Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért külditek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért külditek el az anyjába a lányokat, akik nem írnak vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Miért lenne kötelessége válaszolniuk bárkinek is? Nem kötelesek írni és meg is van rá az okuk. Főleg az, hogy nem akarnak ismerkedni számukra unszimpatikus és/vagy csúnya emberrel. De van, hogy mondjuk 2 napig be se lép, mert sok a dolga, vagy épp annyira nem érdekli a dolog, esetleg történt valami tragédia és azért. De ha egyszerűen csak annyi is van, hogy nem akar veletek ismerkedni, akkor miért nem hagyjátok békén, miért nem írtok rá a többi lányra? Annyi nő van társkeresőn... De nem, ti inkább elkülditek a retkes k. anyjába, a prostituált szó összes szinonímáját használjátok rá, leb. asszátok, hogy mégis mit képzel magáról, hogy nem ír. Ráadásul általában 1 nap se telik el a ti ráírásotok és a ti lecse szésetek között...


Persze tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek inge, az válaszolja meg a kérdést. És az nem válasz, hogy "bunkó ribi, vissza kéne írnia még akkor is, ha nem akar semmit". Nem, nem bunkó, kéretlen üzenetekre nem kell egyszerűen válaszolni. Ha meg megírja, hogy bocs, de csúnya vagy, nem kellesz, akkor meg fel vagytok háborodva...


2020. máj. 19. 18:05
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

Ja, csak azt nem veszitek figyelembe, hogy nem egy-két embernek kéne válaszolnunk, hanem azért jóval többnek. Ez persze csak az internet, élőben annyian nem próbálnak megismerni. Egy klubban kimondani párszor, hogy "szia", nem ugyanaz, mint 50 embernek személyre szólóan (vagy akár bemásolgatni a sablont) megírni, hogy bocsi, de nem. Sok idő, meg az 50-ből 25 ugyanúgy anyázik. Akkor is, ha kedvesen írsz, jön a "b+ örülj hogy valakinek bejössz".


Meg ezek amúgy mit várnak?

-szia, nagyon teccesz, randi?

*2 óra múlva*

-te mocskos ribi mit képzelsz magadról hogy nem válaszolsz???

-bocsi, itt vagyok csak dolgoztam, persze, szeretnék veled találkozni *-*


Nem, ebben az esetben elég egyértelmű, hogy ha már az elején ilyen, akkor kapcsolat közben is ugyanezt megkapom, ha épp nem tudok neki azonnal írni.


Amúgy érdekes, ha én írok egy srácnak és ő nem válaszol, elfogadom és írok másnak, ennyire egyszerű. Rengetegen vannak. Ezt egy férfi miért nem tudja megtenni?

2020. máj. 19. 19:40
 12/59 anonim ***** válasza:
63%
#11 kb. hány olyan srácnak írtál aki nem válaszolt?
2020. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Fúúú, nem tudom, olyan 30-40 kb., ráadásul Tinderen, ami match alapú, elvileg tetszem nekik, mégsem írtam nekik, hogy dögöljenek meg :)
2020. máj. 19. 20:06
 14/59 anonim ***** válasza:
31%
13 és hagyományos társkeresőn? Csak mert tinder az tényleg a legalja.
2020. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
28%

Az hogy miután matcheltél vele nem válaszol igenis gáz. Azért van a balra húzás intézménye (vagy a gyors unmatch), hogy ne pazaroljam rá én se az energiámat.

Mert ha "szia mizuval" kezdek az gáz, egyedi szöveget napi 5 lánynak kitalálni a semmitmondó profil alapján pedig baromi nehéz, így valami válaszra méltathatna.

Átlagos vagy annál jobb lányok úgy el vannak jelenleg kényeztetve a társkeresőkön, hogy konkrétan cirkusznak használják ahol a szerencsétlen marha férfiak akik probálnak velük ismerkedni a színpadi állatok.

2020. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
23%
Ok. #15-öt melyik gyökér szavazta le. Mert mint mondottam, a tinder az tényleg a legalja, mivel bár a lányok ott megszabhatják hogy kiktő fogadnak üzenetet, még ott sem válaszolnak mindenkinek. Én igazából eleve hagyományos társkereső oldalakra asszociáltam a kérdés olvasásakor, nem az ilyen tinderféle dühöngőkre.
2020. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Hagyományoson még nem írtam rá senkire, max csak beszíveztem (de enélkül is rám tudnak írni).


Az a baj az unmatcheléssel, hogy utána ugyanúgy feldobja az embert és én meg nem emlékszem, hogy egyszer már matcheltünk vagy rám írt. Mert volt olyan, hogy helyes volt a srác, de bénán vagy kellemetlenül írt rám és így inkább szétváltam, erre egy év múlva feldobta újra, jobbra húztam, mert nem emlékeztem rá, de ő persze tisztán emlékezett és persze ezt nem túl kedvesen a tudtomra is adta...

2020. máj. 19. 20:24
 18/59 anonim ***** válasza:
78%

17 akkor vegyük úgy, hogy még nem írtál rá senkire, így értelemszerűen senkit sem lett volna alkalmad elküldeni a halál faxára.


Na de most jön a bónusz kérdés. Téged mindenki elküldött a pokolba azok közül akiknek nem írtál vissza?

2020. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
51%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ajánlom tanulmányozásra ezt a kérdést és a válaszokat. Nekem azzal nem szokott bajom lenni, ha akadozik a beszélgetés például, vagy beszélünk néhány alap uncsi dologról, és az egyik fél kiszáll. Áldásom rá. De amikor több napon át (mondjuk 3-6) folyamatosan beszélgettek, mély témákról és hosszasan (tehát nem 1 mondatos válaszok, hanem mondjuk 10) és állandóan mindenki felszívódik az egy idő után már igenis frusztráló tud lenni. Mégis mit gondolsz, egy embernek hány ilyet kéne lenyelnie, hogy te boldog legyél? 10? 20? 50? 100? Mi az a határ, ami után már kiakadhat? Csak mert tudod mindenkinél betelik a pohár egy idő után.

2020. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

Jaj, az egészen más, ha hosszas beszélgetés után felszívódik. Akikről én beszéltem, azok nem tudnak 1 napot se várni a válaszra. Vagy ha már beszéltek és a következő mondatára nem kapnak választ, akkor max 2 órát várnak. Ja és ez nem kérdés, hanem volt olyan, hogy azt írta a srác az én kérdésemre, hogy "ja", majd 2 óra után leteremtett, hogy látja ennyi volt, mekkora szemét vagyok, hogy lekoptatom.


Nem, nem mindenki volt ilyen bunkó velem szerencsére, de elég sokan.

2020. máj. 19. 20:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!