Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők itt feltesznek kérdéseket arról, hogy az online társkeresőkön milyen gáz minden férfi és hogy nem lehet velük kommunikálni, aztán ha írok nekik privátban egy értelmes levelet ismerkedés céljából, magasról tojnak rám?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 17:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%

" Aki nem jön be, azt észre sem veszik, az levegő, szóra sem méltatják, az nem pasi."


Az a sok olcsó lotyó a magas elvárásaikkal! Még azt is meg akarják maguknak engedni, hogy olyan férfiakkal ismerkedjenek, akik bejönnek nekik. Nonszensz! Hova fajult ez a világ!

2020. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
#8: Mutasd meg a nőismerősödnek a nagyságrendekkel több nő szidó kérdéseket. Na akkor fogná csak a fejét!
2020. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

értelmes levelet?


Amúgy esetleg nem az akar ismerkedni, akinek írsz. vagy nem veled. Vagy miből is vonsz le ilyen általános következtetést?

2020. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, a jelenség magyarázatára talán jó kiindulópont lehet a megértéshez neked, ha a marketingben használatos ún. hideghívások hatékonyságáról olvasol :)


Én bírom a challenge-ket- küldd már el ide nekem is kérlek azt a kedves bemutatkozóleveled, ami alapján gázos válaszokat kaptál. Őszintén kíváncsi vagyok.


Lehet, hogy valamit nem veszel észre benne, de ugyanígy lehet, hogy nem a megfelelő jelölteket találtad be vele eddig.


Egyikre sem az a jó vàlasz, hogy mások a gázok.


Szerintem. :)

2020. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is elküldheted a bemutatkozó levelet. Én mondjuk már középkorosztály vagyok, de van tinédzser és fiatal felnőttkorú lányom. Szívesen elolvastatom velük is, és véleményezzük, hogy esetleg mi benne a hiba.

Bár lehet, hogy tényleg az van, hogy akinek írtál, az pont csak az általános véleményét fogalmazta meg és valójában ő nem keres párt. Én sem keresek, de attól véleményem még lehet arról, hogy valaki jól csinálja-e vagy sem.

2020. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%

#12: Szívesen megmutatnám, ha tudnám. De, mivel nincs nagyságrendekkel több nőket szidó hozzászólás, ezért nem tudom megmutatni azt, amiről beszélsz.

Azt viszont igen, hogy pontozásban a férfiak szidása rendszeresen fel van pontozva, de a nőket akárcsak minimálisan kritizáló hozzászólások lepontozást kapnak. Ezt már mutattam is nekik és az volt jellemzően a kérdésük, hogy valóban ennyi megkeseredett nő van az oldalon?

2020. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%

"De, mivel nincs nagyságrendekkel több nőket szidó hozzászólás"


Ugyan már, a kérdések nagyobb része is az. Érdekes, hogy neked nem tűnik fel. Ide jönnek a nőgyűlölő lúzerek, mert minden más fórumról már rég kivágták volna őket.

2020. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

#17: Nem azt mondtam, hogy nincsenek nőket szidó kérdések vagy hozzászólások. Azt mondtam, hogy nincs több, mint fordítva. Te hegyezed ki szélsőségesen az egészet arra, mintha az oldal tele lenne nőgyűlölőkkel, miközben átsiklasz azon, hogy férfigyűlölőkkel is tele van.

Én meg írtam még a pontozást is, ami legalább számszerűsíthető és engem igazol.

2020. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%
#5 Te sem ismerkedsz olyan nőkkel, akik számodra nem vonzóak, úgyhogy le lehet állni a hülyeséggel.
2020. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ti kaptatok a kérdezőtől bemutatkozó levelet, ami miatt itt panaszkodik?


Mert én nem, pedig tök kedves voltam vele....

Mondjuk akkor erről ennyit kedves kérdező.

2020. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!