Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van még mindig sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még mindig sokkal több férfi Budapesten, amikor már nincsenek itt a külföldi férfiak?

Figyelt kérdés

Nincsenek már itt szerencsére, és nem is fognak egyhamar visszatérni. Ez nagyon jó, nagyon élvezem.

DE

Sajnos még mindig sokkal több férfit látok a városban (nyilván a fiatalabb korosztályból, az öregek kit érdekelnek). Miért van ez? Miért büntet az isten férfivárossal? Sajnos sokkal több a férfi és nagyon kevés a nő. És a kevés nő között is sok a csúnya meg a roma :(



2020. máj. 22. 12:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Vidék az oka, meg hogy a 20-30 közötti korosztályban statisztikailag is több a férfi.


Engem rengeteg 30 fölötti nő utasított vissza korkülönbségre hivatkozva. Ilyesmit 30 fölötti férfi sosem tenne huszonéves lánnyal!

2020. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
93%
Sírok, én csak viccből mondtam, hogy a vidékieket okoljátok😀 de 22es úgy tűnik tényleg így gondolja.😂
2020. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
23.as, sose becsuld ala a hulyeket, mindig tudnak meg lejjebb menni.
2020. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Eljött a te időd! Végre már a pestiek is szabadon mászkálhatnak vidékre. Mivel az összes férfi itt szaladgál Pesten,(mondjuk én nem ezt tapasztalom, de biztos igazad van), a nőknek ott kell lenniük! Rajta, járd be az országot Soprontól Nyíregyházáig! Addig én megnézem azt a reeeengeteg férfit itt Pesten😉
2020. máj. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%

Az az alapprobléma, hogy nagyon sok férfinek kéne eltűnnie és az sosem történhet meg. Ha a férfiak 50%-a eltűnne, tehát 2x annyi nő lenne is sok olyan nő lenne, aki azt mondaná, hogy ő azért is a felső 10%-kal (mivel az 50% eltűnt így a 20% is feleződött) lesz együtt és máskülönben vibrátor.


Ezt nem érti meg a sok szerencsétlen, hogy maximum pénzzel tudtok vásárolni nőket, de ahhoz meg anyagilag kell a felső 10 vagy 20%-ba küldenetek magatokat. Ha meg még ahhoz sincs tehetségetek, akkor mentek a süllyesztőbe és nem az a legnagyobb probléma, hogy nem adjátok tovább a génjeiteket, hanem, hogy teljesen megkattan az agyatok, valószínűleg egy teljes életet sem fogtok tudni leélni, de a társadalom hasznos tagjai semmiképp sem lesztek, mert maximum alkoholistaként vagy drogosként fogjátok tudni átvészelni a nőnélküliséget, hogy az agyatokat teljesen kiütitek tudatmódosítókkal.

2020. máj. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!