Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A házas férfiak akik a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas férfiak akik a netes társkereső oldalakon regisztrálva vannak, tulajdonképpen miért csinálják ezt? Tudja / érti valaki?

Figyelt kérdés
Például megismerkedett valaki a neten, egy ilyen oldalon, magát egyedülállóként beállított taggal, majd idővel kiderült hogy házas. Magyarán hazudott. Ennek tulajdonképpen mi értelme van? Miért csinálják? Ha szereti a feleségét minden tekintetben - erre nem igazán lenne szükség ugye? Ha nem szereti már vagy megromlott a kapcsolata stb... Miért nem válik el az ilyen?
2020. máj. 16. 22:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
68%
Átgondolva tehát, őszintébb egy nyitott kapcsolat. A fene se ugrálna körül egy olyan pasast, aki sunyiba akármilyen retkes ri.anccal megcsal. Egyébként legtöbbje azért is csinálja titokba, mert nem szeretnék, ha az asszony is egyenjogú félként tartana tűzban még egy vasat.
2020. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nálunk egyenjogúság van, de én nem tagadom le, ő igen. Neki sikerült találni mást, nekem nem.
2020. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Társaságra vágyik avagy alkalmi partnerre. Valószínűleg azért nem vál el, mert kényelmes így az élete. Otthon várja egy nő, takarít, főz, mos, szexel vele, míg mellette vannak más nők szexre, szórakozásra.


Ahol ez előfordul, biztos lehetsz benne hogy a felesége is tud/sejt valamit, csak bemagyarazza magának, hogy minden rendben, avagy elfogadja a helyzetet.

2020. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
27%
30-as: Bár nem vagyok érintett férfi, de a szüleim korosztályában sok ilyen volt, sosem tartottam korrektnek, viszont megértettem, hogy ami hibákat elkövettek a múltban (közös lakás, közös hitel, közös gyerek, stb.) azt már visszacsinálni nem lehet, viszont az se jó, ha a konyhakéssel megölik egymást otthon, még mindig bocsánatosabb bűn, ha mindkét fél vagy legalább a frusztráltabbik kiereszti máshol a gőzt.
2020. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

#34

Kényszerítették bármelyik felet késsel, hogy ezeket a hibákat elkövesse?

2020. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

35-ös: Nyilván nem, ahogy attól, hogy Utólag Okos Kapitány szerepébe bújsz, még nem fogod megoldani a problémát. Amikor állami pénzek elköltéséről van szó, akkor rendkívül népszerű ez a nézet - viszonylag jogosan, hiszen miért fizessünk mások hülyesége miatt. Például a hajléktalanproblémához hasonlítva ott is vannak különböző megoldási módok:

A. Teljesen beleszólunk (lakhatást, mindent biztosítunk nekik az adófizetők pénzén) - inkorrekt a normálisakkal szemben.

B. Félig beleszólunk, nem mondhatjuk neki, hogy innentől ne egyél ne fürödj, mert elrontottad, ezeket a középkorban is alap dolgokat biztosítjuk nekik már csak elővigyázatosságból is, mert az éhező ember gyilkolni is képes, valamint szemet hunyunk afelett, hogy koldulnak, így összedobják neki az arra járók önkéntes alapon a pénzt.

C. Semennyire nem szólunk bele, kideportáljuk a migránskerítésen túlra őket és lelőjük, ha vissza mernek mászni.


Viszont ennél az amúgy 3 emberre tartozó, legtöbbször 4 fal között marad dolognál nem értem igazán a radikális gondolatmeneted lényegét.


Van a két fél, aki saccperkábé azonos arányban rontotta el, az egyik lehetett volna kevésbé ganéj, a másik meg elővigyázatosabb.


Meg van a harmadik, akinek a szerepére mindig találni fogsz embert, így a személye a legtöbb esetben teljesen lényegtelen.

2020. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
68%

Ez a legmocskosabb fajta.

Tisztelem azokat a férfiakat, aki becsületesek,és tisztelik a nőket, de az ilyen patkányoknak teljesen mindegy, hogy milyen a nő külseje,lehet dagadt és lehet gyönyörű testű nő, ő akkor is megcsalja.

A nő feláldozza a testét, lelkét, életét érte, és annyi becsület nincs benne, hogy oda áll elé és ki mondja hogy már nem szereti.

Válás helyett megcsalja.

Undorító az ilyen, hozzáteszem van olyan nő aki ugyanezt teszi a férjével, az sem különb,és ha megcsalják meg is érdemli.

2020. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
27%
Hát figyu én 30éves nő vagyok. Anya és házas. Regisztráltam én is szexkapcsolat céljából. A párom sokszor megcsalt, sajnos még most is szerintem, és többször hozott haza csúnya betegségeket. Emiatt én nem akarok lefeküdni vele. Szexre viszont szükségem van. Ha neki kijár az öröm akkor nekem is. Vállni nem akar. Kutyába sem vesz. Sosem törődik velem. Nem becsüli a munkám. Viszont a szeretők jók, gyengédek velem, és mindig húzunk zoknit.
2020. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
54%

szerintem ott kezdődik, hogy a legtöbb kapcsolat rossz. Összeházasodnak az emberek, mert ez a szokás, vagy mert kell valaki, vagy mert már annyit baxtatta őket a környezetük, hogy muszáj, esetleg jön a gyerek. Akik igazán, megfontoltan, szeretetből és szerelemből házasodik, az az elenyésző kisebbség.

Van, aki ebbe belenyugszik, de van, akiben mindig ott lesz egy tüske, vágyik valamire, valakire, aki szenvedélyes / szeretetteljes / lehet vele beszélgetni, mit tudom én.

Viszont van egy élete, amit minek adna föl egy másik, nagy eséllyel ugyanilyen lapos kapcsolatért. Amíg keresgél. Esetleg van gyerek, közös lakás, kölcsön, baráti kör, stb. Ezeket adja föl azért, hogy tovább keresgéljen évekig, és semmire sincs garancia?

Szóval szerintem ez van mögötte. Otthon meg van az ÁLDOZAT a jó feleség, aki mindenben tökéletes, ad magára, szexel, főz, kedves, odaadó partner. Na persze, ezt hiszi a környezet.De nagyon sok férfit kutyába se vesznek otthon, szex nincs vagy alig, esetleg csak gyakorlati dolgokról van szó a felek között, semmi romantika.

Na mondom mindezt úgy, hogy nő vagyok, és nekem nőként ez az elképzelésem, hogy ez van mögötte, illetve erre látok példákat. Sokszor látok egymásra bmegelő házastársakat, morcos asszonykákat.

A külvilág könnyen megítél egy olyan kapcsolatot, amibe semmi belelátása sincs. Nem minden nő ártatlan bárányka, csodálatos feleség.

Biztos van olyan is, hogy tökéletes a kapcsolat, valaki mégis félrekr, de szerintem ez nagyon ritka.Általában megvan az oka, VAGY a félrelépő fél abszolút képtelen a hűségre, és ezt már az esküvő előtt észre kellett volna venni, ha nem az lett volna a mindenáron elérendő cél, hogy valaki férjhez menjen még a barátnői előtt gyorsan.

2020. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!