Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van még mindig sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még mindig sokkal több férfi Budapesten, amikor már nincsenek itt a külföldi férfiak?

Figyelt kérdés

Nincsenek már itt szerencsére, és nem is fognak egyhamar visszatérni. Ez nagyon jó, nagyon élvezem.

DE

Sajnos még mindig sokkal több férfit látok a városban (nyilván a fiatalabb korosztályból, az öregek kit érdekelnek). Miért van ez? Miért büntet az isten férfivárossal? Sajnos sokkal több a férfi és nagyon kevés a nő. És a kevés nő között is sok a csúnya meg a roma :(



2020. máj. 22. 12:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
Vajon a KSH-s adatokat tartalmazó kommentet melyik hülye pontozza le?
2020. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 acelsziv ***** válasza:
95%

Nna. Mondtam én, amikor a lúzerek egymás hátát lapogatva örvendeztek a külföldiek elmaradásának, hogy számukra úgyse lesz nő, de mindig lesz kifogás.

Tessék. Itt van.

2020. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mindig találtok valami kifogást, hogy miért nincs nőtök.
2020. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most kit szidjuk? A külföldit, a magyart?

Vagy most mi van?


Menj inkább optikushoz, hogy észreved, vannak nők is.

2020. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Ha amúgy sem tudsz csajozni, akkor mégis mit zavar, hogy hány külföldi férfi járkál Budapesten?

"Nincsenek már itt szerencsére, és nem is fognak egyhamar visszatérni. Ez nagyon jó, nagyon élvezem."

Mit is élvezel benne? Mennyivel teszi ez jobbá az életed?

Elmentek ti már a büdös p*csába...

2020. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

""Nincsenek már itt szerencsére, és nem is fognak egyhamar visszatérni. Ez nagyon jó, nagyon élvezem.""


Talán szóba állt veled egyetlen egy nő is?

2020. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdező, mert sok vidéki férfi elvesztette az állását a vírus miatt és most jönnek fel falkában Budapestre.
2020. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostmár zavarjátok haza a vidékről érkezőket is, mert látjátok, egyre nehezebben lehet ráfogni a külföldiekre.😃
2020. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már beteges.. :D :D
2020. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 18as


Férfi vagyok, nem nő.

Aki viszont a külföldieket hibáztatja saját sikertelensége miatt, az életképtelen gyökér.

Ilyen egyszerű.

2020. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!