Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jelent szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent szinte minden férfi szemében hátrányt az ismerkedés során az, hogy jogász vagyok?

Figyelt kérdés
Nem fölényeskedem, nem gondolom azt, hogy ezzel bárkinél is több lennék. Mégis azt tapasztalom, hogy a munkám említését követően legtöbben visazavonulót fújnak. A másik véglet pedig az, aki hajlandó velem személyesen is találkozni, majd a randin azt várja, hogy félinformációkból egzakt válaszokat adjak jogi kérdésekre, anélkül, hogy egyáltalán megkérdezné, hogy az adott jogterület a szakterületeim közé tartozik-e. Olyan érzésem van ilyenkor, hogy nem is rám, a személyiségemre kíváncsiak. Ne értsetek félre, szívesen segítek másoknak, de úgy gondolom egy randevú egymás megismeréséről kellene szóljon.
2020. máj. 18. 17:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
5%
Mert férfias szakma és nem férfi társat keresünk magunknak.
2020. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Legközelebb ne mondd el mi a szakmád.

Én sem szoktam, így nincs probléma.

Aki a "jogászt" látja benned nem a nőt, azzal úgysem egymást keresitek.

2020. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Tartanak a határozottságodtól.
2020. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
99%

Nem férfias szakma. A magyar joghallgatók 34%-a férfi, 66%-a nő.

Egy nem fizikai szakma amúgy sem lehet férfias vagy nőies.

2020. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm jogász és nem hiszem, hogy hátrányt jelent ez bárkinél is. Vagy elég prosztó alakokkal ismerkedsz, de azoknál tök mindegy mit dolgozol, azzal is baj lenne.
2020. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Nekem például egyáltalán nem jelentene problémát az, hogy jogász vagy. Sok jogot végzett ismerősöm van a munkámból kifolyólag. Az talán igen, hogy úgy gondolnám, hogy velem nem állnál le, mivel végzettség szempontjából nem vagyunk egy "kaszt". De ez nem a te hibád hanem az enyém :)
2020. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Sokan képtelenek elviselni, ha egy nő nem egy buta, primitív pitsa, kisebbségi komplexusuk van, ha esetleg a nő valamihez jobban ért vagy többre vitte, mint ők. Azért "tesztelik a tudásod", mert ha nem tudod a választ, akkor egyből ők vannak fölényben, hogy hehe, komolyan azt hitted, hogy olyan okos vagy? Én orvosira járok, nekem a "nagyanyám szomszédasszonyának a sógora már három éve jár orvoshoz és még mindig nem tudják, hogy mi a baja, látszik, hogy mennyit érnek az orvosok" és hasonló szövegekkel szoktak jönni. Én sem fölényeskedem (sz#ros hallgatóként nagyon nincs is mire), de sokan vagy leállíthatatlanul ámuldoznak és kb istenítenek, hogy hú, biztosan mennyit tanulok, nagyon tisztelnek, stb, vagy minden erejükkel azon vannak, hogy bebizonyítsák, hogy én is egy egybites hülye pitsa vagyok, mint minden nő.

Szerencsére vannak normális, értelmes férfiak, akik helyén tudják kezelni a dolgot és se nem nyomnak le, se nem istenítenek, hanem csak simán örülnek, ha egy nő szellemileg is partner számukra.

2020. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Soha senkit nem ítélek meg a végzettsége alapján,a kasztrendszerben meg végképp nem hiszek. Nincs olyan jellegű elvárásom, hogy a másik félnek diplomája legyen. Én szerencsés vagyok, hogy volt a szüleimnek pénze taníttatni engem, másoknak ez a lehetőség nem biztos, hogy megadatott. A diploma megléte önmagában nem jelent semmit, ahogyan annak hiányától sem automatikusan buta, műveletlen az illető. Tapasztalataim szerint több a nő a szakmában, lehet azért gondolják egyesek, hogy férfitöbblet van, mert a "sztárügyvédek" döntő többsége férfi, róluk olvasnak, őket látják nyilatkozni.
2020. máj. 18. 18:00
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

1, Nekem ez nem lenne gond, bírnék egy ilyen nőt;

2, Félnek, hogyha gond lenne, akkor helybenhagynád őket anyagilag.

2020. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Akinek ez férfias szakma, vagy tart a “határozottságtól”, annak ideje levágni a farkát és eltenni emlékbe, mert hogy minimális férfiasság sem szorult belé, az biztos.
2020. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!