Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak miért nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért nézik totál hülyének a nőket?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek. Van egy fiú barátom, még egyetemről ismerem. Egy ideje azzal hiteget, hogy többet szeretne tőlem. Az előző barátnőjével évekkel ezelőtt szakítottak, azóta is tartják a kapcsolatot. Nekem azt hazudta, hogy a lány a kérése ellenére írogat neki, mintha neki muszáj lenne elolvasnia a leveleket. Ha felvetettem, hogy csináljon új email címet, jöttek a kifogások. Többször is elszólta magát, hogy ez a barátnő volt a tökéletes lány, soha senkivel nem lesz már olyan jó neki. Emellett megjegyzéseket tett, hogy miért nem járok kivágott ruhákban, miért nem sminkelek jobban. Komolyan annyira hülyének néz, hogy egy ilyen "ha ló nincs, jó a szamár is" kapcsolatba belemennék, ahol már a 0. pillanatban sem vagyok elég? Értem én, hogy szorítja az idő, már csak a selejt maradt, abból kellene elfogadhatót találni, de én inkább maradok egyedül. Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Próbálom finoman lekoptatni, de nem veszi a lapot.

2020. máj. 20. 19:20
1 2 3
 11/21 Kornikus00 ***** válasza:
60%
Nem kéne általánosítani, nem minden fiú nézi őket hülyének!
2020. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

Te valahogy ugyanazt csinálod, mint amit ő az exbarátnőjével. Azt kérdezed tőle miért nem tiltja le a csajt.


Te miért nem tiltod le őt? Miért beszélsz vele egyáltalán? Ahhoz azért elég jó pasi, hogy tartsd vele a kapcsolatot mindezek ellenére, mi?

2020. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Kornikus00 ***** válasza:
Persze hisz féltékeny! Mer jól néz ki. Így miatta az őszes pasi hülyének nézi őt, kivéve a kivételt-akik túl jól pasik.
2020. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem finoman utalgatnék, hanem őszintén megmondanám neki, hogy saját bevallása szerint is az előző barátnője volt a tökéletes, szóval ne akarjon pótlékot, hanem inkább azon dolgozzon, hogy le tudja zárni az előző kapcsolatát.

Egyébként a kapcsolattartással szerintem önmagában nincs gond, ha nem túl gyakori és nem túl bizalmas. Én is szoktam az egyik exemnek írni karácsonykor, hogy amúgy mi van vele. De ez, hogy senki sem lesz olyan jó neki, mint a volt nő és hogy sminkelj jobban nevetséges hozzáállás.

2020. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"annyira hülyének néz, hogy egy ilyen "ha ló nincs, jó a szamár is" kapcsolatba belemennék, ahol már a 0. pillanatban sem vagyok elég?"


Nem ismerem az embert, de férfiként mondom, ne önmagadból, mint nő indulj ki. A nőknél van ez a "felejthetetlen ex" című műsor.


A férfinek pedig bőven jó lennél és MÉG MEG IS MONDJA KONKRÉTAN, HOGY MITŐL LENNÉL MÉG JOBB (nem úgy, mint sok nő, aki rébuszokban beszél aztán szakít vagy még azt se, elvárná, hogy legyél gondolatolvasó).


Te pedig egy önérzetes kis hercegnő vagy, minden hercegnő legkülönlegesebbike, aki még olyan apró áldozatokat se hajlandó megtenni egy párkapcsolatban, hogy jobban sminkeljen vagy kivágottabb ruhákba járjon.

2020. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15 Te normális vagy?

Ha a fiúnak nem felel meg úgy ahogy van, akkor nem is szereti. A saját ízlése szerint akarja megváltoztatni a kérdezőt. Te meg kiállsz mellette, és a nőket hibáztatod mert nem képesek megváltozni egy kapcsolat miatt.🙄 (Amiben mellesleg az egyik fél csak kihasználja a másikat.)


Kérdező! Remélem lekoptattad a csávót...

2020. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ha a fiúnak nem felel meg úgy ahogy van, akkor nem is szereti."


Oké, legközelebb minden nőnek ezt fogom mondani, amikor megkér, hogy többször fürödjek meg heti 1-nél, borotváljam le a farkamról a szőrt és menjek el dolgozni.


És ne forgasd ki, hogy nem ugyanaz. Mert nagyon is ugyanaz. Itt most arról van szó, hogy megkér olyasmire, amitől jobb lenne a kapcsolat és teljes mértékben rajtad múlik (nem úgy, mint a "úgy elmennék külföldre nyaralni" vagy a "nekünk miért nincs ilyen szép nagy családi házunk?").


Én férfiként fordított helyzetben kifejezetten örülnék, ha a szokásos "nem vagy az esetem" lekoptató dumák helyett kézzelfogható tanácsokat kapnék, hogy miben kéne változnom, hogy az esete legyek.


A döntés rajta áll. Hajlandó-e meghozni a kapcsolatért ezt az áldozatot, vagy nem. De utóbbi esetben meg ne sírjon.

2020. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17 Ha ennyire csak azon jár az eszed, hogy mindenképpen a kérdező ellen fordulj, akkor inkább meg se szólalj. Tudod, az értelmes emberek ezt teszik. De az is lehet, hogy neked az a normális amit leírtál. Ez még rosszabb, mintha tudatosan csinálnád. Ha azt mondaná neked valaki, hogy:

-Az előző barátom jobb volt..

-Miért nem jársz ilyen-olyan ruhákban?

-Miért nem sminkeled ki magad? Olyan sok bőrhibád van.

-Az előző barátom volt a tökéletes, senki nem lesz már olyan...


Akkor te komolyan megváltoznál egy olyan nőért, aki nem önmagadért szeret?

2020. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18-as: Attól függ, hogy miben volt jobb az előző barátja. Egyébként igen, régi vágyam olyan nő, aki motiválna, hogy például gyúrjam ki magam vagy járjak divatosabb ruhákban.


Ez az "önmagadért szeret" dolog pedig a legnagyobb bullshit a világon, csak a nőknek később (néhányaknak életük végéig sem) esik le a tantusz.


Egy férfi hamar megtapasztalja, hogy akkor szeretik, ha elér egy bizonyos szintet és azért (ami végső soron önmaga, hiszen a saját génjei tették őt mondjuk 190 magassá és ő gyúrta ki magát és ő végzett el egy orvosi egyetemet és lett agysebész), de hogy ne ennyire "felszínes" dolgokat mondjak: az is önmaga, hogy szeret túrázni, olvasni, múzeumba, színházba járni, vagy cuki gödröcskék vannak az arcán ha mosolyog stb.


Egy nőt viszont mindig akad annyira a tápláléklánc alján lévő férfi, aki szívesen megdugna és ezért manipulációs eszközöktől sem riad vissza, amiből a leggyakoribb, ha azt mondja, amit hallani akarsz. Ha önérzetes kislány vagy, akkor "nekem úgy tetszel, ahogy vagy. ne változz meg, légy önmagad. gyönyörű vagy így is".


Hamarabb fogja egy ilyen ember ürítőtartálynak használni, mint egy olyan, akinek van elég vér a pucájában, hogy a sértődést kockáztatva, de a nő tudtára adja, hogy ő az a lány, aki képes lenne elfeledtetni vele az ex emlékét, amennyiben erre meg arra a konkrét dologra hajlandó lenne.


Innentől már a kérdezőn múlik, hogy ezt az "áldozatot" hajlandó-e megtenni. De naivitás lenne azt hinni, hogy a későbbiek során ne lenne majd hasonlóban része. És ha ezen ennyire felháborodott, akkor mennyire fog felháborodni, mikor lefekszik a szépfiúval, aki majd közli vele szex után, hogy eléggé fogazik, neki meg fontos az orál, így ha nem tanulja meg rendesen meg nem nyeli le, akkor nem lesz hosszú kapcsolat. Szerintem sírógörcsöt kapna és évekig kezelné pszichológus meg pszichiáter.


Ez a srác legalább nyílt lapokkal játszik és még az előtt zúdította rá az "igényeit", mielőtt lett volna bármilyen aktus.

2020. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Abban egyet tudok érteni, hogy jó lenne egy olyan párt találni aki motivál. Viszont a motiváció nem egyenlő azzal, hogy amint meglátja a lányt a kivetnivalókat sorolja. Szerintem egyébként még léteznek olyan párok, akiket tényleg nem érdekel semmi, csak egyszerűen szeretik egymást. Viszont tényleg "szerencsés" ilyen helyzetből a kérdező, hogy nem manipulálta a srác, hanem egyből elmondta hogy mi tetszene neki. Így a kérdezőnek egyből leesett, hogy ez nem lenne egy hosszú kapcsolat. Egy kicsit nyersen fogalmazod meg, de ebben egyetértek. Viszont, ha én lennék ilyen helyzetben, tuti nem jönnék össze a pasival.
2020. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!