Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A házas férfiak akik a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas férfiak akik a netes társkereső oldalakon regisztrálva vannak, tulajdonképpen miért csinálják ezt? Tudja / érti valaki?

Figyelt kérdés
Például megismerkedett valaki a neten, egy ilyen oldalon, magát egyedülállóként beállított taggal, majd idővel kiderült hogy házas. Magyarán hazudott. Ennek tulajdonképpen mi értelme van? Miért csinálják? Ha szereti a feleségét minden tekintetben - erre nem igazán lenne szükség ugye? Ha nem szereti már vagy megromlott a kapcsolata stb... Miért nem válik el az ilyen?
2020. máj. 16. 22:13
1 2 3 4
 11/39 Savlekotő ***** válasza:
60%
Tudod miért nem válik mert ezeknek van egy buta nő otthon aki még ha a fejükre szarik akkor is főznek mosnak nyalják a feneküket kapaszkodnak a lábukba térden csúszva morzsáért,hülye lesz elválni,két puni van meg cseléd szolgálat..
2020. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Talán igazad van.


Nálam is próbálkozott, miután kiderült hogy hazudik elküldtem a francba... Tudok róla, jelenleg vagy 3-4 nővel kavar otthon meg vár a feleség, igazi tökéletes családnak tűnnek, így kívülről nézve. Na ne tudja meg senki milyen abberrált a pali..

2020. máj. 16. 22:44
 13/39 A kérdező kommentje:
Az a vicces még előttem vagánykodott azzal, hogy ő most is legalább 6 nővel lehetne együtt ha akarná éppen... De "milyen rendes mert épp velem beszél," jaj. Rosszul lettem.
2020. máj. 16. 22:46
 14/39 Savlekotő ***** válasza:
82%
Jo messzire kerüld el ezt a típust mert te is csak egy űritő leszel a sorban..
2020. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Mindjárt gondoltam! 😃

Aki a felesége mellett még előttem azzal vagánykodott hány nővel lehetne együtt... No komment.

2020. máj. 16. 22:54
 16/39 anonim ***** válasza:
52%
Mi megbeszéltük a feleségemmel. Nyitott kapcsolat, és köszi nagyon jól megvagyunk. De mivel őszinte vagyok, és elmondom hogy barátság extrákkal kapcsolatot keresnék mással, ezért senki nem megy bele, ráadásul elküldenek a francba. Ha hazudnék már lehetett volna sok jó csajjal valami, de így 0.
2020. máj. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
44%

Mert egy sajnos még a mai napig erős társadalmi szokás megházasodni és gyakran a neveltetés és a környezet miatt előbb belekerülnek az emberek, minthogy mindkettőnek önálló, saját, EGYMÁSTÓL FÜGGETLEN egzisztenciája legyen, ami a legtöbb esetben lehetetlenné tenné a különválást anélkül, hogy mindkét fél ne csövesedne le, vagy minimum az egyik.


És mielőtt itt pálcát törünk BÁRMELYIK FÉL felett csak mert valaki hozzánk közelálló vagy talán mi magunk találva érezzük magunkat a szituációba gondolkozzunk egy kicsit reálisabban.


1. Kétségkívül szemét húzás, hogy hazudik annak, akivel ismerkedik és letagadja a családi állapotát. DE! Mikor a szingli fiatal férfi hazudik magasabb státuszt magának az mivel jobb? Vagy mikor neki van 5-6 barátnője egyszerre, akit fűzöget?


2. Honnan tudja bárki is, hogy a felesége otthon bármit is csinál? Simán lehet, hogy ő kezdte azzal, hogy talált magának egy szeretőt és sakkban tartja a férfit, mert ha az beadná a válópert, akkor a nő vinné a lakást.


3. Az is lehet, hogy a nő tényleg normális és házitündér, de a szex már régóta nem működik és ő kérte meg a férfit, hogy nyugodtan menjen félre, csak emberileg maradjon hű hozzá. Vagy alapból aszexuális a nő és éveken át csak elszenvedte az aktust. De az embert magát szereti. Ilyen is van.


Végül pedig az is lehet, hogy simán csak a kényelem és a megszokás tartja őket össze és amilyen rövid életűek a mai kapcsolatok - főleg az internetes ismerkedésnél - nem rúgná fel a megszokottat, amíg komolyra nem fordul, külön ágyon vagy akár külön szobában alszanak, de kialakult egy életritmusuk, ami mindkettőnek oké. Ha majd talál valamelyik fél olyat, akivel komolyabbra fordul, akkor felmerülhet a válás és összeköltözés. De addig havi százvalahányezret kidobni albérletre, meg pereskedni, meg kiásni a csatabárdot azzal, akivel éveket leéltek csak azért, mert egy random idegen érzékeny lelkét bántja az, hogy egy bizonyos életkorú embernek van múltja. Ha meg 30-40 éves és egyedülálló lenne akkor meg az lenne a baj, hogy eddig miért nem nősült meg meg miért nincsenek gyerekei? Biztos selejt, hogy ilyen sokáig senkinek se kellett...

2020. máj. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
37%

Kérdésre válaszolva. Ha nem is tetszik majd sokaknak,de sok feleség szülések,vagy csak úgy egy idő után elhagyja magát,vagy csak anyika lesz feleség nem akar már lenni.

Gyerekek rokonság előtt gáz lenne vállalni,hogy ez a nő már nem izgat szexuálisan. Talán csak néha jól esne ha pasiként foglalkoznának vele.

Extra gáz eset. Exem nagyszülei mélyen vallásosak. Exem 20-22volt húga 13 . Anyu gyermekparalízis miatt sánta és munka kerülő.

Házas életük úgy nézett ki,hogy 1,5szobás lakásban anyu két lány kisebb szoba,apu nagyobb szoba.

Apa leadta a fizetése 3/4ét. És onnantól enni kapott de férfiba nem volt nézve. De hát mivel nagyon vallásosak gáz lett volna válni. Én a helyében biztos ismerkedtem volna.

2020. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, aki a szuper nője mellé szeretőt keres, mert élvezi a vadászatot. De szerintem több az olyan, aki akkor akar lépni, ha már megéri, mert akad jobb (sőt ilyenre lehet ok akár még a lakhatás is). Egyik sem túl becsületes. Valószínűleg halogatja a kényelmetlen és nehéz döntést, közben meg kíváncsi, hogy piacképes-e... aztán regisztrál, aztán azzal áltatja magát, hogy az még nem aktív megcsalás, ha ő csak hagyja magát.
2020. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
64%

"És én ezt a büntető kategóriába sorolnám, egy bizonyos pont után, ha én hoznám a törvényeket..."


Akkor költözz egy mély konzervatív muszlim közösségbe, ott még bejön ez a hozzáállás.

2020. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!