Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért külditek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért külditek el az anyjába a lányokat, akik nem írnak vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Miért lenne kötelessége válaszolniuk bárkinek is? Nem kötelesek írni és meg is van rá az okuk. Főleg az, hogy nem akarnak ismerkedni számukra unszimpatikus és/vagy csúnya emberrel. De van, hogy mondjuk 2 napig be se lép, mert sok a dolga, vagy épp annyira nem érdekli a dolog, esetleg történt valami tragédia és azért. De ha egyszerűen csak annyi is van, hogy nem akar veletek ismerkedni, akkor miért nem hagyjátok békén, miért nem írtok rá a többi lányra? Annyi nő van társkeresőn... De nem, ti inkább elkülditek a retkes k. anyjába, a prostituált szó összes szinonímáját használjátok rá, leb. asszátok, hogy mégis mit képzel magáról, hogy nem ír. Ráadásul általában 1 nap se telik el a ti ráírásotok és a ti lecse szésetek között...


Persze tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek inge, az válaszolja meg a kérdést. És az nem válasz, hogy "bunkó ribi, vissza kéne írnia még akkor is, ha nem akar semmit". Nem, nem bunkó, kéretlen üzenetekre nem kell egyszerűen válaszolni. Ha meg megírja, hogy bocs, de csúnya vagy, nem kellesz, akkor meg fel vagytok háborodva...


2020. máj. 19. 18:05
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
76%

Hasonló kérdést tettem fel már itt , még itt is le lettem cseszve h miért nem bírom megírni valakinek ha nem tetszik....


Egyébként azért csinálják mert ennyire nem bírják a visszautasítást, még ezt a formát sem, amiben nem méltatod válaszra sem...

2020. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
27%

- Társkeresőn regisztráltak esetében ne igazán tudom értelmezni a "kéretlen üzenet" fogalmát.


- miért ne lenne joga bárkinek bárkit elküldenie a halál faxára? Elvégre a másiknak jog van nem elmennie, szóval nem korlátozza senki senkinek se a jogát.


- nyilván van olyan lány, aki belép, de épp most halt meg az összes közeli és távoli rokona, ráadásul az OTP árfolyama is leesett, de a többség csak simán energiaspórolás miatt nem válaszol. (A legtöbb társkeresőn látni hogy olvasta-e a másik a levelet.


Nyilván szerintem sem kötelessége senkinek sem válaszolni, de azért felhábordni mert sokan ezt szóvá teszik, legalább annyira értelmetlen, mint azon, ha valaki nem válaszol.

2020. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
2: igen, de helyes, szimpatikus srácoktól várják az üzenetet
2020. máj. 19. 18:23
 4/59 anonim ***** válasza:
83%

Ezt egyszerűen el kell engedni :D én ugy vagyok vele h aki visszaír, gördülékeny, megvan a közös szál arra forditok figyelmet, de a látta de leszarja emberekkel énis igy vagyok. Pontosan nulla energiába telik nem foglalkozni vele, jó érzésben maradni amit majd megérez az akinek dolga van velem.

Azt több időbe telt leszarni mikor együttvoltunk majd ugy zárták le a kapcsolatot h felszivódtak, pedig velem lehet szépen szakitani, szivesen meghallgatom mi nem volt jó neki, min változtassak a későbbiekben amin szükséges lenne, aztán elengedem, nincs vele gond ha nem engem keres, csak az egyenesség..

Nyilván ha neki hosszúhajú rocker srác az esete énmeg kopasz vagyok, azon nem fogok változtatni, csak h érthető legyen.

2020. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
89%
3. De mivel sokan ki sem töltik a bemutatkozást, ez nem derül ki az adatlapjukból.
2020. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
60%
Képzeld el bemegyek egy klubba, nem ismerek senkit naná nem köszönök. De ha rám köszönnek és levegőnek nézem az illetőt akkor mi vagyok ???? Igen az mint ami a vissza nem író csaj a társkeresőn
2020. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
85%
#6 tedd hozzá, hogy egy olyan klubba, ahová idegenekkel ismerkedni mennek az emberek.
2020. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
71%

2: "miért ne lenne joga bárkinek bárkit elküldenie a "


Nem a jogodat vonta kétségbe a kérdező.

Arról van szó, hogy egy folyamatos emberi kapcsolatban is rengeteg ilyen momentum van, és azt kell tudni értelmesen, empatikusan kezelni, feldolgozni, stb.

Ha az első ilyet se tudod feldolgozni, megoldani, hogyan tudnád egy működő kapcsolatban, amiben napi 4 ilyen is van?

Ezen a képességen (is) múlik, hogy tudsz-e kapcsolatot működtetni vagy sem.

Olyanért vágod rá az ajtót egy számodra érdekes emberre, ami napi szinten előforduló, normális dolog.

Pl. ha egy ingatlant akarsz megvenni és az eladó nem válaszol 2 napon belül e-mail-re, akkor is így viselkedsz, elküldöd a fenébe?

2020. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
16%
Ha a férfiak oldaláról nézzük a dolgot, honnan tudhatja bárki is előre, hogy a te számodra ő esetleg ronda vagy unszimpatikus lesz, és nem fogsz neki válaszolni? Kinek mit jelent a "helyes" és a "szimpatikus"? Egyébként az is egy dolog, hogy ti kiktől várjátok el az üzeneteket, de mi van, ha az adott lány sem éppen világszépe? Te vagy más nő joggal várja el, hogy "jópasik" tapadjanak rájuk, mert ti is olyan jó csajok vagytok, vagy éppenséggel átlagos vagy átlag alatti lányként vártok Mr. Perfectre? És persze az elutasításnak is vannak különböző módozatai, nyilván nem úgy kell tálalni, hogy "csúnya vagy", gondolom, te sem örülnél, ha fordított helyzetben ezt kapnád valakitől, bár elég érdekes felállás, ha már egy nőt kell "érzékenyíteni". Nyilván semmit sem "kell" tennetek, de attól még "lehet" tenni ezt-azt, pl. ha valaki megtisztel benneteket egy normális hangvételű üzenettel, akkor egy percet szánni arra, hogy szintén normális hangvételű üzenetben közöljétek vele a nemet. Én nem társkeresőztem, de azért nyilván értékesebbnek tűnne a szememben az a nő, aki egy korrekt levélre egy korrekt levéllel tudna válaszolni, mint az, aki a pofámba lökné, hogy "ronda vagy", vagy aki nem válaszolna. Ha én megtiszteltem az illetőt azzal, hogy normális hangvételben kezdeményeztem, akkor örülnék, ha ugyanezt kaphatnám vissza. Ezen az alapon akkor én is mondhatom, hogy nekem sem kötelességem tisztelni benned a nőt, nem kötelességem normális hangvételben fogalmazni, simán küldhetek egy képet a farkamról is, és mellékelhetek hozzá valami trágár szöveget. És igen, nyilván vannak olyanok, akik ordenáré módon viselkednek, ha elutasítod őket, de ezt nekünk is ugyanúgy át kell élnünk, ha mondjuk odamegyünk egy lányhoz, és adott esetben nyomdafestéket nem tűrő stílusban, megalázó módon pattint le minket. Ez mindkét nem részéről benne van a pakliban, de tudni kell ezen is túllépni.
2020. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
83%
#8 decemberben volt egy fazon, akinek az ingatlana után érdeklődtem, és bizony jobb lett volna ha nem válaszol, mert amit írt, az kritikán aluli. :)
2020. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!