Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, értelmes, csinos nőként valóban a "sikerem a sikertelenségem"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Diploma előtt egy évvel, budapesti lányként írok. Volt már kapcsolatom, voltam szerlemes, de mivel múlt idő, így keresem tovább AZ igazit.

A karantén ideje alatt beszélgettem egy fiúval, vagyis férfival, 28 éves érett férfi.

És teljesen kiábrándultam belőle, sorra jöttek elő a gondok. Egyik percben még sikeres, komoly embernek tűnik, aztán testápolóval kenegette magát "alszizás" előtt, megmondta, mit vehetek majd fel, kivel találkozhatok majd, és ellenezte azt is, hogy mesterre menjek tovább.


Nem vagyok tökéletes, de azt hiszem, nincs velem probléma.

Alacsonyabb, formás lány vagyok, ismerőseim szerint szép arccal, beszélek nyelveket, van jogsim, nem anya szoknyája mellett élek, mindjárt végzek a sulival, dolgozom mellette, vannak céljaim. Pozitív, vidám, értelmes lánynak tartom magam.


Talán az lehet a baj, hogy többnek érez sok fiú magánál? (Neki mondjuk OKJ, míg én egyetemen vagyok, beszélek nyelveken, ő nem, jól tanulok, ő bukdácsolt, beszédes, pozitív vagyok, míg ő sarokba húzódó).


Hol, hogyan tudnék olyan férfiakkal ismerkedni, akik nem járnak el bulizni nélkülem, akik pár éven belül családot alapítanának, akik nem rettennek el attól, hogy esetleg le kell nyírni a füvet?


Segítsetek, hol a bqj?


2020. máj. 23. 23:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
62%

Vicces, hogy azt írjátok neki, hogy a “normálisakat nem veszi észre” meg hasonlók. Pont a tipikus nice guy-ok szoktak ilyenek lenni, hogy megszabják mit vehet fel, meg kivel találkozhat stb.😀 Aki meg ellenzi, hogy mesterszakra menj, az egy önbizalomhiányos utolsó lúzer, aki fél attól, hogy több leszel nála és rájössz, hogy jobbat érdemelsz.

Fogsz találni normálisat, ne aggódj, minden lehetőséged megvan rá. Csak az elején jobban figyelj a kisebb jelekre, hogy kiszűrd, hogy bolond-e az illető.

2020. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem! A gondolkodásod!
2020. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező,

Elmesélem a saját sztorim mert a Tied olvasva nosztalgikus érzés kerített hatalmába. :)

Nagyon hasonló volt az én életutam is. Talpraesett voltam, sokat utaztam mindig is külföldre, egyetem alatt is dolgoztam, fejlesztettem magam, adtam magamra.

A párkapcsolatokban viszont mindig sikertelen voltam. Nem vagyok egy 10/10, inkább átlagosnak mondanám magam, de jó, nyugodt, pozitív személyiségem volt mindig.

Sokat, rengeteget randiztam netem (ez lassan 10-11 éves sztori), és én is rengeteg olyan srácba futottam bele, aki elsőre komoly, érett embernek tűnt, majd 1., 2. randin derültek ki a fura dolgok, gikszerek (vagyis amiket annak éltem meg), amik egyértelmű jelei voltak hogy nem illünk össze - volt olyan is hogy én voltam teljesen oda, de a srác ejtett a semmiből.

Bepánikoltam egy ponton hogy tuti bennem a hiba, lejjebb kell engedni az (egyébként se túl magas) igényeimből. Két olyan kapcsolat lett ennek a vége, amiben csak szenvedtem - kb ugyanúgy ahogy anyám szenvedett apám mellett. A kezdeti máz után a srácok erőszakosak, irányítók lettek, én meg állandóan próbáltam megfelelni. Tropára ment az egészségem, önbecsülésem.

A 2. szakítás egyébként munkahelyi sikerességem miatt volt, az akkori hapsi nem tudta elviselni, hogy nekem sokkal jobban ment, mint neki (amit sose dörgöltem az orra alá, őt mégis zavarta).


Utána 2 évig sok békát kellett megcsókolnom, számtalan fura, kínos randin részt venni, de már tudtam pontosabban, mit akarok és mit nem, minek van értelme és minek nem. Sokszor sírtam elkeseredésemben, voltam teljesen a padlón a sikereim és jó szociális és anyagi életem ellenére.

Aztán egy nap totál a semmiből - Tinderen! - megismertem egy srácot, aki ma a férjem. Hozzáteszem, külföldi, más mentalitás mint a magyar férfiak és ez nekem nagyon bejön - és neki ugyanolyan, vagy még elkeserítőbb volt az életuta, addig, amíg nem találkoztunk. A mai napig nem hisszük el szerencsénket, hatalmas a harmónia közöttünk.

Egyébként testvérem is hasonló utat járt be, az ő felesége magyar.


Ne add fel! Lesznek nehéz időszakok, lesznek békák akik nem változnak királyfivá. Lesz hogy elképzelsz magadban egy képet valakiről, de tudd, hogy ez a te tévképzeted, egy másik embert kiismerni évekbe telik, így próbálj ne hatalmasat csalódni ha - főleg már az elején - kiderül egy srácról, hogy nem neked való. Ha rossz előérzeted van valakiről, mindig hallgass rá. És ne add fel, maradj szociális a sok megpróbáltatás ellenére is. Eljön majd a Te időd, és akkor mindez már nem fog számítani!!

2020. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Baráti társaságban próbálkozz. Ne az instamodell csávóknál.
2020. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
29%

Próbálkozz vidéki pasikkal, ők szerintem talpraesettebbek. Megjavítanak ezt azt, lenyírják a füvet ha az kell. Ők maguk is sokan próbálnak feljebb jutni, akár tanulással , akár két kezi munkával. És teljesen más a mentalitás. Amit leírtál az úgy veszem észre főleg a nagyvárosi emberekre jellemző, Budapest, stb...

Azért mondom ezt mert én is egy vidéki kisvárosból indultam. Tudom mi van a céltudatos munka mögött, legyen az tanulás vagy munka.

Nekem a tanulás sosem ment , ezért én lelkiismeretes munkával értem el azt amit. De hogy azért lenézzek egy nőt mert tanultabb nálam...hát az kb a vicc kategória. Lelkileg nincsenek rendben azok akik ezt teszik.

De jól leírta valaki előttem, nem egyszerű és gyors folyamat megtalálni az igazi párt.

Viszont nem lehetetlen szerintem ha ebben is kitartó vagy. Lehet évek kellenek hozzá, de egyszer meglesz.

2020. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
26%
Csak annyi a baj, hogy az egekben vannak az igényeid külsőre, és aki próbálkozik nálad, azt elutasítod anélkül, hogy megismernéd, mert nem néz ki tökéletesen.
2020. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%

Ha te olyan lennél, mint amit leírtál. Akkor nem szorulnál rá a tinderre és más online társkeresőre.


Van egy szép, de butácska kolléganőm.. mint kb 2 éve van a cégnél.. mint kiderült egy beszélgetésből, én vagyok az egyetlen pasi, aki nem próbálkozott be nála.


Szóval nem hiszem el ezt a kamu dumát, hogy a csinos lányoknál nem próbálkozik senki.

2020. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
40%
Ha jól veszem ki a szavaidból, olyan 20-21 körül lehetsz. Szerintem inkább a nálad idősebb fiúk körében nézelődj, egy korodbeli jó eséllyel még pár év múlva sem nagyon akar házasságot, családot, valószínűleg nem sok olyat találsz, aki azt fogja mondani, hogy 25 évesen már apa szeretne lenni. És nem feltétlenül azért, mert ez borzasztó rossz dolog lenne a számukra, hanem vannak, akik karriert akarnak építeni, elindítani egy önálló életet, mások meg egyszerűen csak ki akarják még élni magukat. Amúgy ha pl. egy rosszul tanuló, célok nélkül éldegélő sráccal beszélsz, akkor ne csodálkozz azon, hogy ő "többnek érez magánál".
2020. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hát lepontozzátok azokat, akik tisztán azt írják, hogy okosabban válogass, majd utána leírjátok ugyan ezt zavarosabban és hosszabban.

Megismétlem. Ha hülyéket vagy bolondokat választasz, akkor olyanokkal leszel. Ha normálisakat, akkor normálissal, lásd a 23-ast, ő egy ügyes nő.

Ez a megoldás, nem pedig a "sikerem a sikertelenségem" és ehhez hasonló zagyvaságok.

2020. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 mikeXxX ***** válasza:
Fogalmam sincs már mennyi defektes nőt dobtam el az életemben pedig voltak rendesen szép számmal! De te még fiatal vagy kifogtál valami nyomit na bumm lesznék még rendesen szép számmal menni kell tovább és kész! Amúgy az utolsó rész számomra szimpi viszont a legtöbb férfi ezért menekülni fog. 40f
2020. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!