Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan elő szokott fordulni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan elő szokott fordulni, hogy jó nők szívatásból flörtölnek lúzer, nem előnyös külsejű férfiakkal?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk, hogy vannak olyan nők, akiktől a gonoszkodó viselkedés nem áll távol.Szoktak nők unalmukban olyat csinálni, hogy úgy viselkednek, mintha az a pasi bejönne nekik? Vagy inkább az a jellemző, hogy rá se néznek az ilyen férfiakra?

2020. máj. 22. 11:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
18-19 éves buta partip...knál el tudom képzelni, ennél idősebb kosotzályban nem láttam ilyesmit.
2020. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Lányok igen, nők nem.
2020. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Személy szerint nekem van ennél jobb dolgom is.
2020. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha beszélgetést és kedvességet annak veszed, akkor igen.
2020. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Velem történt ilyen. Éveken keresztül szórakozott velem, még barátja is volt. Az a legjobb, ha elkerülöd.
2020. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen, van ilyenre példa.
2020. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Én csak fordítva tapasztaltam. Amikor 14 voltam, mint utólag elmondta csak fogadásból járt velem egy srác 2 hétig. Eléggé taccsra vágta akkor az önbizalmam.


Biztos lány is csinált már ilyesmit, arra nem tudok példát mondani.

2020. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

"Éveken keresztül szórakozott velem, még barátja is volt. "


Te csak felreertettel valamit.

Ha évekig, akkor ott erősen tehetsz róla magad is.

2020. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%

"Te csak felreertettel valamit."

Nem hiszem. Relativ gyakran volt, hogy megsimogatta az arcom vagy a kezem, pedig nem beszeltunk tul gyakran. Vagy csak akkor lehet egy ferfi biztos, hogy kolcsonos, ha mar a lany torkaban van?

2020. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
9-es, ez az, amikor sima kedvességet a férfiak teljesen félreértenek, és ezért is távolságtartóbbak a nők mostanában. Van, aki értintősebb típus, ha vki a barátja, ahhoz is hozzáér... és akkor jön a "hitegetős k..."-zás, ha nem tolja le a bugyit...
2020. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!