szereti.
2020. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2020. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

"aztán regisztrál, aztán azzal áltatja magát, hogy az még nem aktív megcsalás, ha ő csak hagyja magát."


És ebben az a szomorú, hogy a nő arra nem jön rá, hogy egónövelés az egész, egy nőnél nem érdem, ha szexuálisan vonzó. Az a szégyen, ha még arra sem alkalmas, mert annyira trampli. Elhízott, bajszos, büdös, igénytelen, stb.


A férfi meg még mélyebbre kerül, mert olyan mezőnyben száll versenybe, amibe a legjobbaknak is beletörik a bicskája.


És végül rájön, hogy rossz az asszony, de annál csak még rosszabbak vannak, aki meg jobb, az megfizethetetlen.


Csakhogy ez ez hamis kép.


A nő úszik a lájkokban és a hódolókban, ami folyamatosan növeli az egóját, de maximum ürítésre lenne alkalmas, hiszen egy férfi sem szándékozik eltartani egy nőt sem.


A férfiak meg annyira lementek alázatos kutyába, hogy még szó szerint egy Lang Györgyi vagy Falusi Mariann kirak egy intim képet megy a nyálcsorgatás, hogy "de szexi vagy", "gyönyörű vagy, drágám", "álmaim nője", "micsoda istennő", ha egyetlen negatív kritika érkezik az pillanatokon belül kigyomlálva, de addig jön rá 6-8 válasz a "örülnél te egy ilyen álomnőnek, te kis recskagép"-től egészen a "látom Mátészalkán élsz, megtalállak és szétütöm az arcodat".

2020. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
41%
Te is tudod, minden férfi álma szép feleség mellé egy dögös szerető.
2020. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Fel lehet háborodni de nagyjából ez van. 2-3 év után főleg ahol kisgyerek is van, a pasas más nők után kezd el érdeklődni. Nem csak az elhanyagoltak otthon, vagy akinek a nője elhízott, hanem azok is akiknek csinos, ágyban aktív felesége van.

Az izgalom iránti vágy, az újdonság, a szenvedély keresése motiválja őket. A legjobb nőket is csalják, fejre is álhatsz ha a pasi álhatatlan. De nem mindegyik csal. Van amelyiknek elég ha instás csajokat nézeget vagy ismerős nőkkel flörtöl a neten vagy az irodában. Egy részük pedig teljesen megbízható még évek múltán is, de senkire nincs rá írva és előre megjósolni nem lehet. Láttam full szerelmes férfit esküvőjén, két év múlva ő is csalt. Szóval nem lehet tudni ki milyenné válik idővel.

2020. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
41%
Ennyire nem érteni az élethet...
2020. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Értem
2020. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
20%

A házasságot még mindig anno a csuhások, meg a királyok ötlötték ki, érdekes módon minden másban változni akar az emberiség a párkapcsolat terén, ebben nem....

Legyünk genderfluid hermafroditák, meg reszelős hangú tökös nők, puncstortát sütő férfiak, de a házasság bzmeg, az megmarad.


Valószínű nem tanult statisztikát, aki mindig a kiskapukat nézegeti, meg keresi párkapcsolati szinten.

2020. jún. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
27%
Leginkább szórakozásból. Jobbára a meztelen képekre megy az ilyen. De a nők is ugyanezek, gyerekük van, házasak, mégis "árulják" magukat egyedülállónak beállítva.
2020. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Hű, de jó kérdés!

Az érintett férfiak is megszólalhatnának.

Minap felmentem társkeresőre, mivel ugye szingli csajszi vagyok. És majdnem leestem a székről, mikor elsőnek feldobta az oldal egy barátnőm párját, hogy megnézte az adatlapomat. (A faszi nem ismer engem, sose látott). Nos, folyamatosan rakják fel a közös képeket, elvileg nagy a szerelem, boldogság, már egy-két éve, tehát annyira nem régóta azért, hogy máris unják egymást. Hát, ezt még így külső szemlélőként sem volt vidám érzés látni.

Pár nap múlva: poénból beírtam társkeresőn, hogy Siófokiakat keresek. Erre nézem a képeket, mígnem felbukkan az ottani exem, aki évek óta (kb 5 éve, tet nem rég) kapcsolatban van egy csajjal és már gyerek is van. Közös ház, közös gyerek, ő meg keresgél.

Most vagy megcsalás, ami ilyen pár év kapcsolat után azért gáz, mert 20-30 év után esetleg érthető, hogy ellaposodott a kapcsolat és kínjukban félre mennek, de "friss kapcsolatos" fiatalok, akik épp építgetik a közös életüket???

Vagy én vagyok nagyon lemaradva és most ez a divat, hogybevonnak még 1-2 embert a közösbe, ilyen nyitott kapcsolat?

2020. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!