Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jelent szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent szinte minden férfi szemében hátrányt az ismerkedés során az, hogy jogász vagyok?

Figyelt kérdés
Nem fölényeskedem, nem gondolom azt, hogy ezzel bárkinél is több lennék. Mégis azt tapasztalom, hogy a munkám említését követően legtöbben visazavonulót fújnak. A másik véglet pedig az, aki hajlandó velem személyesen is találkozni, majd a randin azt várja, hogy félinformációkból egzakt válaszokat adjak jogi kérdésekre, anélkül, hogy egyáltalán megkérdezné, hogy az adott jogterület a szakterületeim közé tartozik-e. Olyan érzésem van ilyenkor, hogy nem is rám, a személyiségemre kíváncsiak. Ne értsetek félre, szívesen segítek másoknak, de úgy gondolom egy randevú egymás megismeréséről kellene szóljon.
2020. máj. 18. 17:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Közkeletű tévedés, hogy minden jogász dúskál a pénzben. Kezdő vagyok, 2 éve dolgozom. Maradjunk annyiban, ha a pénz miatt csinálnám és nem szakmai elhivatottságból, akkor már rég másik, jövedelmezőbb állás után néztem volna.
2020. máj. 18. 18:05
 12/30 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok és a 9-ről eszembe jutott, hogy nekem is mondták egyesek, hogy "ha rosszul sülnek el a dolgok, akkor ki fog anyagilag forgatni".

Erre mondom, hogy miért, én akkor nem fogadhatok saját ügyvédet? Illetve ha egy nem jogász csaj akar kiforgatni, akkor az is akármikor felfogadhat egy erre szakosodott jogászt...

2020. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt 2 dolog van szerintem:

1. Tényleg van egy férfitípus aki a kevésbé céltudatos nőket keresi, ők fújnak visszavonulót, valamint azok akik csak egyéjszakásat keresnek, mert már sejtik hogy nem lehet olyan könnyen eltekerni a fejed.

2. Azt hogy jogi kérdésekről kérdeznek, nem kell feltétlen rosszul venni, szimplán nem tudnak milyen témát felhozni, és gondolják a munkádról szeretsz beszélni. Ezt nyugodtan elintézheted azzal hogy most nem akarsz erről beszélni.


+1: rengeteg a tapló.

2020. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon tetszik egy jog hallgató lány,10 évvel fiatalabb mint én,észre se vesz. (Vagy igen,de úgy tesz mintha nem-szóval rafinált).

Bár néha nekem túlságosan törtető, ami egy jogásznál jó,de nekem kicsit sok.

Én egy "egyszerű"technikus vagyok. Kevésnek érzem magam hozzá. Tisztelem,hogy rohadt sokat tanult,küzdött..de..

2020. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Azh hogy kerdezgetnek nehogy probléma legyen már. Diploma ide vagy oda úgy látszik józan paraszti ész nem sok jutott. Az is egy módja a másik megismerésének ha az ember munkájáról érdeklődsz. Első randin mindent be kell dobni hogy menjen a beszélgetés. De ha neked ez nem tetszik hát vedd magadhoz a szót. Csak hát gondolom elvarod hogy a férfi irányítsa a beszélgetést de csak úgy ahogy neked tetszik, kitalalva a gondolataidat.
2020. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Félreértitek, nem azzal van a gond, hogy a munkámról kérdeznek (szívesen beszélek róla), hanem azzal, hogy konkrét ügyekben várnak tőlem azonnal megoldást. Például volt már, hogy a randipartnerem azt kérdezte, hogy mekkora összegű gyermektartásdíjat kell fizetnie majd a rokonának, ha felbontják a házasságukat a feleségével vagy hány évet fog kapni a barátja, ha verekedésbe keverdett. Ezekre nem tudok mást mondani iratok, további információk nélkül, hogy attól függ.
2020. máj. 18. 19:14
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
#15: Nehéz a szövegértelmezés? A kérdezőt az zavarja, hogy a randit ingyen jogi tanácsadásnak nézik egyesek.
2020. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem hátrány. Írhatsz!

Diplomás nők jobban bejönnek mint.... gondolkodom .... a szépségkirálynők .... IQ xxx -el.

2020. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
67%

Nem azzal van baj, hogy jogász vagy.


Hanem úgy gondolják, hogy túl magas szinten ülsz és ők hozzád képest túl alacsonyan.


És lehet, hogy te nem érzed, de elképzelhető, hogy ezt érezteted is.

2020. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A szememben minden ember egyenrangú, nincs hierarchia végzettség, foglalkozás és egyéb tulajdonságok alapján, azaz nem vagyok senkinél magasabb szinten. Soha nem vagyok kioktató, okoskodó, nem használom érvként, hogy "bezzeg én jogász vagyok". Tisztában vagyok vele, hogy vannak olyan területek, amikhez én értek jobban és vannak, amikhez a másik.
2020. máj. 18. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!