Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők itt feltesznek kérdéseket arról, hogy az online társkeresőkön milyen gáz minden férfi és hogy nem lehet velük kommunikálni, aztán ha írok nekik privátban egy értelmes levelet ismerkedés céljából, magasról tojnak rám?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 17:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
26%

#20: Miért? Kellett volna kapnotok? Mondta a kérdező, hogy küld nektek is?

Vicces, hogy amikor egy csaj panaszkodik, hogy ronda és képet kérnek, akkor természetes, hogy nem küld és kikap, aki nem érti, hogy miért nem. Az is vicces, amikor naponta pár csaj panaszkodik itt, hogy sehol sem tudnak ismerkedni és senkinek sem kellenek, aztán kikapnak azok, akik itt ismerkednének velük.

Ja, hát az a kettős mérce megint... :D

2020. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#20: Én kaptam (#15 vagyok)
2020. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Tőlem nem kaphattál, mivel az ehhez a kérdéshez kommentelők közül senkinek sem küldtem levelet.
2020. máj. 21. 12:53
 24/26 anonim ***** válasza:
Na tessék, már a kérdezőt is hamisítják! Pfej, de mocskos világot élünk! :-)
2020. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk akárki küldte, most le is tiltottam, mert jókora s*ggfej az illető.
2020. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"ha írok nekik privátban egy értelmes levelet ismerkedés céljából, magasról tojnak rám"


mert könnyen lehet, hogy férfi.

Éppen ma írtam nekem valaki, hogy nőnek adta ki magát ezen az oldalon.

2020. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!