Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoktól a 20-30 éves nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól a 20-30 éves nőktől kérdeznék, akik külsőre kb. a felső 50 %-ban vannak. Ti a társkeresőkön sohasem írtok vissza olyan férfinak, aki elöl elkezdett kopaszodni? A hajbeültetést tanácsoljátok, mert egyébként nincs esélye egy ilyen fiúnak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Tipp: Ha látványosan kopaszodsz, akkor ne takargasd meg trükközz hanem nyírd kopaszra a hajad.
2020. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na, akkor tényleg 0 % esélyem lenne az intelligens lányoknál, ha totál kopaszra levágatnám a hajam. Nem mintha így sokkal több esélyem lenne.
2020. máj. 25. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem vagyok fent társkeresőkön (ezért nem tudom, mennyire lesz hasznos a válaszom), de ha ki kéne emelném valamit, ami kifejezetten vonzóvá tud tenni egy férfit, az a haja (számomra legalábbis). Ellenben több olyan barátnőm is van, akiknek vagy bejön a kopasz haj, vagy a párjuk kopasz.
2020. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Én intelligensnek tartom magam és sokkal jobban bejön, ha valaki kopasz vagy rövidre nyírja a haját, mintha kínosan takargatná vagy hajbeültetéses bziskodásra pazarolná az idejét és a pénzét.
2020. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

hááát

nekem soha nem tetszettek a kopasz pasik sem aki kopaszodik....

szóval ez nem attól függ mennyi idős a nő

ez olyan mint h neked pl a barna szem tetszik jobban és inkább azt választod

2020. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Én ugyan nem társkeresőzök, de nekem a pasijaim 50%-a elől kopaszodó volt már huszonévesen is, és nincs vele bajom, őket mindig jobban zavarta, mint engem.

Nekem tetszik akár a teljesen kopasz fej is.

2020. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavar, sőt, férfias is. Nem kell kopaszra borotválni, de olyan 1,5 cm-nél hosszabb ne legyen szerintem, mert akkor tényleg idétlen.
2020. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Elmúltam 30, de sosem tetszettek a kopasz pasik. Nagyon ritka akivel el tudok képzelni párkapcsolatot. Minden pasim nagyon hajas volt, nekem a milis rövid haj sem tetszik.


Az viszont zavar, hogy sok kopaszodó pasinak megrögzött baromsága, hogy hülyén áll neki ha egy picit meghagyja oldalt, és azonnal lenulláztatja.


Sok pasi lenne, aki tök jól nézne ki, ha csak egy kicsit is, de megnövesztené ott ahol van haja.

Szóval nem a kopaszodó pasi nem terszik, hanem a teljesen tarra nyírt fej.

2020. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon kevés embernek áll jól a kopaszodás. Öregesnek érzem. Ha a férfiak megtehetik, hogy a fiatak tyúkokra hajtanak, én is megtehetem, hogy ne tatás kinézetűvel jöjjek össze.


A kis kopaszodás nem számít, de mikor valaki mikiegér, tolja inkább kopaszra, jobb, mint azt a 2 tincset fésülgetni a kopaszfoltra.

2020. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg jó csajnak számítok, heti 4x edzek, az arcom is rendben van mások szerint. Én nagyon szeretem a kopasz pasikat, vagyis nem azt a leborotváltat, hanem nullásra nyírtat. Nekem szexi, de kinek mi.
2020. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!