Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak miért nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért nézik totál hülyének a nőket?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek. Van egy fiú barátom, még egyetemről ismerem. Egy ideje azzal hiteget, hogy többet szeretne tőlem. Az előző barátnőjével évekkel ezelőtt szakítottak, azóta is tartják a kapcsolatot. Nekem azt hazudta, hogy a lány a kérése ellenére írogat neki, mintha neki muszáj lenne elolvasnia a leveleket. Ha felvetettem, hogy csináljon új email címet, jöttek a kifogások. Többször is elszólta magát, hogy ez a barátnő volt a tökéletes lány, soha senkivel nem lesz már olyan jó neki. Emellett megjegyzéseket tett, hogy miért nem járok kivágott ruhákban, miért nem sminkelek jobban. Komolyan annyira hülyének néz, hogy egy ilyen "ha ló nincs, jó a szamár is" kapcsolatba belemennék, ahol már a 0. pillanatban sem vagyok elég? Értem én, hogy szorítja az idő, már csak a selejt maradt, abból kellene elfogadhatót találni, de én inkább maradok egyedül. Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Próbálom finoman lekoptatni, de nem veszi a lapot.

2020. máj. 20. 19:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
És abba is hagyhatjuk a vitát. :D Már csak a kérdezőn múlik, hogy mit lát jónak.
2020. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!