Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, értelmes, csinos nőként valóban a "sikerem a sikertelenségem"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Diploma előtt egy évvel, budapesti lányként írok. Volt már kapcsolatom, voltam szerlemes, de mivel múlt idő, így keresem tovább AZ igazit.

A karantén ideje alatt beszélgettem egy fiúval, vagyis férfival, 28 éves érett férfi.

És teljesen kiábrándultam belőle, sorra jöttek elő a gondok. Egyik percben még sikeres, komoly embernek tűnik, aztán testápolóval kenegette magát "alszizás" előtt, megmondta, mit vehetek majd fel, kivel találkozhatok majd, és ellenezte azt is, hogy mesterre menjek tovább.


Nem vagyok tökéletes, de azt hiszem, nincs velem probléma.

Alacsonyabb, formás lány vagyok, ismerőseim szerint szép arccal, beszélek nyelveket, van jogsim, nem anya szoknyája mellett élek, mindjárt végzek a sulival, dolgozom mellette, vannak céljaim. Pozitív, vidám, értelmes lánynak tartom magam.


Talán az lehet a baj, hogy többnek érez sok fiú magánál? (Neki mondjuk OKJ, míg én egyetemen vagyok, beszélek nyelveken, ő nem, jól tanulok, ő bukdácsolt, beszédes, pozitív vagyok, míg ő sarokba húzódó).


Hol, hogyan tudnék olyan férfiakkal ismerkedni, akik nem járnak el bulizni nélkülem, akik pár éven belül családot alapítanának, akik nem rettennek el attól, hogy esetleg le kell nyírni a füvet?


Segítsetek, hol a bqj?


2020. máj. 23. 23:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes hogy a gyk és az ismerőseim alapján a csinos egyetemista lányok mind a rendes pasit keresik megis sorra találják meg az ilyen bolondokat.

Eközben én viszonylag jó külsejű, magas, sportos, széles érdeklődési körrel rendelkező, diplomás, érzelmileg támogató ffi vagyok, az utóbbi időszakban tindereztem, értelmes lányokat keresgelve és alig pár matchem lett, azok se nagyon válaszoltak. Szóval kíváncsi vagyok hol van az a nagy kereslet..

2020. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%
Ja még annyit, hogy az egyetemi éveid után egyre szűkülnek majd a lehetőségeid a pártalálásra, bár a fővárosban maradva talán könnyebb lesz, mint vidéken. Aki kilép az oktatási rendszerből, annak marad a munkahely, vagy ha van hová eljárnia kikapcsolódni, ott is tud ismerkedni. De itt, vidéken semmi sincs, az én korosztályom amúgy is elmenekült. Ha Budapesten maradsz diplomaszerzés után, ott legalább nem temeted el magad.
2020. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
55%
#12: Mert nincs első ránézésre 25 misis autód, öt lakásod, amit kiadsz, meg 500 négyzetméteres családi házad és minimum két sikeres vállalkozásod.
2020. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
55%
Sok olyan férfit ismetek, akit leírsz, diplomával, jó fizuval. A magadfajták mindig kikosrazzák őket, vagy észre sem veszik. Maradnak nektek a tahók, megérdemlitek.
2020. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg normális férfi is van. Csak ők nem elég nagy hangúak, arcoskodók. Kár, hogy nem veszed őket észre. 🤨
2020. máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem az egyetemeken, egyetemi bulikban keresel párt?
2020. máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Amit a 13-as írt, arra mindenképp figyelj! Ezért sem kellene most a neten sz.rakodnod, már ha jól sejtem, és onnan szerzed be ezeket a díszpéldányokat. Mesterrel együtt van még 3 éved egy olyan közegben, ami talán a legalkalmasabb a megfelelő, hozzád illő társ megtalálására. Dobd be magad, mert utána már nehezebb lesz.
2020. máj. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
65%
Elárulok egy titkot. Ha mindig a barmokat választod, akkor mindig a barmokkal leszel.
2020. máj. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
30%
Nezd at a friendzone-t. Lehet, van ott valaki erdekes....
2020. máj. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
57%
A leírásod alapján azért nem tűnsz egy főnyereménynek, inkább egy átlagos-tipikus egyetemista lánynak, aki még jó beképzelt is a nagy semmire.
2020. máj. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!